Co By Obchodníci s devizami pozor v roce 2015?

2015 začal s velkým třeskem na předchozí pátek jako americkému dolaru se na ošklivé spustit do výšky proti většině ostatních majors: GBP, EUR, CAD, AUD....

Důvodem pro to je týkající se umístění pro nový rok, a co je nejdůležitější, skutečnost, že americký dolar index zlomil z multi-rok konsolidace vzor a nyní se zdá, že cesta nejmenšího odporu je pouze vzhůru, ale jako vždy to zbývá být viděn, a doporučujeme opatrnost.

Byl na začátku nového roku, zkusme si představit, jaké jsou nejpravděpodobnější scénáře americký dolar by mohl mít proti různých hlavních měn a také se snaží vzít v úvahu nejdůležitější základních událostech:

EURUSD je velmi pravděpodobné, že tento pár bude obchodovat s negativní tón, alespoň na začátku roku. Máme dvě hlavní akce před námi: ECB (Evropské Centrální Banky) na jednání dne 22. ledna a řeckých volbách 25. ledna. Zasedání ECB se očekává, že oznámí netrpělivě očekávané kvantitativní uvolňování program, a řecké volby by měly odhalit, zda Řekové zůstanou v Eurozóně. Tyto dvě události jsou velmi důležité, neboť jakékoli negativní výsledek ze zasedání ECB může být snadno kompenzován v příštích třech dnech jako řecké volby se kope. Normálně, ECB se bude snažit udělat cokoliv je v jeho silách, aby EURUSD sazby nižší, ale řecké volby mají potenciál se obrátit věci kolem.
 

:

 
USDCHF , zda je to náhoda, nebo ne (říkáme NE), záporné úrokové sazby ve Švýcarsku jsou vstupem do plného účinek na 22. ledna, ve stejný den ECB drží své all-důležité tiskové konferenci. I když se to může zdát non-událost pro USDCHF, důvod, proč se SNB (Švýcarská Národní Banka), jde to negativní sazby stejný den, kdy ECB má učinit důležité oznámení ohledně QE (Kvantitativní Uvolňování) program, pouze ukazuje, že obě centrální banky jsou skutečně odhodlána stejné EURCHF 1,20 a cíl.

USDCAD tato dvojice bude nejvíce ovlivněna nižší ceny ropy. Když 1.20 úrovni bude zlomené (a bude...), měli bychom se podívat na pár měsíců, možná i více, konsolidace.

GBPUSD to je důležitý dvojice pozorovat na rok 2015 jako americký dolar by měl získat většinu proti libra v letošním roce. Důvody jsou hojné: větší deficit v UK, a, proč ne, Brexit (Britský Exit z EU). Referendum se může konat, a jen stěží by to být překvapení.

V tomto bodě, to stojí za zmínku, že všechny výše uvedené jsou pouze předpovědi nebo předpovědi samozřejmě. Jako obchodníci, to je to, co děláme: jsme vzít v úvahu události, kombinovat je s technickou analýzou, a předpověď pro období přijde.

Pojďme se podívat, jak NFP (Non-Farm Payrolls) čísla je příští pátek (jako nejdůležitější událost naplánován být propuštěn na konci týdne). Spolu s tím míra nezaměstnanosti, může to dal americkému dolaru posílí, nebo dokonce i tolik potřebné ústup ze současných úrovní.

Proč ne používat začátku roku prozkoumat některé nové měny makléři. Pokud máte pocit, že Forex je příliš technický a teď si to zkus obchodování měnových párů s binární možnosti. Šťastný nový rok od TradersAsset tým!

Nejnovější články: