Změna Formátu Aids Yahoo Porazit 4Q16 Zobrazit

 
Sužované provozovatel vyhledávače Yahoo! Inc (NASDAQ: YHOO), která uzavřela dohodu prodat sám pro Verizon (VZ) v červenci 2016, oznámil fiskální rok 2016, výsledky za čtvrté čtvrtletí, které překonaly odhady analytiků. Na začátku to vypadá, jako kdyby společnost zaznamenala růst v jeho horním řádku na y-o-y základ. Nicméně, to není případ, jak je vysvětleno níže. Kromě toho existují obavy týkající se dohodu s Verizon stejně. Proto jsme předpovídají pokles ceny akcií v příštích dnech.

Sunnyvale, Kalifornie-založená společnost oznámila, fiskální rok 2016 příjmy za čtvrté čtvrtletí ve výši $1.47$, a to až od $1.27 miliard eur v předchozím roce je odpovídající čtvrtletí. Wall Street analytici očekávali příjmy ve výši 1,38 miliardy.

Za čtvrtletí končící prosince 2016, společnost vykázala čistý zisk 162 milionů dolarů, nebo $0.17 na akcii, ve srovnání s čistou ztrátou $4.44 $ nebo $4.70 na akcii ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku. Bez poplatků, 4Q16 non-GAAP čistý zisk se zvýšil na 0,25 usd na akcii, z non-GAAP čistý zisk ve výši $0.13 na akcii v 4Q15 a nad odhady analytiků ve výši $0.21 na akcii.

Hlavním důvodem pro působivý výkon je změna ve způsobu, ve kterém společnost vykázala čísla za prosinec čtvrtletí. Bez změny účetní metodiky, Yahoo by se hlásilo 8% pokles příjmů. Dokonce i "Mavens" (mobilní telefon, video a sociální reklama) podnikání by vykázaly pokles o cca 5% bez změny účetních postupů.

Akvizice Yahoo Verizon byl dříve plánován k dokončení v prvním čtvrtletí roku 2017. Nicméně, Yahoo CEO Marissa Mayer uvedl, že vzhledem k "probíhající práce", dohoda bude uzavřena pouze ve druhém čtvrtletí roku 2017. Investoři se více zajímají o uzavření dohody než výkonnost společnosti.

Analytici se domnívají, že Verizon by se více zajímat o hacking související otázky, než výkonnost společnosti v posledních čtvrtletí. Tedy, s ohledem na změny účetní metodiky, která byla primárně odpovědná za společnosti, aby porazil odhady a až do nabytí vypořádat, a to zásadně, populace zůstane slabý v aktuálním čtvrtletí.

Technicky, rezistence na úrovni 45 i nadále vyvíjet tlak na akcie Yahoo. Je obchodování akcií nad srpna 2016 vysoká. Na druhou stranu money flow index je stále pod srpna vysoká. To naznačuje, že investoři nejsou nadšení, aby se další investice do akcií.

Takže, binární obchodník může koupit put opce smlouva těžit z pravděpodobné sestupný trend populace. Smlouva může být koupil z binární broker, kdy akcie Yahoo mění majitele za cenu větší než $43.50 v hlavních burzách. Opce nebo její ekvivalent by měly zůstat v platnosti po dobu jednoho týdne.

Nejnovější články: