Top 10 NÁS Binární Možnosti Makléři v TradersAsset

Právní prostředí pro Binární obchodování s Opcemi v Americe je poněkud matoucí. Tam jsou dva subjekty, které licence a regulovat on-line finanční obchodování v USA. Tyto jsou Komoditní Futures Obchodování Komise (CFTC) a National Futures Association (NFA). Ani jeden z nich projevil zájem o licencování většina on-line makléři, nebo dávat dohromady regulační rámec, který jim umožní obchodovat v USA. Existují však některé regulované a mnoho offshore Binární obchodování s Opcemi stránky, které budou akceptovat vás jako zákazníka, pokud máte bydliště v USA.

Jsme naznačují, že NÁS obchodníci vyšetřovat každý makléř, že uvažujete o přihlášení se, protože ne všechny budou fungovat na nejvyšší úrovni. S tím na mysli, nicméně, níže je seznam schválených a testovaných Binární Možnosti makléři, které NÁS přijme obchodníky.

Top 10 NÁS Binární Možnosti Makléři

Ne.BrokerAkontaceRegulovanéVýplatní %Recenze
1.$250Ne90%

Recenze
2.$250Ano+100%

Recenze
3.$250Ne90%

Recenze

Můžeme s jistotou doporučit tyto makléři, jak se svým zákazníkům nabídnout bezpečné obchodní prostředí a každý pracuje na velmi nejvyšší standardy.

  • RaceOption – To neregulovaným makléř je ten, který jsme testovali pro řadu týdnů. Jsou ideální pro obchodníky všech úrovní zkušeností, které hledají absolutní jednoduchost ve všech aspektech jejich obchodování, a to z vkladu na popravu. Makléř stránky je snadné se orientovat, nabízí několik možností vkladu, včetně Bitcoin a další populární kryptoměny a řadu oblíbených měnových párů a majetku. Nejsou naše nejlépe hodnocené celkově, vzhledem k jejich "opřít a říct" přístup, ale pro ty, kteří hledají pro bezproblémové proces, RaceOption jsou ideální. Vyvinut v HTML5, jejich platforma je přístupná přes všechny populární prohlížeče a citlivý, proto se přizpůsobí všem zařízením.
  • Nadex – Tento plně CFTC (Commodity Futures Trading Commission) regulovaného brokera se sídlem v USA, je jedním z nejvíce důvěryhodné pro NÁS obchodníky. Jsou ideální pro obchodníky všech úrovní zkušeností jako oni, a dokonce nabízejí řadu zdrojů ze vzdělávací materiál do $25k trvalé demo obchodní účet. Nadex nabízí obchodování s Binární Možnosti a Šíří se o své vlastní obchodní platformu, která je také k dispozici na IOS a Android zařízení.
  • Binarycent – Je neregulovaný broker, který nabízí obchodování binární možnosti služeb pro globální klienty. Nejsou nijak omezen v regionech, a otevřeně přijmout NÁS obchodníky. Zkontrolovali jsme makléř a všimli jsme si, že nabízejí bezproblémové služby, že je více jako tradiční obchodní binární možnosti, na rozdíl od Nadex, která působí jako výměnu. Jak se dalo čekat s tímto názvem, jejich předností je, že nabízejí minimální obchodů o 10 centů. Jejich web-platforma je také úhledný a osvědčené. To je dále doplněno Android a iOS aplikace, která umožňuje pohodlí pro obchodníky na cestách. Vysoce doporučeno makléře.

Požadavky z NÁS Přátelský Binární Obchodování s Opcemi Stránky

NÁM Binární Možnosti obchodníci by měli zajistit, aby veškeré NÁMI-přátelský broker používají splňuje určitá kritéria. Sestavili jsme přehled položek stojí mimo kontrolu pro vaše pohodlí, níže.

  • NÁM Bankovní Možnosti – USA Binární Možnosti obchodníci mohou mít problémy, když se snaží vkládat a vybírat finanční prostředky na některé Binární Možnosti makléři. Prosím, ujistěte se, že jakýkoli makléř, že jste se uvažuje o použití nabízí širokou škálu nákladů zdarma bankovní řešení. Jednoduše se zeptejte tým podpory každého makléře, jak rychle se jejich výběry jsou, a pokud tam jsou nějaké poplatky nebo poplatky. Pak můžete vyměnit bez problému.
  • Obchod v amerických Dolarech – Některé Binární obchodování s Opcemi stránky může trvat na tom, že si otevřete účet v jiné měně než v amerických Dolarech. To může být jednodušší pro makléři, ale prosím, na vědomí, že vám budou účtovány poplatky za výměnu měn při vkladu a výběru peněžních prostředků. S tím na mysli, ujistěte se, že jakýkoli makléř, obchod s dává vám možnost financování a obchodování v amerických Dolarech nebo najít jiný broker, že bude!
  • Multi-Platformní Přístup – Jeden poslední požadavek, že NÁS obchodníci mohou chtít, aby zvážila kontrolu je možnost přístupu jak na online a mobilní obchodní platformy, které nabízí většina Binární Možnosti makléři. Je to stojí za zvážení, jak někteří makléři povolit pouze US-založené zákazníkům přístup k jejich obchodní platformy desktop. To je samozřejmě nepříjemné, pro obchodníky, že pro mobilní zařízení, proto je to stojí za zvážení při výběru makléře.

Můžete se také podívat na top 10 makléřů seznam napsal top10binary.net. Mají fantastický aktuální seznam NÁS-přátelské makléři.

Nejnovější články: