Kanadský Dolar Se Otočí Slabý Na Olej Rout

 

Kanadský dolar se podařilo držet se v blízkosti své tříměsíční minimum vůči dolar se ve středu jako poslední olej rout ztratil nějaký impuls. Nicméně, klesající ceny ropy nejsou jediným zdrojem znepokojení pro Kanadu. Jak je vysvětleno níže, země trpí vysoký deficit běžného účtu a růstu úrokových sazeb a výrazné zadlužení domácností.

 

Olej rout, deficit běžného účtu a Kanadský dolar

Cena ropy, jedním z Kanada je hlavní export, získal část předchozí relace je pokles na rostoucí vyhlídky OPEC a spojené výrobců sekání výroby na showdown příští měsíc. AMERICKÉ ceny ropy skončil včerejší obchodní seance na $56,20 za barel, což je o 0,9% z předchozího blízko. Nicméně, zotavení se zdá být omezená, neboť OPEC výhled poptávky představuje ponurý obrázek. OPEC nadále snížit zpět svou prognózu poptávky po ropě ve své poslední měsíční zprávě, posílat své čtvrté po sobě jdoucí klesající recenzi pro využití růstu na rok 2019.

15-členské ropný kartel předpovídá, že světová poptávka po ropě se zvýší o 1,29 milionu barelů za den v roce 2019, až 70,000 bpd z jeho odhad z minulého měsíce. Skupiny revidovali své prognózy směrem dolů každý měsíc od července, když se to v první řadě předvídá růst ve výši 1,45 milionu bpd na rok 2019. Mezitím, kartel nyní vidí výroby z ne-členských zemí zrychluje o 2,23 milionu bpd příští rok, až 120,000 bpd z jeho nejnovější outlook.

OPEC produkce celkem se zvýšil o 127,000 bpd v říjnu na 32,9 milionů bpd, podle nezávislých zdrojů, cituje skupina ve své pravidelné zprávě. Pokles cen ropy by také úsek země je schodek běžného účtu. Jako země, běží na běžném účtu schodek, jeho ekonomika by mohla být omezena v případě, že globální obchodní toky nebo příliv kapitálu se zpomaluje. Během druhého čtvrtletí, vysoké ceny ropy umožnily země k úzké schodku běžného účtu na C$15,9 miliardy dolarů (12,3 miliardy), z revidované C$17,5 miliard deficit v prvním čtvrtletí.

Podle Bank of Canada průzkumu banky, pojišťovny, penzijní fondy a další hráči na trhu, včera propuštěn, se obává, že globální hospodářský propad by mohl poškodit finanční systém jsou ostře od léta. Zhruba 40% respondentů uvedlo, že starat se o zhoršení v globálních ekonomických podmínek, a to až z 25% v červnu, kdy centrální banka provedla svůj první finanční systém průzkumu.

V Ottawě, Bank of Canada Senior Náměstek Hejtmana Carolyn Wilkins řekl: "Co průzkum zachytil je to, co lidé čtou v novinách."

Carolyn Wilkins dále upřesněno, že centrální banka prohlášení zahrnuje rostoucí americko-Čínské obchodní problémy, spolu s ekonomickou boje v Argentině, Brazílii, Turecku a na dalších rozvíjejících se trzích. Také, značný strach na finančních trzích je možnost vyšší úrokové sazby Bank of Canada a další centrální banky pracují, aby normalizovat kreditní scénář po desetiletí snadné financování.

Zhruba jedna čtvrtina respondentů uvedlo nárůst o 1,5% na 2% v pěti-leté výnosy státních dluhopisů v příštích 12 měsících by řádku akutní bydlení cena revize, nebo prudký nárůst nesplácení úvěrů a 50% respondentů uvedlo, že takové šoky by "vážně poškodit Kanadský finanční systém."

Bank of Canada guvernéra, Stephen Poloz, slíbil, že v posledních týdnech k posílení banky referenční úrokové sazby na předpokládané neutrální rozmezí 2,5% až 3,5% v průběhu času. Bank of Canada je referenční sazba v současné době činí 1.75% po pěti 25 bazických bod túry od července 2017, takže to jen 1.25% body podle středu cílového rozsahu

Bank of Canada také dal blíže podívat na to, jak mnohem přísnější hypotečních pravidla a vyšší úrokové sazby pomohly moderování vstupu nových domácností do kategorie "hluboce zadlužené dlužníky." Řekl, že analýza hypotečních zátěž testy zavedeny před dvěma lety se snížil podíl nových high-pákový, chráněné úvěry – ty, větší než 4,5 krát dlužníka roční příjem – 6% ve druhém čtvrtletí roku 2018 z 20% na konci roku 2016.

Carolyn Wilkins řekl, že dluh-to-income poměry domácností i nadále zůstávají "opravdu vysoká," ale stabilizovaly a začínají jít dolů. Proto, že skutečnosti uvedené výše naznačují, že Kanadský dolar bude nadále medvědí v nadcházejících dnech.

Historický cenový graf naznačuje, že USDCAD pár prolomil rezistenci na 1.3130. Oscilátoru z klouzavý průměr má také pozitivní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru zůstane v uptrend v blízkosti horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: