Může NÁS NFP Rovnováhu EURUSD?

Euro je beze změny od začátku obchodního týdne, ale i jiné měny, jako například GBP a AUD cestoval s méně než fantastické PMI údaje, které jsou vyhlášeny. PMI výrobní čísla skutečně přišel na měkké straně ve Spojeném Království a GBPUSD pár prodal agresivně, ale dnes je PMI služeb verze byla mnohem lepší, než se očekávalo. To je více důležité pro GBP jako ve velké BRITÁNII je služba založená ekonomika. Nicméně, i přes silné PMI služeb výsledky, GBPUSD dvojice odmítá rally a to nám říká hodně o síle amerického dolaru v této době.

Z našeho pohledu hlavní událostí týdne jsou ještě před námi, jako ve čtvrtek bude ECB (Evropská Centrální Banka) tisková konference a v pátek budou všechny důležité NFP (Non-Farm Payroll) oznámení ve Spojených Státech. Oživení v USA se zdá silný, jak míra nezaměstnanosti klesá rychleji než Federální Rezerva očekávání a silný vytisknout tento pátek by mělo pouze potvrdit trend.

Soudě podle toho, jak trhy jsou umístění pro dvě události, zdá se, že EURUSD čeká na Draghiho projevu před provedením pohybu. Zatímco nejsou tam žádné očekávání snížení sazeb nebo další uvolňování od ECB, tisková konference může nabídnout nějaké stopy, pokud jde o ECB záměry pro zbytek roku. Až do tiskové konference je hotovo, jsme radu obchodníků se podívat do obchodu EURUSD v rozpětí, jak se zdá, nikdo ochoten riskovat.

Jak k americkému dolaru, trhy jsou již polohování pro silné NFP, jak USDJPY a USDCAD shromáždil tak daleko do týdne. Ze dvou, na USDJPY je jeden měnový pár, který je většinou ovlivněn dat pracovních míst ve Spojených Státech, a to je obvyklé pro spárování obchodu do maxima, dokud skutečná čísla jsou uvolněny.

Všichni ve všech, obchodníci by měli očekávat volatilní konci obchodního týdne, jak tyto dvě události jsou některé z nejdůležitějších událostí pro zvýraznění v ekonomickém kalendáři. Přidejte k tomu nedávné "příměří" mezi Ukrajinou a Ruskem, a máme všechny ingredience pro ještě větší volatilitu přijít.

Nejnovější články: