Pentagon Recenze JEDI $10bln. Cloud Smlouvy

 

New York soud piliny vyrobené podle amerického Ministerstva Obrany vyplývá, že je zájem relooking na multi-miliard-dolaru cloud zakázka zadána společnosti Microsoft Corporation (Nasdaq: MSFT). Cloud divize on-line prodejce Amazon.com, Inc. (Nasdaq: AMZN) podal žalobu na Soud Federální Nároky vůči AMERICKÉ Ministerstvo Obrany (Pentagon) na 8. listopadu, pokud jde o jeho rozhodnutí věnovat 10 miliard dolarů JEDI (Joint Enterprise Obranné Infrastruktury) smlouvy, které jsou rozloženy přes deset let, Microsoft (MSFT). Smlouva je zásadní pro Amazon udržet svou vedoucí pozici v cloud computingu prostoru. Zmíněný soud podání bylo učiněno v reakci na žalobu podanou Amazon jménem jeho cloud divize Amazon Web Services (AWS). I přes porážku zpráva pro Microsoft, akcie uzavřely na $158.83, a to až $19.77 nebo 14.22% z předchozího blízko.

Minulý měsíc federální soudce nařídil dočasné zmrazení na multi-miliard dolaru Společný Podnik Obranné Infrastruktury nebo JEDI cloud zakázka zadána Microsoft jako reakce na Amazon žalobu. Pentagon reagoval tvrzením, že to "přání, aby přehodnotila své rozhodnutí o zadání zakázky v reakci na další technické výzvy, které AWS."

Ministerstvo Obrany již požádal o 120 dní, aby vyhodnotit problém. Organizace chce zejména pohled do problematiky spojené s "on-line tržiště nabídky."

Předtím, než byla zakázka zadána Microsoft, analytiků a expertů očekávala Amazon jako nejvyšší uchazečem, jak to bylo schváleno vládou USA pro správu důvěrných informací.

Amazon má obvinil Prezidenta Donald Trump pro to, aby Ministerstvo Obrany v zadání zakázky Microsoft, když konkurenční nabídky pro JEDI projektu byly považovány za. Amazon dále tvrdil, že Trump hraje odpornou roli, protože jeho osobní neshody s Jeff Bezos a jeho antipatie vůči Washington Post, který je rovněž ve vlastnictví Bezos.

V komentáři k rozhodnutí AMERICKÉ Ministerstvo Obrany, AWS mluvčí řekl: "Jsme rádi, že ministerstvo Obrany uznalo, 'podstatné a legitimní otázky, které ovlivnily JEDI rozhodnutí o zadání zakázky, a to nápravná opatření je nutné. Těšíme se na úplné, spravedlivé a účinné nápravné opatření, které plně izoluje přehodnocení politického vlivu a opravuje mnoho problémů, které ovlivňují počáteční chybné ocenění."

Souhlasím, aby ministerstvo Obrany má v úmyslu zhodnotit své rozhodnutí přehodnotit zadání, Frank Shaw, Microsoft Corporate Vice President pro Komunikaci, tvrdil, že jeho společnost je dobře způsobilý obdržet ocenění jako jeho nabídka je technicky lepší než AWS.

Shaw řekl: "Jsme přesvědčeni, že Ministerstvo Obrany udělal správné rozhodnutí, když se zakázka zadána. Nicméně, podporujeme jejich rozhodnutí přehodnotit malý počet faktorů, jako je pravděpodobné, že nejrychlejší způsob, jak vyřešit všechny problémy a rychle poskytnout potřebné moderní technologie pro lidi po našich ozbrojených sil.

Více než dva roky, ministerstvo Obrany prověřili desítky faktorů a sub-faktorů, a zjistil, Microsoft rovna nebo vyšší než AWS na každý faktor. Jsme stále přesvědčeni, že Microsoft návrh byl technologicky vyspělejší, i nadále nabízet nejlepší hodnotu, a je tou pravou volbou pro ministerstvo Obrany."

Zejména, Google nebo její mateřské společnosti Alphabet, neúčastnil cloud computing smlouvy. V roce 2018, obří vyhledávače měli objasnit, že smlouva neodpovídá jeho AI (umělá inteligence) zásad. Přezkum $10billion smlouvy, očekává se, že akcie Microsoft rozsah vázán s medvědí směr v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf naznačuje, že populace se potýká s rezistencí na 170. Navíc, stochastický oscilátor je také v pohybu směrem k medvědí zóně. Další hlavní podpora existuje jen na 130. Proto očekáváme, že akciový pokles v nadcházejících dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: