Citi Iniciuje Pokrytí JnJ s "Koupit" Rating

 

FMCG společnosti Johnson & Johnson (JNJ: NYSE) kreslil pozornost na trhu včera po Citi analytik Joanne Wuensch začala pokrývat akcie s "Koupit" rating. Hodnocení může přijít jako překvapení pro některé investory jako společnost je klíčové léky nehrál dobře v loňském roce, jak je uvedeno níže. Přesto, že analytik má odůvodnit jeho hodnocení založené na produkt potrubí a základy. Po pokrytí Citi, akcie uzavřely na $142.01, dolů $1.47 nebo 1.02% z dříve blízko.

Při vydávání ratingu, analytik poukázal na to, že 82 miliard dolarů vytvářející příjmy společnosti se postupně přestavěn sám prostřednictvím fúzí a akvizic, odprodejů, in-house R&D, a spolupráce. JnJ, který funguje na základě tří obchodních segmentů, a to spotřebitelské, farmaceutické a zdravotnické prostředky, vytváří mnoho ze své příjmy z drog, jako je Remicade, Invokana, Zytiga, Tremfya, Erleada, a Darzalex.

Společnost také vede v chirurgické a ortopedické robotika, kromě elektrofyziologie. Wuensch dělá na vědomí, že "slon v pokoji, je soudní spor," spory týkající se mastek, dětský pudr, opiáty, a Risperdal produkty. Nicméně, ona se domnívá, že základy společnosti a produktového portfolia je silný, což podtrhuje "nakonec, částka, kterou platí společnost je velmi odlišné, než to, co se uvádí v titulcích."

V roce 2019, akcie společnosti oceňují 13%, ale stále se vlekl na 24.7% rally zaznamenal (na základě SPDR S&P Pharmaceuticals Index) ve farmaceutickém průmyslu. Pro více důvodů, akcie JnJ nehrál dobře. To zahrnuje špatný výkon některých svých stěžejních produktů, včetně revmatoidní artritidy léku Remicade, který generoval tržby ve výši $4.40 miliard za fiskální rok 2019, pokles o 17,8% na meziroční bázi.

Společnost byla napařili pokutu ve výši 344 milionů do Kalifornie soud pro klamné marketingové jeho pánevní mesh zboží (chirurgické implantáty určené k léčbě prolapsu pánevních orgánů). JnJ má v úmyslu odvolat se proti rozsudku, ale existuje několik soudních sporů, které mají být znepokojeni.

I když některé z JnJ farmaceutické výrobky nejsou dobrý výkon, léky, jako je přípravek Stelara – používá se pro léčbu psoriázy a psoriatické artritidy – publikováno $6.40 miliard v prodeji v průběhu fiskálního roku 2019, což představuje 23.4% y-o-y nárůst. Podobně, Tremfya, lék určený k léčbě těžké ložiskové psoriázy, publikováno 1 miliardy dolarů v prodeji, což představuje nárůst o 85.9% z předchozí fiskální rok. Navíc, JnJs rakovina lék Imbruvica publikováno $3.40 miliard v prodeji, což představuje nárůst o 30,4% y-o-y. Také, Darzalex, lék předepsán pro léčbu mnohočetného myelomu, publikováno zhruba 3 miliardy dolarů v prodeji, a to až 48% z fiskálního roku 2018.

Zejména, Imbruvica je také prochází 3. fáze testování pro léčbu lymfomu z plášťových buněk, zatímco Tremfya je ve studii fáze 3 u léčbě dětské lupénky.

V poslední době, JnJ předložil doplňující Biologics License Application Food and Drug Administration pro Darzalex být použity pro léčbu více žáruvzdorných myelomas.

Společnost se může pochlubit atraktivní dividendovou historií, s 50 let po sobě zvyšuje dividendu.

Ohledně dividendy prohlášení, finanční ŘEDITEL Joseph Wolk píše: Jako investoři v Johnson & Johnson vědět, přináší konkurenční a rostoucí dividenda je přidělování kapitálu pro nás prioritou. V roce 2019, jsme se vrátili téměř 10 miliard $pro investory, což je přibližně 50% volného cash flow, zvýšení čtvrtletní dividendy o 5,6%.

Aktuální dividendový výnos společnost je 2.56%, zatímco jeho výplatní poměr je 66.6. Wolk prohlášení jasně ukazuje, že investoři mohou očekávat další nárůst společnosti dividendy výplata dříve, než příští rok.

Na základě výše uvedených důvodů, analytik má danou cílovou cenou $163 pro New Brunswick, New Jersey-založené společnosti.

Citi "koupit" rating, se očekává, že držet akcie optimistický v krátkodobém horizontu.

Technicky, akcie se odrazil od supportu na 132,50. Money flow index je také, že čtení výše 50. Proto očekáváme, že akciový podstoupit býčí zvrat v nadcházejících dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: