Bitcoin Signály Uptrend Po Bitcoin Zlato Vidlice

 
Od 15. září, Bitcoin posílil o 90% na hit vysoký $6160.80 na minulou sobotu. Nicméně, v posledních tří obchodních seancí, BTCUSD pár ztratil asi 15% do obchodu na $5390 úrovně. Zatímco omezení, které přinesla Čínská vláda je populárně věřil být hlavním důvodem poklesu, to je vlastně Bitcoin Zlato těžké vidlice – zahájila v úterý ráno v Hong Kong, která způsobila pád. Nicméně, jak je vysvětleno níže, tam jsou některé pozitivní vývoj v USA a Japonsku, které upřednostňují býčí zvrat v nadcházejících dnech.

Po bloku 491,406 těžilo, Bitcoin Zlato těžké vidlice byla zahájena v úterý. Zpět v srpnu, první Bitcoin sítě vidlici se stalo, což mělo za následek vytvoření Bitcoin Hotovosti. Takže, co přesně je vidlice? To je pouze technická změna, která je vyvolána Bitcoin sítě účastníků, kteří nesouhlasí s některými z pravidla transakce. Vidlice vede blok řetězce do dvou různých cest. Pevný vidlice, jako ten, který vytvořil Bitcoin v Hotovosti a Bitcoin Zlato, nejsou zpětně kompatibilní. Měkké vidlice je zpětně kompatibilní. Tam je také další kategorie, známý jako uživatel aktivován měkké vidlice, která zahrnuje lámání síť bez přímé podpory od těch, kteří poskytují síť je hashing power, je pouze teoretické a nikdo se snažil to ještě.

Nově vytvořené crypto měna je volně distribuován na 1:1 základ pro ty, kteří měli Bitcoin v jejich kryptoměna účtu v době, vidličkou je zahájeno. Proto investoři obvykle hromadí Bitcoin před vidličkou stane, a to vede k prudkému nárůstu cen jak jsme viděli v případě Bitcoin. Protože vidlice je nyní dokončena, Bitcoin vidí prodat, protože investoři jsou zaručeny jejich Bitcoin Zlato v poměru 1:1. I Etherium, další populární crypto měna prošla větvení procesu na několik měsíců dříve. Nicméně, v případě Bitcoin, pokles je pouze dočasné, jako crypto měna získává široké uznání od vlády, jak je uvedeno v dalším odstavci.

Jen týden nebo tak prošel po první NÁS regulované Bitcoin deriváty a opce platformu s názvem Kniha X má přijít do existence, a to již udělal objemu obchodu o více než $1 milion. Dále, míra přijetí bitcoinu v rozvinutých trzích, jako je Japonsko ukazuje, že Bitcoin sága teprve začala. Vidlice byla zahájena vytvořit crypto měny, které mohou zkrátit potvrzení času v bloku řetězce sítě. Zejména příchod SegWit2x řešení, jak zvýšit transakční schopnost Bitcoin sítě, které může v současné době zpracovat jen asi 1Mb transakce za 10 minut, se očekává, že přinese vzrušující zlepšení v bloku řetězce sítě. To znamená, že pokles je jen dočasný, jako základy robustní, transparentní účetnictví bude nadále přitahovat investory po celém světě.

Na BTCUSD pár se blíží jeho hlavní technické podpory úrovně 5244. RSI klouzavý průměr je také v pohybu směrem k přeprodané oblasti indikován čtení ze dne 20. Můžeme tedy očekávat, že trendu v crypto měně.

Získat z pravděpodobného trendu z BTCUSD pár, můžeme jít dlouho v BTCUSD pár asi 5250, s příkazem stop loss pod $5050. Pokud se prognóza ukáže být pravda, budeme rezervovat náš zisk blízkosti $6030.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: