ECB Slibuje, Aby proti Deflaci

ECB (Evropská Centrální Banka) neřekl nic nového, minulý týden. Řekli nám, že chtějí přijmout nezbytná opatření, v případě potřeby, aby proti deflaci. To zahrnuje kvantitativní uvolňování – i když to není možné v Evropě v této době.

Cítili jsme se na tiskové konferenci Pan Draghi, který byl ve skutečnosti spíše vzestupnou, a jsme trochu víc vysvětlit důvody, proč v prostoru beow:

  • Evropa je dnes jedním z mála míst na světě (pokud ne jediná), s výrazným přebytkem běžného účtu. To by mělo být velmi vzestupnou věc, vzít v úvahu, když jeden je analyzovat budoucnost eura jako měny. To byl vlastně zopakoval tím, že někteří členové ECB, zejména v Německu, uvádí, že nižší Euro spolu s výrazným přebytkem běžného účtu není opravdu jít ruku v ruce. Pan Draghi neměl vztahovat na tuto otázku na tomto setkání, navíc ignoroval jen otázka vztahující se k němu, a soustředili se místo toho více uvolňování ECB by pokus v případě potřeby.
  • ECB nedělá nic, ale mluvit EURUSD (s výjimkou řezání sazby do záporných hodnot pro úrok na přebytečné rezervy), jako všechny ostatní problémy zdají být pouze oznámil mají být použity, a ve skutečnosti nejsou. Mluvím o "cokoliv" postoj jeden a půl rokem, a, samozřejmě, všechny důležité OMT (Přímé Monetární Transakce) program, který existuje pouze na papíře. Tyto dva sám udělal EURUSD skok z 1.20 oblasti před pár lety na 1.40, znovu, tím, že ECB dělá nic moc.

Kupředu, chtěl bych říci, že cestu nejmenšího odporu pro EURUSD je vzhůru a soustředit se tento týden bude na ekonomické vydání je naplánováno na nadcházející konci týdne obchodování: inflace (CPI) a HDP (hrubý domácí produkt – celková hodnota zboží a služeb v ekonomice vyrábí).

Zatímco všichni očekávají nižší inflaci a deflační hrozby se objeví v Evropě bych byl opatrný, protože není pouze jeden, ale několik členů ECB zcela zvýhodněné deflační tlaky, říká, že v Evropě to nebude ten případ. A nejsilnější hlas v tomto bylo Německo.

Proto bych tendenci zůstat s tímto názorem a míří tento týden obchodování bych laskavost býčí Euro s největší pravděpodobností, zmáčknout, aby přišli v pátek s aktuální verzí bez ohledu na inflaci a HDP.

Nezapomeňte, že můžete obchodovat měnové páry s jedním z našich schválených Binární Opce nebo Forex Brokerů.

Nejnovější články: