Ceny Tesla sekundární nabídka na $767 podíl

 

Minulý Čtvrtek, Tesla, Inc. (Nasdaq: TSLA) dnes oznámila svůj záměr zvýšit 2 miliardy dolarů prostřednictvím společného stock nabízí. Oznámení přišlo jen dva týdny poté, co společnost CEO Elon Musk uvedl, že elektrický výrobce automobilů by neměla vydělávat na rostoucí ceny akcií získat další kapitál. Po oznámení, akcie Tesla klesly o 6% původně, ale zaoblené uzavřít se ziskem 4,8%, jak analytici a investoři vnímat jako pokus o posílení rozvahy a urychlit plány na expanzi. Akcie skončily ve čtvrtek na $804, po nahrávání vrcholu $818 v intraday obchodování.

V pátek, Tesla uvedla, že její společnou nabídku akcií na burze by být ceněný u $767 podíl. Jak to bylo pouze 4,6% oproti čtvrteční zavírací cena, výsledek je považován za pozitivní. Akcie uzavřely páteční obchodní seanci na $800.03, dolů $3.97 nebo 0.49% z předchozího závěru. Zatím v tomto roce, akcie Tesla ocenil tím, že zhruba 92%, což vyvolává obavy z bubliny v rozhodování.

Palo Alto, Kalifornie založená Tesla odhalil, že by nabídka 2.65 milionů akcií za cenu uvedeno výše, zvýšit více než 2 miliardy dolarů. Zejména, zvýšit důvěru investorů, generální ŘEDITEL Elon Musk se dopustil na nákup 10 milionů dolarů v hodnotě akcií, zatímco Oracle miliardář Larry Ellison se rozhodl koupit $1 milionů dolarů v hodnotě akcií. Nečekané nabízí naznačuje, že tam je pokračující poptávky po kolejových vozidel Tesla.

Hlavní upisovatelé, aby se akcie Goldman Sachs a Morgan Stanley, mají právo na nákup dalších 397,500 akcie ve společném stock nabízí.

Společnost uvedla, že hodlá využít peníze, aby "k dalšímu posílení své rozvahy, stejně jako pro obecné podnikové účely."

Obchodníci tušil, že Tesla by mohla využít nedávné rally na akciovém jako příležitost shromáždit finanční prostředky prostřednictvím prodeje více akcií do obyčejných lidí. Dva týdny před Musk oznámil, že Tesla nemá v úmyslu hromadit další kapitál, protože to bylo "utrácet peníze, myslím, efektivně, a nebudeme uměle omezuje náš pokrok."

Musk dále uvedl,, "To nedává smysl získávat peníze, protože očekáváme, generovat hotovost i přes tento růst na úrovni."

Tesla CFO Zachary Kirkhorn rezonoval názor Pižma při diskusi čtvrté čtvrtletí zisk. Společnost však čelí několika značné výdaje v nadcházejících měsících, včetně zřízení nové továrny v Šanghaji a v Berlíně, a investice do baterie a self-řízení technologií. V poznámce pro klienty, Nová Ulice analytik Pierre Ferragu napsal, že společnou nabídku akcií na burze bylo "nečekané, ale rozumný."

Zejména, Chris McNally, Evercore ISI analytik, jásali Tesla pohyb a zvýšila cílovou cenu na 550 dolarů za akcii, od 250 dolarů za akcii, přestože kapitálu výzkumné firmy zachována jeho horší hodnocení na Tesla.

V podání učinila minulý týden, společnost uznala, že koronavirus ohnisko by mohlo poškodit podnikání. Tesla také uvedla, že může "vzniknout náklady nebo zpoždění, vztahující se k takové události mimo naši kontrolu." Společnost také odhalila, že je to zavřené Gigafactory v Šanghaji krátce, protože ohniska.

Sekundární nabídku akcií na burze se očekává, že držet akcie rozsah-vázané v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový vytvořila medvědí obrácené kladivo vzor. Navíc, stochastický oscilátor je také v překoupené oblasti. Proto můžeme očekávat korekci cen v nadcházejících dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: