Libra Přestávky Výše $1.30 na Naději, že Brexit Jednat

 

Britská libra vzrostla na pět-a-půl-měsíční maximum včera po trhu se obrátil optimistický o Brexit dohodu s Evropskou Unií. Mezitím, Severní Irové Demokratická Unionistická Strana uvedla, že nebude podporovat žádné změny Brexit dohody, která vyzývá k celní unii s EU. Celkový optimismus povoleno libry rally proti dolar. Z nízké 1.2874, pár GBP/USD vzrostl na maximum 1.3110 v posledních 24 hodinách.

UK je diskuze vztahující se k jeho odchodu z EU, vyvolaly prudký nárůst spekulativních obchodů v útulku, s objemy téměř trebling uprostřed sterling zhodnocení.

Jen devět dní zbývá do velké BRITÁNIE opustit EU, termín a ostatní související plány se staly předmětem diskuse, jak v Británii zákonodárci dohadují, zda ukončit s nebo bez dohody nebo jednání, další referendum.

Britský Premiér Boris Johnson určené k stolu jeho Brexit dohodu k hlasování v Parlamentu včera poté, co byl zahnán do kouta tím, že opoziční strany, aby předal dopis se žádostí o odložení datum odchodu z EU.

S odkazem na zákon, který nařizuje, Johnson, aby žádost o odklad až do 31. ledna, opoziční strany vyzval ke změně sekvenování schválení dohody.

V obrat, který ukazuje, do jaké míry Brexit má dát pravidla z Britské správy pod tlakem, Johnson předala na vědomí, že bez podpisu na EU – a zahrnuty další podepsaný dopis tvrdí, proti tomu, co on označuje jako extrémní zpoždění.

Johnson, v dopise podepsané ním, napsal: "další rozšíření by to poškodit zájmy BRITÁNIE a našimi partnery v EU, a vztah mezi námi."

Dříve v neděli, Britská vláda trvala na tom, že by EU opustit, aniž by selhat na 31. října a má v úmyslu předložit dohodu k hlasování. Nicméně, v té době, nebylo jasné, zda poslanecká Sněmovna speaker John Bercow umožní takové hlasování probíhat. Včera, Bercow odepřeno tím, že by bylo "opakované a výtržnictví" , aby nové hlasování.

EU, která se snaží ukončit Brexit krize, která začala v roce 2016 po anglickém hlasovalo 52%-48% pro opuštění EU, byla nepopiratelně zmateni protichůdnými signály z UK.

I přes všechny nezdary, s ohledem na negativní dopad na všechny politické strany, ne-jednat Brexit, je nepravděpodobné, že zbývajících 27 členských států by popíral Británie odvolání odložit jeho odlet. Goldman Sachs zvedla pravděpodobnost britského odchodu s formální dohoda, které mají 70% z 65%, srazila výhled na možnost 'ne-jednat' Brexit na 5% z 10% a nechal svůj odhad na ne Brexit nezměněném na 25%.

Podobně, Morten Lund, analytik Nordea Markets, uvedl, že firma zvýšila pravděpodobnost Boris Johnson je Brexit dohody obdržení schválení od Parlamentu, tento týden, za předpokladu, že je schopen úspěšně tabulka dohodu k hlasování.

Opozice doufá, že obsahují ustanovení, které by přineslo velké BRITÁNII do celní unie s EU. Nicméně, Lund, se domnívá, že by bylo obtížné pro opozici, aby zahrnovala takové ustanovení. Politolog se dále domnívá, že opozice nebude držet dohodu, i když pozměňovací návrh požádali není v ceně.

Lund řekl: "opozice bude těžší obstrukce vláda programu a provést změny pro celní unii, která byla vnímána jako způsob, jak bránit odchodu jednat. Vypadá to, že pokud nedostanou, celní unii, že by mohl projít, řešení, které je důvod, proč sterling se pohybuje vyšší."

Naděje na smírné Brexit dohodu s EU se očekává, že držet libru optimistický v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, pár GBP/USD má podporu v 1.2850. Další rezistence se předpokládá pouze asi 1.3150. Stochastický oscilátor je v býčí oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru k dalšímu rally v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: