Nike Signály Sestupný Trend Na Rostoucí Konkurenci V N. Amerika

 
Největší na světě sportovní boty a oblečení výrobce Nike Inc. (NASDAQ: NKE), oznámil lepší než očekávaný fiskální 2018 výsledky za třetí čtvrtletí minulý čtvrtek večer. V návaznosti na výsledky, akcie získala o 5% do obchodu na $65 úrovní. I přes dobré výsledky, očekáváme, že akcie Nike k poklesu v krátkodobém horizontu, v důsledku důvodů uvedených pod ním.

Za čtvrtletí končící. února 2018, Beaverton-založená společnost vykázala příjmy ve výši $8.98$, a to až 7% z $8.43 miliard v loňském roce. Odhad Konsensus Thomson Reuters byl $8.85$. Čistá ztráta za 3Q2018 činil 921 milionů dolarů, nebo 57 centů na akcii, ve srovnání s čistým ziskem ve výši 1,14 miliardy dolarů nebo 68 centů na akcii v 3Q17.

Společnost vykázala dodatečný daňový náklad ve výši 2,0 mld. eur během posledních čtvrtletí. Tím se snížil čtvrtletní zisk o $1,25 na akcii. Kromě jednorázových poplatků, Nike zaznamenal zisk 68 centů na akcii, ve srovnání s analytiků Konsensus odhad ve výši 53 centů na akcii.

Oblast moudrý, EMA (Evropa, Střední východ a Afrika) vzrostly tržby o 19% y-o-y $2.30$. Greater China tržby činily 1.336 miliard, což představuje nárůst o 24% oproti loňskému roku. Asie, Tichomoří a latinské Americe prodeje byly $1.268 miliard, o 13% na meziroční bázi. Nicméně, Severní Amerika vykázala 6% meziroční pokles tržeb na $3.571 miliard.

Nike se snaží udržet svůj podíl na trhu v Severní Americe a soupeři jako Adidas a Under Armour jsou stále získává půdu pod nohama.

Společnosti finanční ŘEDITEL Andy Campion je přesvědčen, že AMERICKÉ prodeje by se obrátit pozitivní a opět růst v první polovině roku 2019. Názor je založen na poklesu zásob a nárůstu objednávek od společnosti strategickými partnery v Severní Americe. Společnost také uvedla, že by začít testování mobilní pokladny ve dvou obchodech, než se pro širší zavádění. Nike také získal New York založené znamení, které umožňuje maloobchodníkům identifikovat zákazníky, kteří by přidat hodnotu k jejich podnikání.

Nicméně, analytici nejsou jisti, jak daleko by společnost uspět ve svých plánech, aby znovu získat ztracený podíl na trhu v Severní Americe.

Společnost se také dostal do několika dalších otázkách v nedávné minulosti. Minulý týden dva manažeři ze společnosti odešel na rostoucí stížnosti od zaměstnankyně o jeho pracovišti, kultury. Trevor Edwards, který byl kdysi očekává, že stát příští generální ředitel, odstoupil uprostřed nespokojenost nad jeho špatné chování. Podobně, Jayme Martin, viceprezident a generální manažer globální kategorií byl vyloučen.

Canaccord je Camilo Lyon poukázal na to, že Nike Jordan série je stále ještě není na cestě k uzdravení. Podle Lyon, společnost je spodní řádek bude také hit z důvodu vyšší sazby daně ve výši 22%, ve srovnání s pre-daňové reformě sazbu ve výši 16%. Lyon se také domnívá, že inovace produktů, nemůže vám pomoci, Nike získat ztracený podíl na trhu rychle. S těmito faktory v mysli, Lyon dal "hold" rating na akcie, cílovou cenu na $60.

Bill Ackman je Pershing Square má vyložen jeho podíl v Nike, rezervace zisk 100 milionů dolarů. To naznačuje medvědí výhled pro akcie. Proto, na základě skutečností uvedených výše, očekáváme, že akcie se pohybovat v blízké budoucnosti.

Technicky, historický cenový graf naznačuje zásadní odpor pro akcie v 67. Akumulace/distribuce indikátoru je také sestupně. Navíc, akcie se pohybuje směrem dolů s klesající trendové linie působí jako rezistence. Proto, další sestupný trend se očekává, že v krátkodobém horizontu.

Jsme raději sázet na pokles populace Nike investice do opce, která je platná do 4. dubna. Kromě toho jsme raději populace obchodování na o $66 při investování do opce.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: