Volkswagen Hlásí Rekordní Dodávky Vozů V Roce 2018

 

V roce 2018, Volkswagen AG (OTC: VLKAF, ETR: VOW3) zveřejnila další roční prodejní rekord jako čerstvé SUV modely výrazně zvýšila dodávky a německé automobilky se podařilo zlepšit její akcie v Číně automobilovém trhu šlo z kopce, poprvé v letech. Akcie, které uzavřel na $162.41, dolů $2.01 nebo 1.22% v pátek, se očekává, že budou reagovat pozitivně na zprávy v následujících dnech.

 

Volkswagen pokrčí mimo zkažené minulosti do post záznam dodávky

Wolfsburg-podle výrobce Volkswagen, Porsche, Audi, Škoda a několika dalších populárních značek vozů prodávaných 10.83 milionu vozů v roce 2018, čímž překonal své 2017 záznam 10,74 milionu vozidel s náskokem 0,9%. Zejména, Škoda, Seat, Porsche a Lamborghini všech nastavení nového rekordu v roce 2018. Jediný neúspěšný byl high-end luxusní vozidla Audi, jehož prodej klesl o 3,5%.

Marketing hlavy, Christian Dahlheim, tleskali nárůst prodeje na celosvětovém trhu osobních automobilů, který se snížil o 1,2% procent v loňském roce voláním výkon jako "skvělý výsledek."

GM si uvědomil, silný růst tržeb ve Východní Evropě, Rusku a Jižní Americe. V Číně, společnost vykázala o 0,5% y-o-y v růstu tržeb. Nicméně, celkový tržní podíl klesl v Jižní Asijský národ.

Akcie sportovní užitková vozidla do celkové prodeje Volkswagen zvýšil na 23,2% v loňském roce, z 12,6% v roce 2014. To je pozoruhodné číslo, protože Suv příkaz lepší ceny a ziskové marže než tradiční vozidla, jako jsou hatchbacky a sedany. Volkswagen generované 43% z jeho celkové příjmy ze Severní Ameriky. Společnost prodala zhruba 50 000 hybridních a elektrických vozů, což představuje nárůst o 13% ve srovnání s 2017.

Prodej značky VW Šéf, Juergen Stackmann, řekl: "v roce 2018 byl poznamenán značnou nejistotou, v některých oblastech, zejména v druhé polovině."

Dále uvedl, že uvedení nových produktů společnosti umožnila kompenzovat nejistotu. Každý rok, Wolfsburg-založené skupiny je zamčený v těsné závod s Toyota a Renault-Nissan-Mitsubishi o titul světově nejprodávanější automobilky. Soupeři mají zatím odhalit jejich 2018 postavy.

V roce 2017, Volkswagen soutěžil s Renault-Nissan-Mitsubishi partnerství jako největší automobilkou na světě. Koalice tvrdila, že to bylo číslo 1 s 10,6 milionu prodaných vozů a řekl, že tím, včetně nákladních automobilů do rovnice, Volkswagen hrubě nadsazené číslo. Aliance bude prohlašuji, že údaje pro rok 2018 později tento měsíc.

Toyota, která se stala Číslem 1 v roce 2016 tím, vypuzení Volkswagen, má předpokládané prodejní 10,55 milionů v roce 2018, ale je ještě do vydání finální počet. V roce 2015, Volkswagen hit špatný patch, když uznali, že měli podvedl emisní testy na miliony dieselových automobilů. Ale když to zůstává pohlcena v drahé právní problémy, zákazníci zůstali věrní do skupiny.

Společnost již označuje objem prodeje záznamy jako své hlavní obchodní cíle. Kteří chtějí, aby se nad nejvyšší pozici v celosvětové prodeje závod býval cíl, bývalý generální ŘEDITEL společnosti Martin Winterkorn, který opustil svou práci v roce 2015 následující společnosti instalace podvádění software v autech, aby se vyhnuli AMERICKÉ emisní testy. Zatím má společnost skořápky z více než 27 miliard EUR (přes 31 miliard EUR) v podobě pokut a osad.

Jeden z nejvýznamnějších nezdary v loňském roce skutečně pochází od přísnější WLTP emisní testy Evropské Unie, přijala "diesel-gate" skandál. Dahlheim řekl, že společnosti se podařilo překonat nedostatky v certifikaci vozy podle posledních emisí uhlíku pravidla, která vstoupila v platnost dne 1. září v Evropě. Tyto problémy ovlivnily prodeje v Evropě v měsících, které následovaly.

Pokud jde o rekordní prodeje, Christian Dahlheim, vedoucí prodej Volkswagen group, řekl: "Jsme velmi potěšeni, že o tento skvělý výsledek. Zejména v druhé polovině, to nebylo pro nás jednoduché."

VW dále zmínil, že to vypadá do budoucnosti "s optimismem" , ale varoval o výzvy. V tomto ohledu, Dahlheim řekl: "s ohledem Na těkavé geopolitický vývoj, naše podnikání bude čelit stejně silný protivítr v roce 2019."

V další novinky, Volkswagen AG a Ford Motor Co. (F N) má v úmyslu zveřejnit hlubší partnerství v tomto týdnu, který jde nad rámec spolupráce v oblasti komerčních vozidel v pohybu chtěl zachránit automobilky miliardy dolarů, jak oni se vyvíjejí nové technologie. Ford a Volkswagen byl výzkum větší spolupráci jako obchodní napětí dali automobilek jsou pod tlakem, aby přehodnotili, kde se budou vyrábět vozy pro Evropu, Čínu a Spojené Státy, a jako software pro firmy, připravte se na to, představit své vlastní autonomní auta.

Rozsah aliance je stále posuzováno jako zprávy naznačují, a jednání o spolupráci v oblasti autonomní a auta na elektrický pohon pokračovat.

Cena graf ukazuje konsolidace akcií na 162 úrovně. Kromě toho, indikátor MACD má zkřížené nad nulové čtení. Proto můžeme očekávat, že akcie se obrátit vzestupnou na týden dopředu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: