Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 14. Května 2018

Po zbývající nafukovací téměř tři týdny, kryptoměna trh šel v pro korekci na pátek. Nicméně, blockchain technologie i nadále získat trakci v hlavním proudu ekonomiky. Společnost Deloitte, jedna z 'Big Four' účetní a poradenské firmy, (v partnerství s Finanční Manažeři Research Foundation (FERF)) provedla průzkum, aby se dozvědět, jak blockchain technologie je realizován za finanční aplikace. S názvem, "Blockchain pro Finanční Lídři: Příležitost vs Realita", průzkum ukázal, že 30% finančních manažerů plánuje vyčlenit zdroje na blockchain během příštího roku a půl.

Vládní agentury mají také začala přijímat blockchain technologie. 8. Května, stát Západní Virginie šel k volbám, a to bylo poprvé, blockchain technologie byla částečně použita ve volební historii USA. Pouze členové vojenské a Američané mají právo volit absentující pod "Uniformované a Zahraniční Občany Nepřítomným Hlasovací Akt," vzal roli v procesu.

Jinde v Austrálii, Ministerstvo Vnitra (DHA) je podporovat používání blockchain technologie pro zajištění transparentnosti a bezpečnosti při obchodování a dalších dodavatelského řetězce činností. DHA doufá, že příchod blockchain řešení bude modernizovat způsobem, ve kterém obchodu je zpracována v rámci Austrálie.

De Beers, známý Anglo-Americký diamond mining company, oznámila, že úspěšně vystopovala 100 vysoce-hodnota diamantů z miner pro maloobchodníky pomocí distribuované účetní knihy technologie. Svět je největší producent diamantů je vedoucí průmyslu úsilí na ověření pravosti diamantů a ujistěte se, že to není z válečných zón, kde se drahé kameny používají k financování na nákup zbraní.
 
 
Bitcoin (BTC)

Bitcoin klesla pod $8,500 v sobotu, účinně táhne dolů celou kryptoměna trhu. Byly tam dva důvody pro klesající trend. Hlavním důvodem je nájezd provedený jihokorejské úřady v sídle Upbit, Jižní Korea je největší cryptocurrency exchange. Výměna je podezření, že být zkreslování jeho cryptocurrency podniky. Je zřejmé, že nálet způsobil paniku a spustil prodat v crypto trhu. Druhým důvodem, proč je pohyb 8200 BTC z peněženky, věřil být ve vlastnictví Mt.Gox správce, aby se kryptoměna výměny. Pan Gox správce je přiřazen práci ředění Btc za nejlepší cenu Japonska regulátory. Výměna šla mimo provoz po hackerské incidentu v roce 2014 měla za následek ztrátu o 850.000 Bitcoinů. Čtěte více zde a zde.

 

OmiseGo (OMG)

OmiseGo, která je budování decentralizované exchange, clearingový dům messaging sítě, poskytovatelem likvidity mechanismus, a aktivy blockchain brány, oznámila změny ve svém plánu. OMG tým již bude zahrnovat milníky týkající se Kosmu DEx. Kromě toho, provádění decentralizovaných exchange je rozdělen na dvě fáze. Tým má také v plánu, aby zahrnovala funkce, jako jsou výměny zastupitelné žetony, opakující se platby, podmíněné platby, odstranění potvrzovací zprávy v Tesuji Plazmy, aby oslepující, a front-běžící výroby. Přečtěte si více zde.
 
SONM (SONM)

Ve své měsíční zprávě, blockchain na základě technologie fog computing společnost SONM se zmínil o seznamu funkcí, které byly realizovány nebo je postaven jeho tým. To zahrnuje vytvoření datového skladu (DWH), regulace přístupu pomocí centralizovaných kód, měřítko pro pracovníka (spustitelný modul), zařazení KYC pro "Registrované úrovni", a Grafické Uživatelské Rozhraní. Zejména, SONM představuje exkluzivní funkci, která umožňuje pohyb žetonů a ze strany řetězců. Přečtěte si více zde.
 
 

Naše Forex Obchodování, Plán

Bitcoin. Bitcoin (BTC) má se otočil slabý po čelí silné rezistenci na 9500 úrovně. Kryptoměna se také pohybuje v sestupném kanálu. Jako cenový graf naznačuje, další podporu pro cryptocurrency existuje pouze v 6,600 úrovně. Proto bude lepší vytvořit krátkou pozici v BTCUSD pár.

Získat od sestupný trend, máme v plánu jít krátké v BTCUSD dvojice blízkosti 8,500, s příkazem stop loss nad 9,300. Budeme uvažovat o likvidaci naší krátké pozici, když kryptoměna klesá na asi 7000.


 
 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Bitcoin Peníze. Bitcoin Hotovosti (BCH) je naše volba aktiva k obchodování v binárním trhu. Jako cenový graf naznačuje, kryptoměna má zlomené vzestupném trendu, který působí jako podpora. Kromě toho, indikátor hybnost začal dělat nižších maxim. Proto můžeme očekávat, že kryptoměna dvojice přesunout dolů v krátkodobém horizontu.

Těžit z pravděpodobného poklesu, můžeme získat opci smlouvy. Jsme především vyžadují dvě podmínky musí být splněny pro investování volných peněz. Za prvé, BCHUSD dvojice by obchodování mělo být v blízkosti $1400. Za druhé, binární makléř by měl nabídnout smlouvu, která vyprší na nebo kolem 22. Května.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: