JnJ Beats Q2 Analytiků Odhadů, Zvyšuje FY19 Příjmy Zobrazit

 

Johnson & Johnson (NYSE: JNJ) překvapen, akciový trh včera hlásí za druhé čtvrtletí zisk prudce vzrostly o 42% na y-o-y základ, se všechny tři obchodní divize vyšší než odhady analytiků. Výrobce Acuvue kontakty a léky na rakovinu, jako Zytiga vzestupně revidován jeho příjmy výhled pro fiskální rok 2019, přičemž znovu potvrzuje své zisky pohled. Akcie uzavřely na $132.50, dolů $2.21 nebo -1.64% z předchozího blízko.

New Jersey-založené společnost vykázala příjmy ve výši $20.56 miliard, dolů o 1,3%, z $20.83 $ ve stejném období loňského roku. Výrobce Aveeno krém ještě překonal Wall Street odhady příjmů z $20.29 miliard.

Za druhé čtvrtletí společnost vykázala zisk ve výši $5,61 miliardy, nebo $2.08 na akcii, ve srovnání s $3.95$, nebo $1.45 na akcii, před rokem období. Kromě nehmotné nehmotného majetku a dalších položek, největšího světového výrobce produktů pro zdravotní péči vykázala upravený zisk $6,95 miliardy, nebo $2.58 na akcii ve druhém čtvrtletí roku 2019. Analytici očekávali Johnson & Johnson se hlásit příjmy ve výši $2.46 na akcii, dle průzkumu uskutečněného společností Thomson Reuters. V období minulého roku firma vykázala upravený zisk $5.72 $ nebo $2.10 na akcii. Zejména, úspěšný prodej jeho Pokročilé Sterilizace Výrobků firmy posílen JnJ druhém čtvrtletí zisk o téměř $0,20 za akcii.

Segment-moudrý, J&J, farmaceutický obchod, který generuje téměř polovinu příjmů společnosti, vykázala tržby ve výši 3,54 miliardy, bití $3.52 miliard předpokládaných StreetAccount analytici. Tato divize vyrábí psoriázy léky, jako je Stelara a Tremfya.

Společnost spotřebitelské divize, která vyrábí Aveeno péče o tělo a jmenovec produkty péče o dítě, vykázala příjmy ve výši $3.54$, vyšší než odhady analytiků ve výši $3.52$. Společnost je zdravotnické zařízení obchodní, která zahrnuje Ethicon surgical zboží, zaznamenal příjmy ve výši $6.49 miliard. Ulice očekávali tržby ve výši $6.43 miliard.

Kromě toho, JnJ zvýšila svůj výhled prodeje na fiskální rok 2019, aby rozmezí mezi $80.80 miliard a $81.60 miliard. Vzestupně revidovaný výhled prodeje se odráží ve zvýšení provozních růst v rozmezí 1% až 2%. Společnost již dříve vydala fiskální rok 2019 prodeje výhled v rozmezí $80.40 miliard dolarů na 81,2 miliardy, což představuje nárůst provozních růst v rozmezí 0,5% až 1,5%.

JnJ také potvrdila svůj výhled pro upravený zisk v rozmezí mezi $8.53 $a $ 8.63 na akcii. To představuje nárůst provozního zisku na akcii růstu o 6,7% 7,9%. V průměru, analytici dotazovaní agenturou Thomson Reuters předvídat firmy hlásit příjmy ve výši $8.60 na akcii na příjmy ve výši $81.22 miliard.

V reakci na výsledky a pozitivní výhled, JnJ Finanční ředitel Joe Wolk uvedl: "Když se podíváte na naše růst zisků v letošním roce, udržujeme to, je to dvakrát tempo růstu tržeb. Myslíme si, že je velmi zdravé, a my se na dlouhodobém horizontu, takže to nám dává velkou příležitost investovat do našeho portfolia, buď urychlit, posílit, nebo dokonce přidat do našeho potrubí jít kupředu tak, že budeme dělat upevnit nejen na příštích šest měsíců, ale mnoho, mnoho, mnoho dalších let přijít."

V reakci na výsledky, SVB Leerink analytik Danielle Antalffy se domníval, že je znepokojen pokračující mastek související soudní spory, kterým čelí společnost. Paní Antalffy se domnívá, že soudy vážně ohrožují rodiny s dětmi image společnosti. JnJ, nicméně, tvrdí, že je to dítě výrobky jsou bezpečné a má vyčleněno 190 milionů dolarů v tomto čtvrtletí se bránit.

I přes silné výsledky za 2. čtvrtletí a optimistický výhled, akcie se očekává, že i nadále rozsah-vázané vzhledem k 1000s mastek související soudní spory, kterým čelí společnost.

Technicky vzato, akciový učinil trojitý vrchol medvědí zvrat vzor, jak je znázorněno na obrázku níže. Stochastický indikátor je také klesá, zatímco populace je obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie zůstanou medvědí v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: