Lék na rakovinu Vývojka Celator, které mají být Získány za $1.5 B

 
Biofarmaceutická společnost Celator Pharmaceuticals, Inc. (NASDAQ:CPXX) uvedl, že je zanikající společností se sídlem Dublin Jazz Pharmaceuticals (NASDAQ:JAZZ) v hotovosti, dohodu v hodnotě 1,5 miliardy dolarů. Po zprávách, akcie Celator vylezl 71.59% a uzavřel úterní obchodní seanci na $30.08 na akcii. Z těchto důvodů je popsáno níže, analytiků vnímat být opravdu dobrá pro obě společnosti.

Pojďme nejprve začít s Jazz Pharmaceuticals. Společnost ztratí patentovou ochranu v roce 2019 pro jeho narkolepsie drog přípravek Xyrem. Tak, Jazz je horní linie růstu je jistě ublíží. Společnost je již bojuje několik soudních sporů zastavit generikum výrobce z kopírování jeho medicíny. Tak, to určitě potřebuje alternativu pro růst.

Celator Pharmaceuticals nedávno dostal sirotek-status léčiva FDA pro jeho lék na rakovinu Vyxeos. Droga také obdržel podobný stav od Evropských regulačních orgánů. Lék se používá pro léčbu akutní myeloidní leukémie (AML). Stav otevírá cestu pro Celator komercializovat drog příští rok. Nicméně, jak to může být zřejmé, že společnost nemá obchodní zkušenosti.

Nyní, Jazz, kromě toho, že onkologie a hematologie portfolio, má zavedenou infrastrukturu a obchodní znalosti. Tak, to by mělo za následek provozní synergie, kdy se tyto dvě společnosti spojily.

Dohoda se očekává, že k dokončení ve třetím čtvrtletí roku 2016. V září, společnosti předvídat podání Vyxeos pro regulační schválení. Akvizice je přírůstek zisku od roku 2018.

Akvizice (všechny peněžní obchod) cena $30.25 na akcii hodnoty Celator na 1,5 miliardy dolarů. Rada Celator schválila transakci. Celator nemá žádný příjem a udělal čistou ztrátu ve výši 19,3 milionu v loňském roce. Společnost také zvýšila $40.6 milionu v lednu tím, že nabízí akcie na $9.50. Získané finanční prostředky měl být použit pro komercializaci Vyxeos.

Jazz má historii úspěšné akvizice. V roce 2012, společnost získala Azure léčiv. O dva roky později, Jazz získala italská společnost Gentium za 1 miliardu dolarů.

Tedy, s ohledem na pořizovací cenu, v zásadě, cena akcií Celator má malou šanci jít dolů. Kromě toho, vyhlídky na růst by jistě čerpat více a více investorů na akcie v nadcházejících dnech.

Akcie, která se obchoduje za cca $13 za akcii v prvním týdnu Května, získal více než $4, aby přes $17 pár dní zpět. Nyní, získání zprávy učinil akcie extrémně býčí jak je uvedeno na MACD. Akcie dotkl $30.08 včera. Zůstala téměř ploché, na několik let, indikátor má pevně vzhůru.

Tak, nákup one touch opce by nejlepší možný obchod. Výběr $35 nebo nižší cenu jako cíl pro smlouvu je lepší pro obchod. Od té doby volatilita se začala rostoucí, smlouvu uplynutí období tří týdnů by dobrým znamením pro smlouvu.

Nejnovější články: