Švýcarský Prodejce, Digitec Galaxus, Přijímá Bitcoin Jako Platební

 

Kryptoměna trh obrátil zelené, s laskavým svolením Bitcoin (BTC), který byl schopný prolomit výše $4,000 úrovni včera. Zajímavé je, že Twitter CEO Jack Dorsey uvedl, že je připraven zaplatit programátory, kteří jsou ochotni pracovat na plný úvazek na Bitcoin Core a další zboží týkající se "kryptoměna ekosystému." V dalším tweetu, Dorsey má uvedeno, že jeho další firmy Square, platební procesor manipulaci cryptos, hledá 2-3 inženýry a návrháře. Má výslovně uvedeno, že mzda může být vyplacena v Bitcoin (BTC), pokud je to nutné.

Další významné altcoins získali mezi 0,5% a 4% v posledních 24 hodinách. Oba Ripple (XRP-$0.3170) a Ethereum (ETH-$138.78) získaly téměř 1%, v minulosti jeden den. Nicméně, EOS (EOS) získala pouze 0,3% obchodu na $3.70. Jiné pozoruhodné interprety patří Litecoin (LTC-$59.97, o 1,9%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$158.41, 1.2%), Cardano (ADA-$0.05308, 4%), TRON (TRX-$0.02273, 0,8%) a IOTA (MIOTA-$0.2975, 1.3%). Jen hlavní altcoin, který ztratil půdu v posledních 24 hodin, je Hvězdný (XLM-$0.1103, -0.7%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

První blockchain-založené digitální faktury vystavené v Futian Station

Čína je první blockchain-založené digitální fakturu za cestu vlakem byla vydána v Futian Nádraží. Stanice se nachází v Shenzhen metro, kde Čína je především unikátní ekonomické zóny funkce. E-faktura mechanismus je výsledkem společného projektu mezi Obecní finanční Úřad Shenzhen a Čínské technologie behemoth Tencent, který nabídl blockchain technologie podpora prostřednictvím svých sociálních médií platformy WeChat, která má více než 1 miliardu zákazníků.

Shenzhen Metro dojíždějící kód může být viděn na WeChat Platební kupón stránky po dokončení každé cesty. Od 15. Března, 2019, blockchain-poháněl digitální fakturační mechanismus Shenzhen City dal více než jeden milion digitálních příjmů, s hodnotou všech faktur sčítání hlasů na 1,33 miliard juanů (zhruba $200 milionů). Blockchain digitální systém faktura předpokládá se zaregistrovat 170,000 self-service příjmy za den pro vlak metra dojíždějící, jednou spuštěn.

Shenzhen Metro aplikace je první krok při provádění blockchain-poháněl e-fakturace, která bude mít dopad na všechny veřejné tranzitní systémy, včetně "taxi, letiště, autobusy a další dopravní scény současně s on-line blockchain elektronické fakturace funkce."

 

Soul zdravotnické zařízení zřídit zdravotní služby blockchain-založené platformy

Zdravotnické zařízení v Soulu, hlavním městě Jižní Koreje, představila plány na rozvoj blockchain-založené platformy, která bude zlepšit své zdravotní péče. Projekt "Inteligentní Nemocnice" byl společně postavili korejské Ministerstvo Vědy a informačních a komunikačních technologií a Soulu Medical Center, s cílem zlepšit přesnost dat a zkrácení doby zpracování pro nemocnici je uvedeno výše.

V tiskové zprávě se dále rozvíjí takto: "Soul Medical Center bude stavět automatické, osobní, integrované lékařské informační platforma o poskytování elektronických předpis dodání, vydání certifikátu, a pojištění pohledávek přes blockchain-based systému."

Smart Nemocnice snažení je mezi blockchain-poháněl veřejný projekt rozvojové plány pro rok 2019, odhalila Korea Internet a Bezpečnostní Agentury, dceřiná společnost jihokorejské Ministerstvo Vědy a informačních a komunikačních technologií loni v prosinci. Projekt je zaměřen na podporu přijetí blockchain tech v místním průmyslu. Snaha o Inteligentní Nemocnice je kritizovaný začít letos v dubnu.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Digitec Galaxus akceptuje krypto jako platbu

Renomované on-line Švýcarský prodejce, Digitec Galaxus, prohlásil, že se nyní začala přijímat kryptoměny jako platba. Prodejce nyní přijímá Bitcoin (BTC), Bitcoin Hotovosti (BCH), Bitcoin SV (BSV), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Binance Mince (BNB), Litecoin (LTC), Tron (TRX), NEO (NEO) a OmiseGO (OMG) pro transakce v hodnotě více než 200 CHF (cca $200). Oficiální tisková zpráva navíc tvrdí, že zhruba 2,7 milionu produkty jsou v nabídce u dodavatele, od pšeničné pivo pro herní Pc.

Jako součást zkušebního programu se Švýcarskou platební procesor Datatrans a v partnerství s Coinify, dánské crypto platby spuštění, nový platební systém byl vyvinut. Systém se zavádí 15 minut času pro zákazníky. Během tohoto období, cryptocurrency exchange rate nekolísá, což umožňuje klientům, aby se platbě spolu s poplatkem ve výši 1,5 %.

Jako součást své crypto iniciativy, firma má také integrovaný crypto peněženky e-commerce platforma, doplněných o individuální konzultace. Za e-commerce platformy pro informace ecommerceDB, čistý prodej Digitec Galaxus, zahájena v roce 2018, což odpovídá více než $261 milionů v roce 2018.

 

Společnost Avnet, Inc. přijímá crypto platby přes BitPay

Společnost Avnet, Inc., top-hodnocené světový distributor elektronických součástek a technologie poskytovatel řešení, zveřejnil partnerství s crypto platební procesor BitPay přijímat kryptoměna pro své služby a produkty společnosti. Společnost Avnet, Inc., uvedených v žebříčku Fortune 500 podniků za 24 let, měl zhruba 19 miliard dolarů v prodeji v roce 2018.

Média zpráva uvádí, že společnost Avnet souhlasil přijímat Bitcoin (BTC) nebo Bitcoin Hotovosti (BCH) jako platbu, zatímco BitPay bude ověřovat fondů a uzavírat transakce. Společnost také odhalila, že má "zavřeno několik multi-milión-dolar kryptoměna transakcí," za méně než měsíc poté, co začal přijímat Bitcoin jako platbu. Společnost dále poukázal na to, že ve stejném časovém rámci, ve spolupráci s Bitcoin.com to dokončil práci, týkající se zavedení nové hardwarové peněžence. Schopnost společnosti přijmout crypto dá Avnet zákazníkům více možností pro dokončování jejich finanční transakce, v závislosti na společnosti.

V tiskové zprávě se dále rozpracovává jeho cíle: "Tím, že přijímá bitcoin jako možnost platby, Avnet je nadále prolomit bariéry zákazníci čelí při získávání jejich nápady na trh tím, že umožňuje snadnější přístup ke své jedinečné end-to-end ekosystém design, produkt, marketing a dodavatelský řetězec odborné znalosti v každé fázi životního cyklu výrobku."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: