Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 25. června 2018

Po několika dnech rozsah vázán pohyb, kryptoměna trhu začala krvácet znovu, s téměř všechny hlavní altcoins ztrácí mezi 10% a 20% své hodnoty.

Primárním důvodem pro tento sestupný trend byl pozastavení nový účet zahájení činnosti bitFlyer – největší Japonský cryptocurrency exchange. Úřad pro Finanční Služby (FSA) z Japonska byl nespokojen se způsobem, ve kterém cryptocurrency exchange držel podívejte se na praní špinavých peněz a financování terorismu. Proto, regulátor požadoval bitFlyer a pět více cryptocurrency výměna zlepšit jejich KYC a AML postupy. Dokud Japonci regulátor dává kývnutí, výměna nebude přijímat nebo zpracovávat všechny žádosti o otevření účtu.

V Brazílii, nový blockchain platformu, která je navržena tak, aby usnadnila výměnu informací mezi finančními regulátory zahájila centrální banka země. Blockchain platforma, přezdívaná 'molo', byl vyvinut in-house IT oddělení Banco Central do Brasil (BCB). Platforma umožní bezpečný přenos dat mezi centrální banky a regulátory. Zejména, Molo bude umožňovat plynulý tok údajů mezi cenné Papíry a burzy Brazílie, BCB, Národní Penzijní Fondy Orgánu, a Dohledem Soukromého Pojištění.

Podobně, V Jižní Koreji, Ministerstvo Vědy a informačních a komunikačních technologií zahájila iniciativu, odkazoval se na jako Blockchain Technologie Strategii Rozvoje. V rámci iniciativy, 10,000 blockchain profesionály, stejně jako více než 100 podniků bude financován. Stejně jako $200 milionů bude vynaloženo k dosažení plánu.

Mezitím, Jižní Korea je soused Čína spolupracuje s téměř 20 organizací v čele technologického gigantu Tencent, China Blockchain Výzkumné Středisko, a kryptoměna obchodní platforma Huobi tvoří Čína Blockchain Bezpečnostní Aliance. Tvorba blockchain aliance bylo oznámeno během první čínsko Blockchain Bezpečnostní Summit. Hlavním cílem Aliance je, aby se zabránilo podvodům a zajistit spolehlivý a udržitelný rozvoj blockchain ekosystému. Aliance je také dán úkol boj proti nelegální a podvodné aktivity, které vytvořili špatné jméno pro blockchain technologie a cryptospace.

V Evropě, Bank of England plánuje předělat jeho Real-time Gross Settlement Systém (RTGS) takové, že soukromé podniky a platformy pomocí blockchain a jiné druhy distribuované účetní knihy techniky (DLT), bude moci pro přístup k centrální bance na síť přímo.

Nyní umožňuje podívat se blíže na předních mince vývoj v tomto týdnu:

 

Enigma (ENG):

Enigma (ENG), které se snaží vytvořit platformu pro škálovatelné, decentralizované DApps, má podepsali smlouvu s výrobce čipů Intel vývoje špičkových výpočetních technologií, který bude chránit soukromí. V tomto ohledu, Enigma bude používat IntelSGX (Software Guard Extensions) k vytvoření world-class soukromí technologií. V případě Enigmy, "chytrých kontraktů", jsou převedeny do "tajné smlouvy", kde vstupní údaje neodhalily na uzly, které zpracovávají kód. Enigma se domnívá, že tato funkce je ochrana citlivých dat je pro blockchains. Inteligentní smlouvu, která nechrání data tímto způsobem je k ničemu, podle Enigma. Přečtěte si více zde.

 

Ethereum Classic (ATD):

Radex, vůbec první decentralizovaná burza pro obchodování Ethereum Classic v rychle se způsobem, byla zahájena v sobotu. Je to pouze p2p exchange, který má na řetězu, aby kniha. Radex, která si neúčtuje žádné poplatky, byl postaven Saturn Sítě. Zahájení decentralizovaného výměnou za Ethereum Classic je pozitivní zpráva, protože by určitě podpořit vývojáře, zvažte použití blockchain pro své projekty. Minulý měsíc, Ethereum Klasický tým odstranil řádky kódu, které by se těžba nerentabilní a ani není možné v dlouhodobém horizontu. Řádky kódu, také odkazoval se na jako 'obtížnost bomba byla zahrnuta v rané fázi Ethereum projekt síly v síti, aby přejít na Proof of Stake (PoS) na základě shody protokolu, ze současných PoW protokolu. Nicméně, projektový tým se rozhodl, že PoW je více bezpečné než to, PoS, a řádky kódu, které byly odstraněny pomocí těžké vidlice úspěšně minulý měsíc. Tento pozitivní vývoj se začal odrážet v tržní kapitalizace kryptoměna.

 

Naše Forex Obchodování, Plán

Bitcoin. Po dosažení 5,825, Bitcoin odrazil zpět nad 6000, který nyní působí jako hlavní podporu. Oscilátoru z klouzavý průměr vstoupil do pozitivní zóny. Proto můžeme očekávat, že BTCUSD dvojice pro pohyb nahoru v nadcházejících dnech.

Můžeme otevřít dlouhou pozici v BTCUSD dvojice blízkosti 6100 těžit z krátkodobé uptrend v kryptoměna. Aby se minimalizovalo riziko, jistě by se umístit stop loss níže 5800. Naším cílem je, aby se kniha náš zisk blízkosti 7100.

 

 

 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Zvlnění. Zvlnění je, že tvoří dvojité dno, jak je znázorněno v cenovém grafu níže. Money flow index je mimo makléřského zóny a začala stoupá. Proto očekáváme, že Zvlnění na rally v krátkodobém horizontu. Další významný odpor pro cryptocurrency je jen na 0.80.

Od renomovaných binární broker, uvažujeme o nákupu call opce smlouvy. Použijeme přebytek finančních prostředků na nákup smlouvy pouze v případě, že Zvlnění je obchodování v blízkosti 0.50 v kryptoměna trhu. Kromě toho, možnost smlouvy měly být platné po dobu jednoho týdne.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: