GM Oznámila Hlavní Plán Elektrické Vozidlo

 
Největší výrobce automobilů v USA, General Motors Company (NYSE: GM), reportoval lepší než očekávané druhé čtvrtletí non-GAAP zisk $2.876 miliard nebo $1.89 na akcii. Nicméně, společnost je 2Q17 příjmy ve výši 36.984 miliard byly nižší než na Ulici odhady. Cyklické zpomalení v USA automobilový průmysl a smíšené výsledky stále skladem v pásmu mezi $34 a 36 dolarů v srpnu. Nicméně, 12% y-o-y zvýšila v září prodej 279,397 jednotek spustil rally na akciovém, který zaznamenal nový 12-měsíční maximum $45.33. Kromě toho, úsilí dát zpět do společnosti, aby se chytit hlavní podíl elektromobilů na trhu a investice do vodíkových palivových článků technologie naznačují, že růstový trend bude pokračovat i v týdnu před sebou.

Detroit-založena automobilka oznámila, že přinese dva nově navržený, plně elektrických vozidel v roce 2019. Kromě toho, společnost uvedla, že plánuje zavést 23 více elektrických vozidel do roku 2023. Oznámení je pozoruhodné v tom smyslu, že General Motors je největším výrobcem automobilů, které se prodalo asi 10 milionů vozidel v loňském roce. Společnost nestanovila datum pro ukončení výroby benzínu-poháněl vozidla. Očekává však, že přechod k dít postupně. Čína a Indie oznámily plány na zákaz prodeje vozidla poháněná plynem po roce 2030. Podobně, v Evropě, ve Francii, Nizozemsku, spojeném KRÁLOVSTVÍ a Norsku mají rovněž vyjádřili ochotu ukončit fosilních paliv vozidel. General Motors prodat více vozů v Číně než v USA. Takže, to oznámení je životně důležité.

Dva nové vozy, kritizovaný být zavedeny v roce 2019, bude na základě Bolt EV technologie. Kromě toho, že bude buď plug-in elektrických vozidel, nebo vodíkovými palivovými články vozidla bez spalovacího motoru. Elektrický sedan Bolt EV, s řadou 238 mil, byl představen Chevrolet v loňském roce. General Motors také ukázal, že je vývoj nového paliva-mobilní architekturu, která by mohla řídit nákladní automobil, ambulance nebo dodávkového vozidla.

S jeho hydrotec paliva-mobilní systém, společnost se snaží nabídnout řešení pro dopravní problémy způsobené v důsledku konfliktů, logistické problémy a přírodní katastrofy. V tomto ohledu, společnost zobrazí adaptabilní paliva-cell electric platformy, známý jako SURUS (Tichý Nástroj Rover Univerzální Nástavby, v AUSA (Association of the US Army) akce se koná od 9. října a 11. října. Nulové emise SURUS, s jeho autonomní schopnosti, bude pomáhat při snižování logistických problémů a zvýšení lidské bezpečnosti.

V pondělí firma oznámila, že získala Strobe Inc., který používá LIDAR technologie, které pomáhají autonomní řízení aut identifikovat vzdálené objekty. Technologie také umožní GM snížit náklady a zlepšit self-hnací vozidla, celkové schopnosti.
Na základě tohoto vývoje, Bank of America zvýšila rating GM na "koupit" z "neutral" s cílovou cenou $57. Tak zásadně, že by bylo moudré koupit akcie na poklesy.

Akcie učinil vzhůru break out, jak je znázorněno na obrázku níže. Na Chaikin money flow je pozitivní, zatímco MACD indikátoru dosahuje nových maxim. Proto očekáváme, že akcie nadále optimistický v krátkodobém horizontu.

Využít bullishness, hledáme call opce, které nabízí binární broker. Možnost by měla splnit dvě základní podmínky. Za prvé, je třeba být aktivní na týden. Za druhé, akcie by měly být obchodování na $45 v době investice. My bychom obchodu rostoucí trend, pokud jsou tyto podmínky splněny.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: