Bitcoin Hotovosti Signály Sestupný trend na Nedostatek Čerstvého Impuls

 
Bitcoin Hotovosti (BCH), crypto měny vytvořené větvení kladkostroj sítě v srpnu, vzrostly o 150 dolarů minulý víkend obchodu na $510 úrovně vůči americkému dolaru. Na BCHUSD bylo zaznamenáno maximum $972 v polovině srpna. Nicméně, zisk rezervační viděl odnož Bitcoin ztratí mnoho ze své hodnoty dříve v tomto měsíci na rekordní minimum $279.10. Nyní, rostoucí trend v posledních několika obchodních seancí bylo jistě vzrušující, a má rozdmýchal naději, že další velká rally. Nicméně, jak je uvedeno níže, rally nebude trvat dlouho a sestupný trend lze očekávat brzy.

Jako datum, téměř 50% celosvětového objemu v BCH související páry jsou soustředěny kolem Bithumb, jihokorejský crypto měny. Coinone a Korbit jsou další dvě hlavní burzy v němž BCHUSD pár se obchoduje nejvíce. Tyto tři výměny představují 65% světové BCH obchodů. Jednoduše řečeno, výpis z BCHUSD pár v Bithumb exchange je především důvod pro prudký nárůst objemu a ceny. To je zřejmé z rychlého vzestupu Qtum mince, v rámci dnů výpis v Bithumb. Podobný výskyt je nyní vidět v Bitcoin Hotovosti.

Za druhé, jako Bitcoin Hotovosti byl dán pryč, aby ti, kteří vlastní Bitcoiny, než vidlice, vestavěný investor základna umožnila crypto měny generovat obrovské objemy hned to bylo představeno na trhu. Bithumb také nabídl BCHKRW pár pro obchodování na burze. To je také důvod pro náhlý nárůst v ceně a objemu.

Crypto měna se může upevnit a zůstat v trendu pouze tehdy, když jeho použití zvyšuje mezi non-investorů. Jak nyní, BCH je pouze spekulativní, crypto měny s málo nebo žádné skutečné obchodní transakce podloženy. Můžeme tedy v úvahu pouze aktuální rally jako součást procesu určování cen.

Naopak, Dolar posiluje v očekávání zvýšení úrokových sazeb Fed v prosinci. Dále Senát schválil rozpočet plán, který dláždí cestu pro daňové reformy. Tedy, v zásadě, počasí jsme sestupný trend v BCHUSD pár.

Technicky vzato, BCHUSD dvojice čelí odporu na 444.50. Stochastický oscilátor je v překoupené oblasti. Proto očekáváme, že klesající trend v crypto měny hodnotu.

S cílem získat očekávaný pokles, chceme jít krátký blízkosti 444, se příkaz stop loss výše 477. Odpovídajícím způsobem, aby účetní zisk bude umístěn v blízkosti 380.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: