Libra Se Vrhá Jako Cross-Party Brexit Mluví Kolaps

 

Sterling libra poklesla vůči dolar se v pátek na čerstvý 4-měsíční minima jako cross-party Brexit jednání havaroval před hrozící odchod Theresa May. Strana Práce opustila jednání formálně uvádí, že není nutné diskutovat s vládou, která je na pokraji rozepisovat. Z počáteční vysoké 1.2798, pár GBP/USD klesl na čerstvý 4-měsíční minimum 1.2710 v pátek.

Po zhroucení cross-jednání stran, pár GBP/USD obchoduje se do boku pro většinu Asijské seance v pátek před přechodem až do začátku Londýnské setkání. Očekávání, že napříč stranami jednání by se řídit trasu přes Brexit uličky byly rozdrceny jako Práce prezidenta Jeremy Corby uvedl, že tyto diskuse postupovala stejně jako je to možné, a by teď přestat bez konsensu. Jednání, která začala v Březnu poté, co Evropská Unie (EU) rozhodla odložit Brexit datum 31. října, byl široce interpretován jako příležitost pro Premiéra Theresa May přesvědčit zákonodárce, aby schválili její přechod jednat. Kolaps jednání bude zhoršit obavy, že Británie může opět pohybovat směrem k vrcholu Brexit útesu.

Obavy investorů jsou ještě od Paní Může zahájil proces jejího odchodu z premiérské pozice po druhém zasedání o Zrušení Dohody Účet. Premiér uvedl, že by skončit, bez ohledu na výsledky. Ve zprávě Předsedy Vlády, Corbin se domníval, že při jednání byl komplexní, smysluplné a odráží velký závazek pro obě strany, důležité politické rozdíly pokračovala v tvář Konzervativní strana je neschopnost kompromisu na konkrétní klíčové požadavky ze strany Práce, zejména pokud jde o zahrnutí do Celní Unie a zajistit, že britské ekonomické a zaměstnanec bezpečnostní normy by zůstat na Evropské úrovni. Zmínil také obavy, že nástupce nemusí splňovat Paní Může závazků.

Během party rally v pátek, Května řekl: "není běžné, pozice v Práce, o tom, zda chtějí dodat Brexit nebo uspořádat druhé referendum, které by mohlo zvrátit."

S cross-party rozhovory chýlí ke konci bez dohody dosaženo, je ještě více nepravděpodobné, že zákon bude schválen ve druhém čtení v červnu. Díky tomu je pravděpodobné, že Slečna Možná bude muset určit její datum odjezdu brzy. Protože Práce je odpor k současné Brexit dohody, investoři jsou znepokojeni žádný obchod Brexit scénář. Trhy jsou také obavy o potenciální předseda Konzervativní Strany jako Boris Johnson přišel s množstvím žadatelů, kteří lobbují za to, aby náhrada Theresa May.

Obchodní zprávy také ovlivněna šance, kabelové zotavení, jako je Čína poslouchal tvrdou linii postoj proti NÁM. Minulý týden, Mnuchin řekl, že on by s největší pravděpodobností jít do Číny krátce na další kolo jednání, ale Čínská vláda stiskněte má protože se stěhoval urážlivě, uvádějící, Peking je ochoten zastavit obchodních jednání, pokud Washington pokračuje ve své tvrdé zásahy. Minulý týden, spory mezi dvěma národy, intenzivnější, s USA a Čínou plácat nová dovozní cla na výrobky vzájemně a Čína zrušení objednávek pro Americké vepřové.

Na pozadí zhoršující se obchodní konfliktu s Pekingem, který způsobuje finanční tísni na obou koncích, Trump vystupňovali potlačení Čínská nadnárodní telekomunikační společnost Huawei. Jia Qingguo, přednášející na globální záležitosti na Pekingské Univerzitě, trval na tom, že Mnuchin výlet by pouze možné, pokud by USA byly ochotné být racionální.

Pokud jde o americko-čínských obchodních jednání, Jia řekl: "stand-off by měl trvat na chvíli, protože NÁS odmítl, aby se i sebemenší kompromis – do bodu, že je poněkud nesmyslné. Je nerozumné pro NÁS trvat na vysoké tarify, kdy dosažení dohody. Další věc je, že NÁM přístup k Huawei a hi-tech otázkách, který se o odpor, spíše než dosažení spravedlivého řešení."

V posledních několika letech, obou politických stran dohody se houpal ostře proti Pekingu, s některými se sídlem ve Washingtonu, zákonodárci opoziční strany dokonce požadovat Trump zaujmout tvrdší postoj

V komentáři na jednotný hlas NÁS zákonodárci proti Číně, Patrick Lozada, Čína ředitel Washingtonské strategická poradenská firma Albright Stonebridge Group (ASG), řekl: "Tam je široká hawkishness na Čínu, která přechází vlevo, vpravo a střed. Problém s tímto konsensem je, že při absenci věrohodných pult-argument, skutečná fakta na zemi může být někdy ztratil, jak lidé soutěží o to, kdo může být více jestřábí."

Také, riziko-off pocit, že posílil dolar měřeno Index amerického Dolaru, který dosáhl vysoké 97.95.

Historický cenový graf naznačuje, že pár GBP/USD se nadále pohybuje v sestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Oscilátoru z klouzavý průměr má negativní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru i nadále klesající trend v nadcházejících dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: