Obchodní důsledky pro USD Páry Před FOMC

 
Předchozí týden začal s ránou, v tom smyslu, že po pondělí, které viděl prakticky všechny měnové páry couvání na NFP (Non-Farm Payrolls), Asijské seance viděl BOJ (Bank of Japan) Kuroda diskutovat JPY (Japonských Jenů).

Bylo to docela zajímavé, jak BOJ již vidí slabého Jenu nezbytné pro dosažení 2% inflačního cíle a zvýrazněné další problémy ze slabší měnu, než výhody. V okamžiku mluvení, USDJPY páru bylo obchodování v 124.60 oblasti, a během několika minut ji zlomil níže 123, takže býci navíjení v jeho brázdě.

Ve stejné době eur / jpy klesl ze 140 na 138 zvládnout, jen zvrátit z těchto úrovní, a flirtovat s 139 pro zbytek týdne.

Co se týče USDJPY, po dip celou cestu na 122.50, to viděl táhnout vyšší, celou cestu až do výše 124, když Maloobchodní Tržby ve Spojených Státech byly vydány. Oni porazili očekávání, je přidání paliva do zvýšení sazeb scénáře od Fedu, ale trh se nepodařilo zlomit vyšší.

To, co dělá všechny výše uvedené znamená?

To znamená, že trh je v rozmezí před velkou událost před námi, FOMC (Federální Výbor pro volný Trh) zasedání, prohlášení a tiskové konference.

Je to setkání jsme mluvili tolikrát, jako, že Fed je asi nastavit tempo pro dolar za celý rok. Řekl bych, že spíše než skutečný tah na sazby, mnohem důležitější je tiskové konferenci sledovat a co Paní Yellen říká.

Pokud Fed udělá výlet s čtvrt bazický bod, tak americký dolar by měl létat všude stejně, bez ohledu na to, co experti říkají, výlet není nikdy prodávat, jako algo to bude účinně zbláznit.

Jako výsledek, EURUSD, GBPUSD a všechny americkému dolaru související párů by se měl pohybovat velmi agresivně vzhůru. Obrovské výkyvy by měly být očekávány v době tiskové konference a ekonomické projekce jsou uvolňovány stejně.

Na takový scénář, mezi EURUSD a GBPUSD, já bych za laskavost vyšší GBPUSD spíše než EURUSD jeden v tom smyslu, že minulý týden viděl, kabelové rostoucí silně na žádné zprávy, v podstatě, flirtování s 1.56 úrovni. Žádné pohyby na Fed a 1.60 je na dosah.

Jednou velkou neznámou je dodáván s JPY párech, jako součást vlastního kapitálu ovlivňuje způsob, jakým se pohybují. Na žádný výlet, zásob by se měl pohybovat agresivně vzhůru a budou se dát na podlaze na každém USDJPY pohybovat nižší.

Nicméně, já bych ještě říci pár USDJPY se chystá proniknout pod 120 úroveň spíše dříve než později, zatímco EURJPY by měla být přitahovány k 134 oblasti.

Tam je jen jeden způsob, jak tyto úrovně by měly dorazit: s Fed ve středu, nebo brzy po rozhodnutí Fedu ve středu.

Nejnovější články: