Apatická Reakce Trhu na NFP Report

 
Tento týden skončil s trhy, že hraje trik na oba býci a medvědi jako NFP report (Non-Farm Payrolls), přišel na způsob, jak nižší, než se očekávalo. Skutečné číslo bylo o polovinu toho, co bylo očekáváno. Předchozí zprávy také vyplynulo, nízké výsledky a v srpnu, více než 59,000 pracovních míst byly sníženy.

Netřeba dodávat, že výsledné pohyby byly vyšší u párů, jako EURUSD a GBPUSD, a nižší na USDJPY. Nicméně, komoditní páry jen sebou trhla na vydání zprávy, a tato reakce je to stojí za zvážení.

Vždy, když dolar řízený událost je o to trefit dráty, reakce pro všechny pro všechny follar páry by měly být v jednom směru a pouze jedním směrem: vyšší. To znamená, že pokud EURUSD se pohybuje vyšší, (jako se to stalo minulý pátek kolem sto padesáti jader), druhý americký dolar páry, jako GBPUSD a AUDUSD se měli řídit tím, o stejnou částku. Na USDCAD spolu s USDJPY by tendenci pohybovat nižší. To je to, co korelace jsou všichni kolem.

Toto nebyl případ minulý pátek.

Nejen, že USDCAD a páry AUDUSD potvrdit EURUSD pohybovat výš, ale měli jsme náznak, že je něco špatně: EURGBP se stěhoval vyšší o uvolnění, spolu s páru EURUSD. To je neobvyklé v amerických dolarech řízené události a vyvolává otázky o platnosti tah.

Ukázalo se, že tento malý tip byl platný a na trhu se obrátil nižší na páru EURUSD po nárazu na 1.1300 úrovni a dále, pouhé hodiny po NFP číslo bylo vydáno. Pak obrátil, že bude nižší v pátek, zavírání na 1.1200 úrovni. To v podstatě znamená, že celý minulý týden bylo docela hodně neutrální, a všichni-důležitý NFP zpráva – akce účastníků trhu připravila na celý týden, byl ignorován obchodníků(!). Ignorována v tom smyslu, že počáteční krok vybledlé a většina měnových párů se vrátili tam, kde začali, v první řadě.

Všichni ve všech, to není týden obchodníci hledali, jak to bylo ne týden pro jasný zlom v indexu dolaru. Místo toho, to bylo v rozmezí týdne. Tak tady jsme se v říjnu, snaží se, aby smysl toho, co Federální Rezervní systém Spojených Států je o tom, dělat dál a jak pozici sami pro budoucnost.

Z mého pohledu EURUSD je medvědí v krátkodobém horizontu a bude optimistický ve střednědobém horizontu. Pohyb kolem 1.10 by bylo potvrzení, že v pátek je obrácení byla skutečně pravda. Měl bych zájem o koupi páru a obchodování s delší stranou od kolem 1.10 úrovni.

Octobers Fed (Federální Rezervní systém Spojených Států) setkání je splatná, a to vše matoucí akční cena snad bude uklizeno. Setkání by nám měl ukázat, jak se pohybovat do konce tohoto roku. Pak znovu, nepodceňujte význam konce roku toky, které začne kopat v na konci října a začátku listopadu.

Buď jak buď, zajímavé časy před námi pro nás s koncem roku obchodování – to je jisté.

Nejnovější články: