Housenka se Změní Slabý jako 3. Čtvrtletí GAAP Zisk Poloviny

 
Akcie výrobce stavebních strojů Caterpillar Inc (NYSE: CAT) shromáždil od minima $80.33 na maximum $93 v řádu deseti dnů. K překvapení některých účastníků trhu, ceny akcií začaly růst týden poté, co společnost vykázala pokles ve fiskálním roce 2016 příjmy za třetí čtvrtletí ve srovnání s předchozím rokem. Při oznamování výsledků za třetí čtvrtletí, Caterpillar také zdobené jeho celý rok 2016 příjmy a zisk odhady. Podle analytiků, akcie špičatý především díky vítězství Donald Trump v USA volby. USA nově zvolený Prezident už dříve prohlásil, že on by strávit více na infrastrukturní projekty v průběhu předvolební shromáždění. Takže, za předpokladu, že prostředků bude nakonec proudit do infrastruktury související firmy, akcie prudce vyskočil. Nicméně, na základě údajů uvedených níže, jsme přesvědčeni, že rally by měla být využita jako příležitost prodat akcie, nebo jít na krátké na pult.

Illinois-založené majitele "Kotvu" značky tažné hlášen třetí čtvrtletí tržby ve výši $9.16 miliard, dolů $1.80 $ od $10.96 $ ve třetím čtvrtletí fiskálního roku 2015. Třetí čtvrtletí tržby byly také pod odhady analytiků ve výši $9.86 miliard.

Za čtvrtletí končící září 2016, 'Mak' značka těžký topný olej výrobce zaznamenal zisky ve výši 283 milionů, nebo $0.48 na akcii, v porovnání s $559 milionů, nebo $0.94 na akcii ve čtvrtletí, které skončilo v září 2015.

Bez restrukturalizačních nákladů, ve třetím čtvrtletí zisk na akcii se snížil na $0.85, od $1.05 na akcii ve stejném čtvrtletí roku 2015. Nicméně, 3Q 2016 zisk překonal Zacks odhady $0.76 na akcii.

Nižší výrobní náklady ve výši 234 milionů a dolní období náklady ve výši 420 milionů umožnilo kompenzovat negativní dopad na 1,8 miliardy dolarů meziroční pokles příjmů.

Vzhledem k protivětru, Caterpillar srazila výnosy a zisk, odhady pro fiskální rok 2016. Společnost nyní předpokládá, non-GAAP zisk 3,25 dolarů za akcii na příjmy 39 miliard dolarů. To se porovnává s předchozím vedením $3,55 na akcii v non-GAAP zisk na příjmy mezi 40 miliard dolarů a $40,5 miliard. Společnost také předpokládá, $800 milionů v restrukturalizačních nákladů, ve srovnání s dřívější odhady $700 milionů vydaných ve druhém čtvrtletí.

Společnost nepředpokládá zásadní změny v výnosů a zisku ve fiskálním roce 2017 ve srovnání s 2016. Hlavní hnací silou růstu cen akcií je optimismus vytvořené vítězství Donalda Trumpa. Základy nepodporují růst cen akcií. Tedy, obchodník by měli využít příležitosti jít zkrat v přepážce.

Na základě historický cenový graf, můžeme říci, že akcie se očekává, že čelit odporu na 98. Stochastický oscilátor je tvoří negativní divergence s cenou. Takže, můžeme předpokládat, že populace je na jeho posledním úseku uptrend.

Na základě prognózy, one touch opce mohou být použity na investice do binární obchodník. Realizační cena opce by měla být rovna 90 dolarů. Obchodník by měl také ujistěte se, že dát možnost nezaniká dříve, než druhý týden v prosinci.

Nejnovější články: