Kanadský Dolar Posiluje Na Silné Údaje O Zaměstnanosti

 

Kanadský dolar se semkl proti dolar v pátek po vydání silné Kanadské pracovních míst data v počátku Americké seance. Slabé non-farm employment change data z USA poháněný páru USD/CAD je prodat-off. Od vysoce 1.3460, měnového páru klesla na minimum 1.3389 před uzavřením v 1.3406. Zejména na měnovém páru zlomil jeho šestidenní rally.

 

Údaje o zaměstnanosti dominuje USD/CAD pár hnutí

V pátek ráno, USD/CAD pár otevřel v blízkosti jeho 9-týdenní maxima po holubičí rozhodnutí sazba ECB oznámila ve čtvrtek. Nicméně měnový pár byl brzy zamčený v rozmezí kvůli slabosti v surové ropě. US West Texas Intermediate ropy futures klesla $0.66, nebo 1,2 procenta, na $56, zatímco ropa Brent futures ztratil 0.54 centů, nebo zhruba 1%, na $65.76 za barel. Komodity dříve hit tři-týdenní minimum na $64.02 za barel. Futures ropy se dostala pod tlak po ekonomické údaje ukázaly prudký pokles Čínského dovozu a vývozu v únoru a Evropské Centrální Banky zdobené jejímu hospodářskému růstu výhled pro celý kontinent.

Na počátku AMERICKÉ seance, Statistics Canada, uvádí, že ekonomika přidáno vytvořily 55 900 pracovních míst v únoru, oproti analytiků očekávání 1200. V lednu, ekonomika přidáno 66,800 pracovních míst. Míra nezaměstnanosti zůstala na 5,8%, beze změny od předchozí měsíc. Hodinová mzda vzrostla o 2,2%, ve srovnání s 1,8% v předchozím měsíci a vyšší než 1,7% očekávání ekonomů. Na plný úvazek změna byla 67,400, ve srovnání s 30,900 v předchozím měsíci, vyšší než 800 čekali analytici. Částečný úvazek pracovních míst poklesl o 11,600, proti -5,700 očekávali analytici. V lednu, na částečný úvazek se zvýšil o 36,000. Uvolnění silné zaměstnanosti kromě údajů vyvolalo USD/CAD prodat-off.

Později ten den, USA Ministerstvo Práce propuštěn non-farm payrolls data, která naznačují, že ekonomika přidala daleko méně pracovních míst, než se očekávalo, ale mzdy vzrostly v únoru. Hlavních postav přišel na 20,000 proti očekávané 180,000, a to především z důvodu vypnutí vlády. V předchozím měsíci, non-farm výplatní údajů stál na 311,000, vzestupně revidován z 304,000 hlásil dříve. Jako může to být chápáno, to je velmi vzácné vidět ekonomiky nahrávání takový prudký pokles non-farm payrolls, které vskutku označuje zpomalení na trhu práce.

Po vydání slabé non-farm payrolls dat, hlavní AMERICKÉ akciové indexy klesly na jejich zasedání minima relace, ale podařilo získat většinu ztracené pozice na konci dne. Pravděpodobné, benchmark 10-letého státní Pokladniční poukázky výnosy zaznamenány jejich zasedání minima po non-farm payrolls data vydání. Americký dolar klesl vůči koši měn, včetně eura a loonie. Index americký Dolar zaznamenal také jeho zasedání nízká. Slabé údaje o zaměstnanosti se očekává, že držet americký dolar medvědí v nadcházejících dnech.

Technicky, páru USD/CAD klesl pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Navíc oscilátor klouzavý průměr má také negativní čtení. Jako výsledek, očekáváme, že měnový pár zůstane makléřského v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: