Microsoft Azure Představuje Blockchain Token, Data Mgmt. Služby

 

Kryptoměna trhu zůstává rozsah vázán s medvědí směr. Bitcoin (BTC) se stále drží kolem $7,300 úrovně. V posledních 24 hodinách, crypto ztratil 1,6% na obchodu na $7,362.13. Ether (ETH) má ztratil 2,1% obchodu na $146.79. Podobně XRP ztratil 2,2% na obchodu na $0.2228. Další významné altcoins, které ztratily za posledních 24 hodin patří TRON (TRX-$0.0143, tedy 1,8%), Litecoin (LTC-$44.32, úrovni -2,2%), Stellar (XLM-$0.0539, -2.8%), Bitcoin Hotovosti ($207.87, -2.1%), Tezos (XTZ-$1.48, -6.8%), LEO (LEO- $0.9020, -0.34%), Dash (DASH-$51.14, -0.6%), Cosmos (ATOM-$3.63, až 5,5%), Huobi (HT-$2.75, -3.0%), IOTA (IOTA-$0.2004, -2.6%), OKB (OKB-$2.69, -0.95%), Ethereum Classic (ETC-$3.77, -3.4%), Cardano (ADA-$0.0372, -2.9%), EOS (EOS-$2.64, -3.4%) a Binance Mince (BNB-$15.24, -2.3%). Na altcoins (top 20), který získali v zemi za posledních 24 hodin jsou Drátěný (LINK-$2.13, 4,5%) a Monero (XMR-$53.45, 0.69%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Ukrajina souhlasí, praní špinavých peněz zákon, návrh pro VASPs a cryptos

Ukrajinská vláda legalizovala poslední návrh z praní špinavých peněz zákon, který bude dohlížet virtuální aktivum služeb (VASPs) a cryptos dle FATF pokyny. Legalizovala verze crypto účet byl zveřejněn Rada, zákonodárný orgán Ukrajiny. Zákon považuje cryptos jako uchovatel bohatství, zatímco zvýraznění jeho možné využití při finanční trestné činy, jako jsou podvody, praní špinavých peněz a financování terorismu.

Nový zákon stanoví pokyny pro sledování a regulaci cryptocurrency trading. Jedním z významných návrhů je soustředit se na individuální crypto obchodů v hodnotě menší než 1300 dolarů (~30,000 hrivan) a načíst veřejný klíč odesílatele, pro další sledování transakcí.

Pokud transakce převyšuje částku, již bylo zmíněno výše, právní předpis požaduje ověření totožnosti a také druh podnikání, vztah mezi transakcí stran.

Pro VASPs, pravidlo stanoví prahové hodnoty transakce úrovni 40 000 hřiven ($1,600). Žádné VASP spadající do této kategorie by měl nabídnout potřebné informace orgánům, včetně údajů o obchodníky, kteří mají zapsán od jurisdikce, které nemají dodržovat anti-praní špinavých peněz návrhy. Kromě toho, orgány musí být upozorněni v případě, že některý z obchodníků jsou členy rodiny, a zahraniční občany. I hotovostní transakce musí být neprodleně informován.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Azure vydání nové blockchain dat admin service

Microsoft Azure, blockchain-enabled cloud divize softwarový gigant odhalil novou tokenizace a blockchain dat správy služeb. Informace byla odhalena prostřednictvím oficiálního blogu Microsoft Azure. Služby má v úmyslu usnadnit vytváření a manipulaci nařízení odpovídající tokeny, které splňují průmyslu kritéria. Firma také nabízí připravené šablony pro univerzální použití a zahrnuje studio šablon vyvinut associates, předpokládané mají být zahrnuty do zařízení v budoucnu.

Blog oznámení, vysvětluje, jak nová služba doplňuje Azurově Blockchain služby: "S touto nejnovější nabídky, můžeme nyní nabídnout zákazníkům end-to-end zkušenosti snadno, vytváření a správu tokenů pro fyzické nebo digitální majetek přes Azure Blockchain Žetony (náhled), kromě správy sítě blockchain sám prostřednictvím Azure Blockchain Služby."

Blockchain data manager je další nová služba, kterou nabízí kromě tokenizace. To umožňuje uživatelům získávat data z blockchain ledger, dešifrovat, v případě, že to je šifrována, a přenášet je do různých zdrojů. Blockchain data manager funkce usnadňuje "těžkopádné úkol integrovat stávající aplikace s data, která sedí na blockchain knihu."

 

SBI Holdings vzhledem XRP tokeny platit akcionář dividendy

SBI Holdings, Japonské finanční služby krkonoše, se dívá na možnost použití XRP tokeny platit dividend akcionářů. Zejména, placení dividend pomocí XRP tokeny bylo provedeno prostřednictvím své dceřiné společnosti MorningStar poprvé na začátku tohoto roku. Informace byla odhalena Yoshitaka Kitao, generální ŘEDITEL společnosti SBI. Do konce Března 2020, SBI má v úmyslu zahájit program. MorningStar Japan zveřejnit svůj plán na výplatu dividend pomocí XRP v srpnu 2019. V té době, MorningStar je řízení uvedl, že se bude platit 30 XRP jako dividendy, aby ti akcionáři, kteří vlastní minimálně 100 akcií.

 

Různé

US SEC schvaluje NYDIG Bitcoin Strategie Fondu v plánu nabídnout akcie pro institucionální investory

NYDIG Bitcoin Strategie Fondu, který je zaměřen na Bitcoin (BTC) futures, obdržel schválení od AMERICKÉ SEC (Securities and Exchange Commission) nabídnout akcie pro institucionální investory. Zejména, podle SEC, New York Digital Investment Group LLC (NYDIG) se nyní, po schválení regulačním orgánem nabídnout akcie k certifikovaní investiční poradci a jejich prověřených klientů. Fond nemá stanovenou žádnou minimální investice pro nárok klienta.

Fond vysvětluje sám jako "non-diverzifikované, uzavřený-end management investiční společnost, která neustále nabízí své akcie," s cílem realizace zhodnocení kapitálu prostřednictvím investic do BTC futures kontraktů. Počáteční kapitál fondu je 25 milionů dolarů, a maximální navrhl nabídková cena za akcii je dolarů 10.

Společnost také odhalila své investiční strategie tím, že bude investovat pouze v hotovosti-se usadil BTC futures, které jsou obchodovány na komoditních burzách regulována americkou CFTC (Commodity Futures Trading Commission).

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: