Důsledky pro VÝŠI jako Řecko Zůstává Volatilní

 
Osud Eura se zdá být rozhodnuto, jako je Řecko zpět k vyjednávacímu stolu po referendu, které rozdělil řecký národ na dvě části.

Otázka byl požádán, včera neděle byla, pokud by Řecko mělo přijmout návrh jeho věřitelů (Evropská Unie, Vlád, Evropské Centrální Banky a Mezinárodního Měnového Fondu), nebo by měli bojovat za lepší podmínky.

Argument, že Pan Tsipras, defiant řecký Premiér byl, že peníze v prvních dvou záchranných programů pro Řecko není opravdu jít řecký lid, ale jeho účelem bylo na sanaci Evropských bank.

Bez ohledu na důvody, jedna věc je jistá: v Evropě je na bodu varu, a velmi předpoklad demokracie, bratrství a solidarita; zásady, že Evropa je postavena na, jsou v nebezpečí, v těchto dnech.

Nikdo nechce Řecka z Eurozóny a Evropské Unie, zdá se, alespoň pro jednoduchý důvod: to není tak jednoduché, kopat do země z Eurozóny nebo Evropské Unie, jak tam je žádná cesta pro to, že. Také, umožňující Řekové opustit vytvoří se nebezpečný precedens.

Můj názor po dramatické víkend za námi, je, že Řecko potřebuje, aby se přijít s nějakou vážnou reformní návrhy, jinak 21. července termínu (obrovské platby, je to z důvodu, že den), může se stát, zúčtování den pro Řecko.

Jako na FX trzích, minulé pondělí byl podruhé v řadě a rozdíl byl přítomen na zahájení, a celý týden neviděl trhy se zoufale snaží naplnit je. Na některých párů jsou uzavřené, na jiných stále otevřené, ale všechno to znamená stejnou věc: kdykoli mezery jsou přítomny, ve většině případů jsou v důsledku něco negativního, spíše než něco pozitivního.

Na USDJPY začal s 3. vlna směrem dolů, v co se zdá být krok směrem k 120 úrovni, pohyb, který jsem očekával od dvojice byla jednání na 125 úrovni, zatímco USDCAD žije ve svém vlastním světě.

USDCAD se i nad 1.27 oblasti jako ropa je pocit americkému dolaru tepla, a komodity jsou drcené tím, že mix z NÁS sílu dolaru a Čínských akcií lámání nižší.

Všichni ve všech, máme pro vás zajímavou letní pro rok 2015, a soudě podle dění před námi, řekl bych, není pochyb o tom v mém světě, že budeme vidět stejné volatility pohybu vpřed.

Nejnovější články: