Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 23. Května 2018

Kryptoměna trhu zůstává rozsah vázán od začátku tohoto týdne. Na trhu opravdu potřebuje velká novinka pro velké hráče, aby znovu vstoupit. Kryptoměna společenství, nicméně, je naděje, je to velký průlom na začátku června jako mnoho blockchain společnosti, jako je EOS, Tron, atd., se chystá k vydání jejich mainnet. Kryptoměna nadšenci jsou také netrpělivě čeká na BlockShow Evropy 2018 začít v Berlíně za méně než týden. Více než 3000 návštěvníků se očekává, že k účasti na dvoudenní akci, která začíná 28. Května. Akce si klade za cíl upozornit na čtyři hlavní témata:

  1. Vzestup Humanitární Případy Použití
  2. Blockchain v Enterprise Prostředí: Firemní Obry a Posílení V
  3. Vládní Blockchain Iniciativ v rámci EU (a Mimo ni)
  4. Next-Gen Blockchain: Jak Inovátorů Objevte Nový Rozměr Decentralizované Řešení.

Přes Kanál, Bank of England zveřejnila "pracovní dokument" o cryptocurrencies. Papír studie rizika spojená se zavedením vlády podporované digitální měny (Centrální Banka Digitální Měny). Zpráva rovněž zavádí čtenáře na tři typy CMDCs:

  1. Finanční Instituce Přístup (Model FI):
  2. Ekonomika-široký Přístup (Model EW):
  3. Finanční Instituce, Plus CBDC-Couval Úzké Banky Přístup (Model FI+).

V USA, Walmart obdržel patent na blockchain technologie na bázi systému, který by umožnil sledování každého zboží, které prodává. Podle US Patent and Trademark Office (USPTO), patent s názvem "Evidence-based Uživatelské rozhraní Architektury," popisuje blok-řetězec založen další prodej na trhu pro uživatele, prodávat Walmart výrobky.

V Indii, top telekomunikační operátoři, jako Reliance Jio Infocomm, Vodafone India, Bharti Airtel studují případy použití blockchain technologie identifikovat nové možnosti růstu v extrémně konkurenčním trhu. Zatímco Jio je pomocí Jio-GenNext přilákat blockchain technologie, startups, Vodafone India je již v PoC (Proof of Concept) fázi. Vodafone spolupracuje s IBM na realizaci PoC s blockchain technologie.

Teď na zprávy na klíče mince, tento týden:

 

Bitcoin (BTC)

Přesně před osmi lety, 22. Května, 2010, Bitcoin (BTC), což bylo obchodování na $0.004, byla použita na nákup dvou pizz z Papa John je tím, Laszlo Hanyecz, po ostřelování na 10 000 Btc. Těch 10 000 Btc je nyní v hodnotě asi 82 milionů dolarů. Na cryptocommunity slaví 'Bitcoin pizza day" v dobrém duchu. Místo 'hodling' BTC, Hanyecz šel dopředu utratit. Na cryptocommunity je celkem obdiv, protože to připravilo cestu pro exponenciální růst Bitcoinu. Kromě toho, Bitcoin je jedním z hlavních důvodů, pro průmysl, aby se blíže podívat na distribuované účetní knihy technologie, která je nyní narušuje fungování všech odvětvích podnikání. Přečtěte si více zde.

 

Ethereum (ETH)

Začátkem tohoto roku, tam byla alespoň jedna tisková zpráva, každý týden se o nejvyšší výkonný opouští společnost založit nebo se připojit ke spuštění kryptoměna společnosti. Google se snažil zvrátit tím, že se snaží smyčku v Vitalik Buterin, spoluzakladatel Ethereum. Podle smazaný tweet o Buterin, Google náborář Elizabeth Garcia zdá se podává Buterin práci. Buterin, nicméně, sdílené e-mailu od Paní Garcia a provedli anketu s dotazem, zda by se měl připojit tech obra. Před Buterin odstraněny tweet, více než 59% respondentů hlasovali proti vstupu Google. Přečtěte si více zde.

 

Naše Forex Obchodování, Plán

Zvlnění. Ripple (XRP), zůstává slabá na grafu. Kryptoměna se pohybuje po sestupné trendové linie. Další hlavní podpora je pouze 0.51. Kromě toho, indikátor hybnost je vytváření nových nižších maxim. Proto, hlubší pokles se očekává.

Můžeme otevřít krátkou pozici v XRPUSD pár získá od sestupný trend. Naše preferované vstupní ceny, pokud 0.65. Příkaz stop loss nad 0.77 by pomoci při omezování ztrát. Konečně, bychom objednat blízkosti 0.47 rezervovat zisku v oblasti obchodu.

 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Dash. Dash (DASH), anonymní kryptoměna je cenový graf se podobá Zvlnění. Kryptoměna se pohybuje po sestupné trendové linie a další hlavní podpora je pouze na 288. Oscilátoru z klouzavý průměr je v záporné oblasti. Proto kryptoměna se očekává další pokles.

Jsme přesvědčeni, že investice do opce by nám umožnilo získat od převažující sestupný trend. Nicméně bychom pokračovat dále, pouze pokud Dash obchody v blízkosti $350 v kryptoměna trhu. Kromě toho, opce smlouvy, které nabízí binární makléř by měl zůstat aktivní po dobu jednoho týdne.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: