Forbes Oči Blockchain Pro Distribuci Obsahu

 

Po zbývající rozsah-vázané za poslední tři týdny, crypto trh vykazuje známky slabosti. Bitcoin (BTC) se snížil jen nepatrně na $6,300 od $6,500 úrovně za posledních 24 hodin. Všechny hlavní altcoins včetně Ripple (XRP), Tron (TRX), IOTA, Ethereum (ETH), EOS (EOS) a NEO jsou dolů asi o 10%. US SEC bude znovu setkat příští měsíc projednat a rozhodnout o devět čeká Bitcoin ETF aplikací. Crypto trh potřebuje investice z hlavních fondů do pohybu vyšší.

 

Vládní iniciativy

Měnový Úřad Singapuru (MAS), který je považován za Singapuru finančního regulátora a de facto centrální bankou, chce "dát dohromady" crypto-související s podniky a banky. Zpráva byla sdílena po společnosti si stěžovali na nedostatečnou podporu bankovního sektoru. Zároveň dává rozhovoru, Ravi Menon, ředitel Měnový Úřad Singapuru (MAS) vyjádřil svůj zájem na vytvoření vyváženého regulačního prostředí pro nové crypto firem. Singapur se etabloval jako crypto a blockchain přátelské příslušnosti, s Menon otevřeně nabízí podporu pro rodící se technologie.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Americký technologický gigant IBM, představila Potravin Věřit, blockchain-založené jídlo, sledování sítě, po úspěšném testování po dobu 18 měsíců. Navíc, tech gigant má také ukázal, že Francie na základě maloobchodní gigant Carrefour se připojil k síti. Společnost, která provozuje více než 12.000 obchodů ve 33 zemích, začne testování blockchain v jejich vlastních obchodech. Do roku 2022, Carrefour je zaměřená na provádění blockchain na všech svých značek po celém světě.

V roce 2016 IBM Potravin Trust představila svůj blockchain řešení pro připojení různých organizací v potravinářském odvětví. Během zkušebního období, které začalo v srpnu 2017, společnost se připojil ruce s Nestlé SA, Golden State Potraviny, Dole Food Co., McCormick a Spol., Driscoll ' s Inc., Kroger Co., Tyson Foods Inc., McLane Co., a Unilever NV.

IBM odhalila, že během testovacího období, maloobchodníci a dodavatelé používaných Potravin Věřit blockchain sledovat "miliony jednotlivé potravinářské výrobky."

Forbes, populární obchodní zprávy časopis, podepsala dohodu s blockchain-založené platformy, Občanské, distribuovat obsah na decentralizované síti. Matt Coolidge, Občanské spoluzakladatel, prohlásil, že Forbes je sloučení Občanské software s jeho vlastní systém pro správu obsahu (CMC). Od příštího roku, novináři budou moci nakrmit své zprávy do Civilní sítě, zatímco publikování na Forbes webové stránky současně.

Po celém světě, Forbes, US news magazine, která byla založena v roce 1917, má více než 120 milionů čtenářů pro jeho hlavní a místních vydání.

Axios, USA, zpravodajství, uvedl, že soud bude zpočátku platit pouze pro crypto-související zprávy. Pokud experiment ukáže, že být úspěšný, Forbes umožní novinky týkající se dalších témat, které mají být zveřejněny na blockchain stejně. Navíc Forbes je také plánuje rozšířit své decentralizované řešení k jeho obrovské sítě přispěvatelů. Pomocí inteligentní smlouvy, Forbes' poskytovatelé obsahu mohou nahrát své články do CMS, a pak distribuovat je na jiných platformách, jako je Střední a LinkedIn.

Mobilita Otevřít Blockchain Iniciativy (MOBI), a Důvěryhodné Hodně Aliance (TIoTA) vyhlásila soutěž pro blockchain aplikace ve vozidlech. 4-měsíc MOBI Grand Challenge začíná. října 12, s veřejnou ukázkou špičkové technologie, která bude předložena do BMW Group v Mnichově, Německo v únoru příštího roku.

Nový turnaj, pojmenovaný MOBI Grand Challenge, údajně klade za cíl vybudovat "první životaschopné" blockchain-powered network vozidel a systémů, které spojují stroje, usnadnit sdílení údajů a zlepšit úroveň mobility v městských podmínkách.

Vítězové budou odměněni více než 1 milion dolarů za žetony v tři-rok blockchain výzvu, která bude pokrývat více událostí.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: