Amazon na Předpokládanou Dominanci v Trhu s Potravinami

 
Horší než očekávaný fiskální 2017 ve druhém čtvrtletí zisk odstartovala výprodej na akciovém e-commerce obří Amazon.Com Inc (NASDAQ: AMZN) v srpnu. Zejména, společnost vykázala 25% y-o-y nárůst čistých tržeb na $37.96 miliard. Jedním z důvodů pro špatný výkon akcií je obavy týkající se akvizice společnosti Whole Foods Market (NASDAQ: WFM). Od obchodu s potravinami je nízká marže a hyper-konkurenční podnikání, analytici a investoři nejsou nadšeni o akvizici. Navíc, jídlo soupravy jsou pravděpodobně generovat značné příjmy v dohledné době. To znamená, že populace zůstává medvědí. Nicméně, několik analytici předložili podrobnou argumentaci ve prospěch akvizice, zatímco zvyšuje cílovou cenu na $1,300.

Podle Rob Sanderson MKM investiční výzkum, Amazon maloobchodní podnikání bude činit alespoň 15,5% z celkové AMERICKÉ maloobchodní trh v příštích osmi let, a to částečně díky akvizici společnosti Whole Foods Market. Předpoklad je založen na skutečnosti, že 460 prodejny Whole Foods by působit jako Amazon výklady a společnosti umožní zachytit větší podíl na trhu. V komentáři na Whole Foods Trhu, akvizice, Barclays Capital analytik Karen Krátké uvedl, že Amazon bude pravděpodobně změnit nákupní chování zákazníků v drastickým způsobem.

Kromě toho, Amazon Web Services (AWS), cloud computing podnikání Amazon roste 20% ročně. V tomto kurzu, AWS by generovat příjmy ve výši 55 miliard eur do roku 2022. AWS je v současné době asi čtyři krát velikost Microsoft Azure a více než zdvojnásobit velikost svého příštích pěti konkurentů dohromady.

Sanderson také očekává, že Amazon maloobchodní provozní marže se zvýší o 6,5% a vyšší než ostatní tradiční AMERICKÉ maloobchodní podniky. Protože většina z marketingu a distribuce se provádí tím, že Amazon je první strana, provozní marže může i překročit 6.5%.

Za posledních devět let společnost realizovala 900% nárůst v její podíl maloobchodních výdajů v USA. Během první poloviny roku 2017, Amazon podíl maloobchodních výdajů v USA se zvýšil na 5,1%. Za předpokladu, že konzervativní 300% nárůst v příštích devíti letech, Amazon by příkaz tržním podílem 15,5% do roku 2025 a hit tržní kapitalizace okolo $1.60 bilionů. Walmart měla 12.2% podíl na trhu v loňském roce.

Na základě výše uvedených skutečností, podle FactSet, tolik, kolik 39 45 analytici daný "buy" rating na akcie, s průměrnou cílovou cenou $1,154. Prodat hodnocení byl dán pouze jeden analytik. Cílová cena představuje vzhůru o 15% oproti včerejší zavírací cenu $96...Takže, v podstatě, akcie Amazon se očekává, že optimistický v krátkodobém horizontu.

Populace vytvořila v blízkosti obrácené hlavy a ramen vzor. Navíc, akcie se našel podporu u 958 úrovně, jak je uvedeno v cenové tabulce. Rostoucí dynamiku potvrzuje býčí směr na skladě. Tedy, technicky vzato, krátkodobé rally lze očekávat, že v populaci Amazon.

Těžit z počasí, investice do hovoru možnost se zdá být tou nejlepší volbou. Za účelem investování, opce smlouva by měla být platná pro týden a skladem by mělo být obchodování v blízkosti $970 v NASDAQ.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: