Apple Příspěvky Zisky Pro Šestý Po Sobě Jdoucí Obchodní Seance

 

Akcie společnosti Apple Inc. (Nasdaq: AAPL) získal 1.71%, aby uzavřel na $174.18, dost pohánět Dow Jones Industrial Average (DJIA) od 172.15 bodů 25,411, zatímco znovuzískání numero uno pozici v seznamu největších amerických společností podle tržní kapitalizace. Akcie se nyní oceňují o 13% za posledních pět obchodních seancí. Rally začala poté, co Apple zveřejnil 1Q19 výsledky po zavření trhu na 29. ledna. Včerejší zavírací cena také představuje zhodnocení o 23%, od té doby akcie klesly na 20-měsíční minimum ve výši $142.19 3. ledna. Apple zakončil s tržní kapitalizací ve výši 823.837, trochu více než miliardu dolarů vyšší Microsoft tržní kapitalizací ve výši 822.614 miliard.

 

I přes poskytování nevýrazný outlook, Apple oceňuje

Cupertino, Kalifornie-založený Apple oznámil fiskální rok 2019 za první čtvrtletí tržby ve výši 84.310 miliardy, což představuje nárůst z $88.293 miliardy ve stejném období loňského roku. Apple odhalil své 1Q19 příjmy v dopise investorům poslala na začátku ledna.

Čistý zisk za poslední čtvrtletí byl $19.965 miliarda, dole od $20.065 miliardy ve stejném období loňského roku. Na jeden podíl základ, zisk se zvýšil na $4.18 na akcii z $3.89 na akcii v loňském roce. Analytici oslovení agenturou FactSet očekávali, že Apple hlásit příjmy ve výši $4.17 za vykazované čtvrtletí.

Během prvního čtvrtletí příjmy z prodeje iPhone klesl na 52 miliard$, z $61.1 miliard eur v období minulého roku. FactSet Konsensu volal za $52,8 miliardy eur pro toto rozdělení.

Jak se očekávalo, prodeje iphonů v Číně klesla na $13.20 miliard za vykazované období, ve srovnání s 18 miliard dolarů v prvním čtvrtletí roku 2018. Zejména, začíná v tomto čtvrtletí, Apple se zastavil vykazování průměrných prodejních cen pro své gadgets nebo jednotky-údaje o prodeji.

Tech gigant služeb tržby překonaly očekávání o pouhých 100 milionů dolarů, přichází na $10.90$, oproti očekávání analytiků pro $10.80 miliard. Poprvé, Apple prozradil, že jeho hrubá marže za služby divize byla 62.8%, impozantní vzestup z 58.3% v období minulého roku.

I když uznává, že společnost nesplnila své původní predikce příjmů pro prázdninové sezóny, Tim Cook, generální ředitel společnosti Apple, řekl: "toto čtvrtletí výsledky ukazují, že základní silou našeho podnikání běží hluboká a široká."

Společnost odhaduje příjmy v rozmezí od $55 miliard na 59 miliard dolarů za čtvrtletí. Března. To je způsob, jak pod Wall Street Konsensus odhad ve výši 64 miliard eur. Analytici také očekávají, že Apple se hlásit příjmy ve výši $2.64 v aktuálním čtvrtletí, dolů 3% na meziroční bázi. Navzdory hlásí pokles prodeje iPhone a prognózování nevýrazný výkon v aktuálním čtvrtletí, akcie Apple posílil v posledních pěti obchodních seancí, protože zvěsti, že Apple s jeho 250 miliard dolarů v hotovosti hromadu, může zvážit přijetí více než Netflix na prémii ve výši nejméně 20%. Netflix má čepici na trhu ve výši $148 miliard eur a čistý dluh 7 miliard dolarů. Pověsti začaly šířit poté, co JP Morgan vydala zprávu naznačující, tři společnosti, které by mohly být cenné akvizice pro Apple konsolidovat dále ve své činnosti. Další dvě společnosti, které JP Morgan analytici se domnívají, vhodné pro Apple akvizici, jsou Sonos a Activision Blizzard.

V pondělí, Samik Chatterjee, analytik JP Morgan řekl: "myslíme si, že Netflix je nejlepší strategické fit na vedoucí pozici v angažmá úrovni, stejně jako původní obsah, rozlišování sebe od čisté agregátory obsahu. Jsme přesvědčeni, že je hodnota získání nejúspěšnější hráč v tomto prostoru, které je těžké napodobit s menší hráče na tomto trhu."

Zejména, podobné návrhy mají přijít v minulosti. Minulý rok Jim Suva a Asiya Obchodníka, analytici Citi, navrhl, že Apple by měl použít své přebytečné finanční prostředky získat Netflix. Před rokem, CNBC analytik Anita Balakrishnan přišel s podobným práce. Nicméně, Apple, který byl nikdy reagovali na tyto návrhy, není se očekává, že do této doby. Jako vzrušení přes akvizice pověsti slábnout, můžeme očekávat, že populace klesá kvůli zpomalení v prodeje iPhone a měkké ve druhém čtvrtletí outlook.

Technicky vzato, akciový je obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, ukazatel money flow index má čtení pod 50. Na burze se také očekává, že čelit odporu na 178 úrovně. Jako výsledek, můžeme očekávat korekci začít v příštích dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: