Možnosti Vkladu

Řízení kapitálu dovnitř a ven z vašeho obchodního účtu musí být uzavřeno s výběrem univerzální a bezpečný bankovní možnosti. TradersAsset oceňuje, že to má mezinárodní publikum čtenářů, kteří chtějí najít řešení své investice týká, což je důvod, proč jsme se podívej na recenze a podporovat pouze nejvíce flexibilní a inkluzivní makléři na trhu. Česání přes jejich služby, TradersAsset tým jsou na stopě pro makléře, kteří chtějí poskytovat moderní a pohodlné platební řešení. V závislosti na vašem umístění a preference, může být více než jeden dobře-uzavřeno volba.

Doporučené Metody Vkladu

Ne.JménoNejlepší ProVIP ProgramTypČtěte Více
1.AnoeWallet

Recenze

2.AnoeWallet

Recenze

Převody

Tradiční drát / bankovní převody může být usnadněno on-line, nebo osobně (s správné vnímavé údaje o účtu v ruce). To je považováno za nejbezpečnější způsob pro přesun peněz do a ven z vašeho účtu. Direct banka / bankovní převody, jsou proto velmi atraktivní pro investory, kteří se chtějí vypořádat s velké sumy. Bank-to-bankovní transakce vyžadují oba konce musí být bezpečně ověřeny v pořadí pro transakce, které mají být zpracovány. K tomu klient je obvykle požádáni o doklad totožnosti a adresa bydliště, k zahájení schválení. Vzhledem k zajištění těchto postupů, poměrně to metoda přímé bankovnictví trvá déle. Nicméně, možná zjistíte, že někteří makléři jsou ochotni pro urychlení procesu za malý poplatek za služby.

Alternativní Převodu Řešení (jako je MoneyGram nebo Western Union)

To jsou společnosti, které odesílat a přijímat peníze jako služba, nebo v podstatě dodavatelů, kteří působí jako prostředníci, aby se usnadnilo transakcí za poplatek. Tradičně, tyto činnosti by měl být dokončen v osobě, podáním formuláře a předání platné doklady TOTOŽNOSTI za účelem akce proces a zpět. Dnes, mnoho z těchto společností jsou přístupné on-line, kde mohou nabídnout lepší ceny přenosu a jsou lépe chráněny proti podvodné činnosti. Poplatky se vztahují na sazby podle poskytovatele, měny, místa určení a celkový součet.

Debetní / Kreditní Karty

Platby s bankovní kartou je obvykle výchozí možnost. Makléři karty úložiště informací pro použití znovu (a pro proces odstoupení od smlouvy) a banky a společnosti vydávající kreditní karty pomohly rozšířit bezpečnost díky dvojité znamení-v procesy on-line a monitorování transakcí. Vzhledem k tomu, zdlouhavý proces re-zadání karty informace na známé webové stránky znovu a znovu, je většinou problém z minulosti. Obchodníci jsou požádáni, aby dodávky fotokopie přední a zadní straně každé platební karty používá přes svého brokera za účelem odradit podvodné činnosti. Nezávisle na činnosti mnoha kreditní a debetní karty lze sledovat prostřednictvím on-line bankovnictví a mobilní aplikace.

eWallets

eWallets se staly populární metoda pro správu a sdružování peníze. Mnoho obchodníků se již setkali, a dokonce používá tyto vedoucí služby prostřednictvím on-line nakupování sítích, jako je PayPal. Přesto existuje mnoho dalších eWallet poskytovatelů venku, někteří lépe hodí pro konkrétní regiony a průmyslová odvětví. Skrill a Neteller, a to jak ve vlastnictví PaySafe Group, jsou příklady konkrétní obchodní eWallets a jsou běžně nabízeny jako low-cost platební řešení pro on-line obchodníky z celého světa. Účty musí být zřízeny a spravovány nezávisle na sobě, načítání peníze z různých zdrojů s cílem uvést do rovnováhy. Transakce mají tendenci být rychle dokončena v tímto způsobem, ale často čelí malé procento poplatky za privilegium.

Vezměte prosím na vědomí, že tyto společnosti vypracovat a udržovat své vlastní T&Cs a obchodní politiky, které mohou neutralizovat ty, které je uvedeno u vašeho brokera (např. poplatky, směnné kurzy, přijatelné obchodu regiony, atd.). Vždy se váš výzkum a číst malým písmem!

Nejnovější články: