Ropné Rafinerie Maraton Zůstává Stabilní

 
Marathon Petroleum Corporation (NYSE:MPC) je jedna z největších rafinerií ve Spojených Státech s komplexní terminál a dopravní systém, stejně jako rozsáhlé velkoobchodní a maloobchodní marketingové operace.

Komodity byly v podstatě zničeny v letošním roce. Ropa se obchoduje pod $50 značka, a komoditní měny jako Australský a Kanadský dolar se prodává agresivně. Společnosti v obchodních komodit, jako jsou Glencore také téměř zničena. Na první pohled to je trochu překvapivé, že podíl cena Maratonu je drží na téměř pět let maxima. To je však jen iluze. Ve skutečnosti rafinerie mají prospěch z nižších cen ropy a to by se dalo očekávat.

To je řekl, že nižší ceny ropy jsou důvodem pro nízké úrovně inflace a deflační problémy, kterých jsme svědky po celém světě. Věc je, že nedostatek inflace byla viditelná dlouho předtím, než ropy klesla pod sto dolarů.

Hodně z toho pochází z ropných Břidlic boom v usa a zvýšená produkce ropy z OPEC členů, ale přesto nižší ceny ropy jsou zde k pobytu s námi ještě chvíli.

To bylo řečeno, to by mělo být býčí prohlášení pro rafinerie, jako je Maraton a je to vidět na technický obraz stejně.

V polovině července tohoto roku viděl nějaké pohyby s pořízením a 60 usd/akcii na úrovni téměř dotkl. Pokud budeme srovnávat s okamžikem olej začal se zlomit pod sto úrovni (na začátku roku 2015), můžeme vidět, že ropa klesla, ale Maraton udělal jen dobře.

Při pohledu na cestách nižší z $60 na současných $46 oblasti, můžeme vidět, že tah je k nápravě. To může být první nohu jednoduchá nebo složitá oprava, ale přesto je korekční vlna.

V důsledku toho jsem přednost možnosti volání od 1. října s konci měsíce, datum vypršení platnosti, protože to je nejvíce pravděpodobné, že $50 úroveň bude dosaženo spíše dříve než později. Pro agresivnější obchodníky, přesunout do $40 oblast by měla také uvést dobrý důvod pro výrazný cena, zase na dlouhé straně, tak call opce je obdařena jeden měsíc expirace od té chvíle.

Nejnovější články: