Walmart Beats 3Q18 EPS Odhady, E-commerce Prodeje a to až 54%

 
Největší prodejce na světě, Wal-Mart Stores, Inc. (NYSE: WMT) hit nové 12-měsíční maximum $100.13 minulý týden, poté, co společnost oznámila, fiskální rok 2018 za třetí čtvrtletí výsledky, které překonaly Ulici odhady. Walmart také trumfl stejný-store prodejní růst očekávání trhu. Další, společnost také zvedl jeho fiskálního roku 2018 zisk na akcii pokyny. Jak je vysvětleno níže, Walmart, a to prostřednictvím řady opatření, je dosáhnout pokroku v boji proti konkurenci z on-line maloobchodní gigant Amazon Inc. Proto jsme se počasí, akcie rally dále ve dnech, které přijdou.

Za čtvrtletí končící října 2017, Walmart oznámila konsolidovaný čistý zisk ve výši 1.749 miliardy, nebo $0.58 na akcii na příjmy ve výši $123.179 miliard. Ve třetím čtvrtletí loňského roku společnost vykázala čistý příjem $3.034 miliard, nebo $0.98 na akcii na příjmy ve výši $118.179 miliard. Thomson Reuters odhad příjmů byl 121 miliard dolarů za poslední čtvrtletí.

Kromě ztráty na předčasné zánik dluhu, FCPA časového rozlišení, a snížení některých mezinárodních vlastnosti, 3Q18 upravený zisk ve výši $1 na akcii, byl vyšší než Thomson Reuters Konsensu odhad $0.97 na akcii.

V USA, srovnatelné stejný-obchod tržby vzrostly o 2,7%, ve srovnání s odhady analytiků ve výši 1,8%, a nad 1,2% růst zaznamenal v loňském roce. Hurikány pozitivně ovlivnily prodeje o 30 až 50 bazických bodů. Včetně paliva, AMERICKÉ srovnatelné tržby vzrostly o 3%, proti růstu 1,1% publikováno v předchozím čtvrtletí.

Segment moudrý, Walmart cihel a malty divize zaznamenal tržby ve výši 77.72 miliard, což představuje nárůst o 4,3% oproti loňskému roku. Walmart Mezinárodní publikováno 4,1% y-o-y nárůst čistých tržeb na $29.54 miliard. Sam je Klub vykázala čisté tržby ve výši $14.86 miliardy, což je 4,4% z předchozí rok. Stejný-prodeje obchodu z Sam je Klub zvýšil na 2,8%, což představuje nárůst o 140 bazických bodů z příslušného čtvrtletí loňského roku.

Po nahlášení 60% růst v e-commerce prodeje v loňském roce společnost opět vykázala 54% nárůst on-line prodeje Frecessin poslední čtvrtletí. Hodně z růstu bylo dosaženo vzhledem k jeho pořízení Jet.com.

Společnost provedla řadu akvizic, včetně dobře známé značky, jako jsou Bonobo, Modcloth a Moosejaw, v minulosti jeden rok. Walmart je také rozšiřuje svůj obchod s potravinami službu vyzvednutí, při práci s Google spustit hlasem aktivované nakupování. Walmart také oficiálně potvrdil, že to přináší Lord & Taylor je módní a oděvní line-up Walmart.com

Aby se konkurence od Amazonu hlavou, během svátečního období, společnost plánuje provést 20,000 stran spolu s 165,000 produktu dema. Walmart také oznámila, že snížila průměrná doba potřebná, aby se proces návratu k 30 sekund, 5 minut dříve.

Společnost také vydala jisti, EPS výhled pro Q4 a FY18. Zatímco čeká NÁS comp růst tržeb mezi 1,5% a 2% v tomto čtvrtletí společnost také očekává zisk $1.30 $1.38 na akcii. Wall Street analytici očekávají zisk $1.33 na akcii. Společnost nyní očekává, FY18 zisk na akcii mezi $4.38 $a $ 4.46 na akcii, místo $4.30 $4.40 na akcii se očekávalo již dříve. To znamená, robustní 3Q18 zisk, impozantní nárůst e-commerce příjmů, pozitivní Q4 Comp pohled, a zvedl FY18 outlook změní Walmart býčí.

Populace je upevnění na 96 úrovní, jak je uvedeno v cenovém grafu níže. Nákup tlak je také indikován tím, že rostoucí akumulace indikátoru. Proto očekáváme, že akcie, která se obchoduje nad 50 období klouzavý průměr, k dalšímu rally.

Investice do opce může být prospěšné v současné situaci. My bychom zvážit investice pouze tehdy, pokud je skladem obchodování v blízkosti 96 dolarů na akciovém trhu v USA. Další smlouvy platné na dobu jednoho týdne by měl být k dispozici.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: