AXA XL Zahajuje STO & Crowdfunding Pojišťovací Služby

 

Kryptoměna trhu zůstává rozsah vázán s mírným medvědí směr. V posledních 24 hodinách, většina z altcoins ztratili půdu proti dolar. Bitcoin (BTC) klesl pod psychologickou úroveň 4.000 dolarů po překročení této úrovně včera jako kryptoměna nezískal dostatečnou podporu ze strany kupujících. Stellar (XLM-$0.1145, a to až 4%) je pouze altcoin, které má zaznamenané zisky za posledních 24 hodin. Oba Ethereum (ETH-$138.16) a Ripple (XRP-$0.3151) má ztratil 1,6% a 0,6%, respektive, v 24 hodin. EOS (EOS-$3.70, -1.5%), Litecoin (LTC-$59.44, -3.3%), Cardano (ADA-$0.04976, -1.6%), TRON (TRX-$0.02279, -1.6%) a IOTA (IOTA-$0.2958, o 0,8%) se obchodují v červených číslech.

 

Vládní iniciativy na úrovni

ADGM a UBF držet fórum, aby prozkoumala možnosti k dispozici pro cryptocurrencies

Bilaterální fórum na crypto aktiv a finanční technologie se konala v Abu Dhabi Globální Trh (ADGM) a Spojené Arabské Emiráty Bank Federace (UBF) k tomu odborníky z průmyslu, aby prozkoumala problémy a příležitosti k dispozici pro fintech a cryptocurrencies.

ADGM také odhalil jeho regulatorní cíle a klíčové prvky ze svých digitálních aktiv politiky a monitorovací metody na začátku setkání. Kromě toho, seznam témat diskuse na fóru se pohybovala od ADGM předpisy na crypto-aktiva a správní strategie, jak banky a regulační agentury mohou spolupracovat vybudovat metody na zmírnění regulačního rizika související s crypto-aktiva aktiva.

Pokud jde o potřebu blockchain rámce a nařízení, UBF Předseda Abdul Aziz Al-Ghurair, řekl: "Vzhledem k rychlému vzniku nových FinTech jako kryptoměny a jiné crypto aktiv, podstatné je, že jsme rozvíjet rámce a předpisy, které upravují tyto technologie a vývoj."

 

SEC provádět veřejné setkání na distribuované účetní knihy technologie

Americká Komise pro cenné Papíry (SEC) oznámila, že bude mít veřejnou konferenci na distribuované účetní knihy techniky (DLT) a crypto aktiva 31. Května 2019. Akce s názvem Fintech Forum, pořádá Strategické centrum pro Inovace a Finanční Technologie (Finhub).

Tisková zpráva tvrdí, že fórum se bude skládat z odborníků z odvětví jako členové panelu a je "navržen tak, aby posílit komunikaci a porozumění na DLT a digitální aktiva problémy."

Předměty, které mají být projednány během fóra zahrnují počáteční mince nabídky, kryptoměna platformy, "DLT inovací, a jak tyto technologie dopad investorů a trhů."

Agentura odhalila, že toto je podruhé Fintech Fórum probíhá, se poprvé konal v listopadu 2016.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Ping An spojí své síly s SingularityNET

Čínská pojišťovna Ping An, spolupracoval s SingularityNET, tech společnost se sídlem na Ethereum (ETH). Partnerství se bude soustředit především na Optické Rozpoznávání Znaků (OCR), Počítačové Vidění (CV) a model vzdělávání v rámci partnerství. SingularityNET odhaduje, že partnerství je rozsah se předpokládá rozšířit v budoucnu zahrnovat diverzifikovaná průmyslová odvětví a programy.

Prohlášení bylo vydáno brzy po SingularityNET oficiálně představila testovací (beta) verzi svého decentralizované tržiště na základě Ethereum ve čtvrtek 28. února. Na Svět Webové Fórum, společnost zveřejněny partnerství s farm-orientované blockchain software společnosti Hara v lednu loňského roku.

Ping An je údajně jedna z nejlepších pojišťoven na světě, sloužící 170 milionů klientů a je uveden 10. v seznamu Forbes Global 2000 největších veřejných podniků v odvětví na světě. Ping An a Sanya obecní vláda také uzavřela bilaterální taktické řešení v konstrukci "Smart City" s blockchain v listopadu 2018.

 

AXA XL a Assurely odhalit CrowdProtector

Pojišťovací gigant AXA XL a technologie start-up Assurely, které nabízí pojišťovny, představila nový systém pojištění, který zahrnuje equity crowdfunding a Bezpečnostní Token Nabídky (STOs). Poslední nabídkou, jménem CrowdProtector, je navržen pro Investory a emitenty, pravděpodobně chrání nové on-line fundraisingových strategií, jako jsou kapitálové STOs a crowdfunding. Nabídka má také v úmyslu posílit důvěru a bezpečnost pravděpodobné, že investoři tím, že zajistí, že emitent je pokryta.

Ty Sagalow, generální ŘEDITEL Assurely, ukázal, že tam byl značný nárůst v upisování. Zprávy zprávy státu: "CrowdProtector poskytuje Emitentů ochranu proti investor stížností a žalob, stejně jako sloužit jako komunikace pro investory, že se může dostat své hlavní investice, vrátil by emitent zneužití finančních prostředků, účelově zkreslovat informace ve svých nabídkových dokumentech, nebo ukrást peníze."

Média zpráva také konstatuje, že až do nedávné doby, získání podílu v soukromých firmách bylo možné pouze prověřené investory, osobní čisté jmění o více než $1 milion nebo zdanitelný příjem více než 200.000 dolarů, přičemž značný počet pravděpodobné, že retailovým investorům na začátku.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: