Kanadský Dolar Oslabuje Na Pokles Výroby, Prodeje

Rok se nevyvíjela dobře pro Kanadský dolar, tak daleko. V oblasti obchodu, napětí s USA, 54% y-o-y pokles přímých zahraničních investic, a 17% y-o-y pokles v podnikání kapitálové výdaje je udržet Kanadský dolar slabý proti jeho soupeři, včetně Japonského Jenu. Od 5. ledna 2018, CADJPY pár spadl z 91.50 na 80.60. Očekáváme, že klesající trend bude pokračovat i v aktuální týdnem na argumenty uvedené níže.

Podle Statistics Canada výrobní (nebo továrny), tržby klesly o 1% na $54,9 miliardy v lednu. Pokles v oblasti motorových vozidel, primární metal industries, a produkty leteckého průmyslu byl zodpovědný za pokles. Prodej se snížil ve 14 z 21 odvětví, což představuje 56% z Kanadských výrobních odvětví. Zatímco prodeje zboží dlouhodobé spotřeby klesly o 3,5% na $28.20 miliard, prodeje non-zboží dlouhodobé spotřeby se zvýšila o 1,7% na $26.80 miliard. Analytici očekávali, že výroba prodej pokles o 0,8%. Minulý měsíc, výroba tržby zaznamenaly pokles o 0,1%.

Během proslovu na trh moderní práce na Queen ' s University v Ontariu, Bank of Canada guvernéra Stephen Poloz prohlásil, že účast mladých lidí na trhu práce by mohla být dále zlepšena. Prohlášení vyvolala obavy, že centrální banka by mohla zvýšit úrokové sazby na mnohem pomalejším tempem, než se dříve myslelo.

Země má štěstí, když Prezident USA osvobozené země a Mexiko z nové oceli a hliníku dovozních tarifů o 10% a 25%, respektive. Kanada lodí o 12 miliard dolarů v hodnotě z oceli do USA. Nicméně, úleva může být krátký žil, jak se kanadský Premiér Justin Trudeau je údajně plánování podobné tarify na dovoz. Tarify jsou plánována k zajištění zemi, je používá jako dočasné skladiště zahraničních výrobců oceli, kteří se snaží vyhnout další poplatky.

V posledních několika letech, předpisy se staly těžkopádné v Kanadě. Mnoho projektů ropy a zemního plynu byly opuštěny v posledních třech let a odborníci se obávají, že je nemožné, aby dokončit projekt plynovodu (s povolení od National Energy Board) úspěšně, v tomto bodě v čase. Zatímco Kanada se snaží udržet příliv investic, v Japonsku se očekává, že vidět obrovský příliv mimochodem repatriace ze země podniků.

Hlásit silné finanční zdraví, Japonské nadnárodní společnosti obecně repatriovat peníze v Březnu. Tento proces se obvykle udrží jen silné v Březnu. Minori Uchida, analytik MUFG tento názor potvrdil ve zprávě o hlubších bullishness v jenů. Uchida je uvedeno "Japonské podniky budou pravděpodobně chtít převést prostředky k jenu s koncem fiskálního roku se blíží."

Kromě toho, MUFG také očekává, že manažeři fondů, aby se urychlila repatriace dividend z cizí-vlastnil akcie před koncem roku. Uchida je toho názoru, že základní příjem přebytku má tendenci stoupat od high dividend repatriace v únoru a Březnu.

Uchida také očekává, že Japonští investoři zdržet zahraničních investic na konci finančního roku (31. Března). Dokonce i AMERICKÉ státní dluhopisy už nejsou atraktivní, jak tomu bylo v minulosti. Tím se snížil odliv jenů ze země.

Technicky, CADJPY pár klesá poté, co čelí odporu na 88.80. Další hlavní podpora pro měny kříž je pouze na 78.80 úrovně. Stochastický oscilátor je také v medvědí oblasti. Proto jsme prognózování CADJPY pár podrobit hlubší pokles.

Jako Forex obchodník, chceme zřídit krátkou pozici v pár CADJPY v blízkosti 81.20. Aby se minimalizovalo riziko, jistě by se umístit stop loss objednávky nad 82.40. Jednou krátkou pozici je otevřel, bychom se místo koupit, aby v blízkosti 78.80 rezervovat zisk.

Můžeme také zvážit investice do opce, které nabízí binární broker. Nicméně, smlouvu, která zůstává aktivní po dobu jednoho týdne je nutné. Navíc, CADJPY pár by měl být obchodování v blízkosti 81.20 v době nákupu opce.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: