Solidní Údaje o HDP Jiskry Úlevu Rally V Kiwi Dolar

 

Novozélandský Dolar začal rally proti koši měn, což představuje vyspělých ekonomik ve čtvrtek poté, co Statistiky Nový Zéland oznámil impozantní hospodářský rozmach během druhého čtvrtletí. Zpráva rozporu Rezervní Banka Nového Zélandu (RBNZ) se obává, že ekonomika je bít brzdy a že snížení úrokových sazeb může být nezbytné pro měsíce dopředu.

Nový Zéland je ekonomika rozšířila o 1% během čtvrtletí, které skončilo v červnu, se z 0,5% na počátku roku 2018. RBNZ očekávala ekonomika rozšířit o pouhých 0,5%. Ekonomických dat posílily roční tempo hospodářského růstu pro 2Q18 na 2,7% z 2,6%. Finanční trhy se očekává roční tempo růstu klesá na 2,5%.

Statistické organizace také ukázal, že 15 ze 16 odvětví vzrostl během posledních čtvrtletí, s těžební sektor je pouze zklamání. To je nejlepší čtvrtletní výsledek za téměř dva roky služby, průmysl překonal všechny ostatní sektory.

Michael Gordon, ekonom Westpac, řekl: "nejen, že byl celkový výsledek silnější, než se očekávalo, detaily byly více povzbudivé pro růstové vyhlídky ekonomiky do budoucna. Růst byl široce sdílen v celém hospodářství, a jeden-off – v oblastech, jako je výroba elektřiny, doprava, služby a služby veřejné správy – nebyly tak velké, jak jsme očekávali, což znamená, že je menší riziko odpočinout v příštím čtvrtletí."

Měnové trhy se starat o hospodářský růst, protože to odráží rostoucí a klesající poptávka po zboží v ekonomice, které má přímý dopad na inflaci spotřebitelských cen (CPI), který rozhoduje o směřování úrokových sazeb.

Úroková sazba je zvýšena nebo sekl jako odpověď na změny v CPI. Nicméně, to má vliv na směnný kurz, protože jeho vliv na příliv kapitálu. Joseph Capurso, senior měnový stratég Commonwealth Bank of Australia, se domnívá, že RBNZ nemusí zvýšit úrokové sazby, ihned. Nicméně, to by jistě zabránilo sekání úrokové sazby dále. Na konci srpna politiky zasedání RBNZ úředníků řekl, že šance na snížení úrokových sazeb se zvýšil v letošním roce.

Capurso řekl: "NZD/USD, je pravděpodobné, výtah, dále v nadcházejících dnech, protože úrokové sazby trhy i nadále upravit nepatrně vyšší. Zdá se vhodné, aby OIS trhu snižuje možnost RBNZ snížení sazeb, protože pokyny guvernéra RBNZ okolní riziko snížení sazeb bylo založeno na možnost Nový Zéland HDP klesají."

Na Jižní měn (Aussie A Kiwi dolar) dostal další podporu včera, když Čínský Premiér Li Keqiang řekl, že Čína by umožnily svou měnu oslabit dále k vyrovnání Trump tarifů oznámila začátkem tohoto týdne. Čínské renminbi má přímou souvislost s novozélandský a Australský dolar, protože tyto ekonomiky jsou velmi propojeny.

Kiwi dluhopisový trh je také cenová zvyšující se možnost zvýšení úrokových sazeb v nadcházejících měsících. Jako riziko zvýšení chuti k jídlu, dolar začal oslabovat.

Technicky vzato, pár NZDUSD má podporu v 0.6565. Oscilátoru z klouzavý průměr je v pozitivní oblasti a očekáváme, že měnový pár bude pohybovat v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: