Netflix Pozitivní na Působivé Marketingové Dohody

 
Netflix, Inc. (NASDAQ:NFLX), poskytovatel streaming video on-demand služby, je naplánováno na zprávu fiskální 2016 výsledky za třetí čtvrtletí na 14. října. V červenci, cena akcií propadla na 84 dolarů poté, co společnost vynechal své vlastní uživatele kromě pokynů pro druhé čtvrtletí. Nicméně, Q2 zisk, který překonal odhady analytiků poskytl tolik potřebný impuls pro akcie odrazí zpět nad $95 úrovní. S jen dva týdny po oznámení výsledků Q3, jsme vzestupnou na akciovém z důvodů uvedených níže.

Los Gatos, Kalifornie-založená společnost oznámila, Q2 2016 čistý zisk ve výši $40.76 milionů nebo $0.09 na akcii na příjmy ve výši 2,11 miliardy. Analytici očekávali Netflix zpráva zisk 0,02 usd na akcii na příjmy ve výši 2,11 miliardy. V Q2 2015, společnost vykázala čistý příjem $26.34 milionů dolarů nebo 0,06 dolaru na akcii na příjmy ve výši $1,64 miliardy.

Během druhého čtvrtletí, Netflix byl jen schopen přidat 160 000 členů v USA a 1,52 milionů uživatelů po celém světě. Společnost již dříve předpokládalo, kromě 500.000 členů v USA a 2 miliony členů po celém světě.

Na 14. září, Netflix uzavřel dohodu s Liberty Global (LBTYA) nabízejí svůj obsah prostřednictvím jeho set-top boxy v Nizozemsku. Netflix již dříve uzavřela podobné dohody s Liberty Global nabídnout jeho obsah ve Spojeném Království. Podél podobných linek, společnost již uzavřela dohodu s Comcast (CMCSA) z USA. Na základě dohody, uživatelům Comcast X1 set-top-box bude mít přístup k obsahu Netflix. Tyto snahy se očekává nárůst předplatitelů společnosti.

Bloomberg zprávy, citoval RBC Capital Markets' výzkum poznámka, uvádí, že společnost je dobře umístěn tak, aby zvýšit své zákaznické základny v USA. Zpráva také naznačuje, že Netflix zákazníci tráví 117 minut denně při sledování programů. To je vyšší než čas strávený na zákazníky z nbc universal a 21st Century Fox účastníků. Analytici připisují původní obsah jako důvod pro Netflix udržet náskok ve sledovanosti. Společnost plánuje utratit o $5 miliard v roce 2016 na původní obsah programování. To by umožnilo společnosti dosáhnout cíle s alespoň 600 hodin původní programování v roce 2016. Tak, vzhledem k tomu, že úsilí společnosti o zvýšení základny předplatitelů, očekáváme, že cena akcií zůstane v uptrend.

Akcie nadále držet nad 50-denní klouzavý průměr. To znamená, že většina investorů mají optimistický pohled na výkonnost společnosti ve třetím čtvrtletí. Stochastický oscilátor má propíchnuté nad čtení 50. Navíc, akcie má silnou podporu na 96. Můžeme tedy předpokládat, že rostoucí trend na akciových buď před, nebo poté, co výsledky. V případě, že vzestupný trend, akciový může čelit odporu na 108 úrovní.

Takže, binární možnosti obchodník může spekulovat na vzestup ceny akcie při obchodování one touch opce. Call opce realizační cena by neměla být větší než $108. Konečně, obchodník by měl zajistit, že smlouva by měla zůstat v platnosti po dobu nejméně tří týdnů.

Nejnovější články: