Kanadský Dolar Posiluje Optimismus Na Jednání NAFTA

 

Libra začala týden na vratké vědomí. To je klesající proti většině zemí skupiny G10 měn, mimo Kanadského dolaru. Pokles může být vykládáno jako zisk rezervaci, po fenomenálním běžet asi 800 pipů v posledních dvou týdnech. Nicméně, jak je vysvětleno níže, tam jsou některé další důvody pro klesající trend. Očekáváme, že GBPCAD dvojice, která se obchoduje na asi 1.7400 úrovně, jít dolů další týden dopředu.

Minulý týden, ve velké BRITÁNII Úřad pro Národní Statistiky (ONS) uvádí, 0,5% q-o-q růst HDP ve čtvrtém čtvrtletí roku 2017. To byla vyšší než ve třetím čtvrtletí růst o 0,4% a lepší než odhady analytiků o 0,4%. Celkově lze říci, že britská ekonomika vzrostla o 1,8% v roce 2017. MMF předpovídá růst HDP o 1,1%, když JP Morgan odhady analytiků stál na 1,6%. Barclays vydala chmurné prognózy o 0,7%. Ohromně pozitivní údaje o HDP tlačil Kila nahoru. Nicméně, to netrvalo dlouho, protože hlásil o růstu HDP byl nejnižší od roku 2012. Růst HDP v roce 2016 byla 1,9%. Stavebnictví má smlouvu pro třetí čtvrtletí v řadě. Podobně, agro smlouvu o 0,4% v roce 2017.

Na rozdíl od toho, co se očekávalo na trhu, šesté kolo NAFTA jednání, které skončilo včera, přinesl záblesk optimismu mezi všemi stranami. Vyjednavači se dokonce podařilo dokončit kapitolu boje proti korupci. Steve Verheul, Kanada je vedoucí vyjednavač, řekl, že současné kolo rozhovorů bylo více konstruktivní, než minulých kolech. AMERICKÉ zákonodárce uznal, Verheul názor a řekl, že oni jsou optimističtí, kteří přijedou na úspěšný obchod. Nicméně, USA vyjednavači varoval, že žádná ze stran by měla držet na konkrétní termín.

Po příletu z USA Obchodní Zástupce Robert Lighthizer, USA zástupce Dave Reichert řekl, "je Tam jen vzduch optimismu."

Komoditní analytici, mezitím, jsou vzestupnou na surové ropy, která se stále drží kolem 70 dolarů za barel. Zatím v lednu, Brent získal o 6,3% na obchod na zhruba $69.88. To je největší nárůst od ledna 2013. Existují tři hlavní důvody pro oil rally. Za prvé, americká vláda podporuje slabý dolar, který má inverzní vztah s ropou. Americký Ministr Financí Steven Mnuchin nedávno řekl, že Trump správy je zvýhodňuje slabé měny. Za druhé, trh je znepokojen tím, že nepokoje v Íránu může mít za následek prudký nárůst ceny ropy. Za třetí, snížení produkce dohodu mezi OPEC a Rusko má pozitivní vliv na ceny. Kanada, Kanadský dolar, se očekává, že prospěch z vyšší ceny ropy. Proto výše uvedené skutečnosti naznačují, krátkodobý pokles z páru GBPCAD.

Historický cenový graf naznačuje, že GBPCAD pár prolomil support na úrovni 1.7460. Kromě toho, stochastický indikátor začala sestupovat z býčí zóny. Proto očekáváme měny kříž dále klesat.

Získat od předpovídal pokles, chceme jít zkrat v páru GBPCAD blízkosti 1.7420. Aby se zabránilo obrovské ztráty, bychom umístit stop loss objednávky nad 1.7520. Pokud se měnový pár pohybuje směrem na jih, jak se očekávalo, pak budeme rezervovat náš zisk blízkosti 1.6930.

Stejně tak můžeme nakupovat put možnost prostřednictvím obchodní platformy spolehlivý binární broker. Možnost smlouva by měla zůstat aktivní až do 8. února. Dále, páru GBPCAD by mělo být obchodování v blízkosti 1.7420 pro nás, aby zvážila nákup put opce.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: