IBM Odhaluje Blockchain na Bázi Dodavatelského Řetězce Řešení

 

Kryptoměna trhu bojuje se rozbíhala jako Bitcoin (BTC) čelí silnému odporu výše $8,500 úrovni. V době psaní tohoto článku, číslo jedna crypto s tržní kapitalizací ve výši 149.88 miliard bylo obchodování téměř plochá na $8,350 úrovně. Ether (ETH) bylo obchodování na $186.02, což představuje nárůst o 2%, v posledních 24 hodin. XRP, což bylo obchodování na $0.2954, daří lépe, se ziskem 4,3%, v posledních 24 hodin. Další významné altcoins, který získal v posledních 24 hodinách patří EOS (EOS-$3.13, což je o 0,1%), Bitcoin Hotovosti ($226.38, 0.4%), Huobi (HT-$3.67, 4.7%), Cosmos (ATOM-$3.12, 4.6%), Cardano (ADA-$0.0415, o 0,2%), Binance Mince (BNB-$18.53, 1.0%), OKB (OKB-$2.41, 4.4%), Litecoin (LTC-$56.92, 0.3%), Dash (DASH-$71.70, 1.2%), Tezos (XTZ-$0.9341, 3.6%), IOTA (IOTA-$0.2851, 2.4%), Stellar (XLM-$0.0652, 7,1%) a Drátěný (LINK-$2.58, 3.3%) . Na altcoins, které ztratily země za posledních 24 hodin patří Ethereum Classic (ETC-$4.76, -0.3%), Tron (TRX-$0.0166, -0.1%), Monero (XMR-$52.90, -0.2%) a LEO (LEO- $0.9818, -0.6%).

Vládní iniciativy na úrovni

SimplyVital Zdraví při pohledu na začlenění Nexus s Grafenu

SimplyVital Zdraví, Inc., Anglie-se sídlem blockchain firmy, byl oceněn $225,000 USA National Science Foundation (NSF), aby prozkoumala zapracování smlouvu Nexus s Graphene protokolu. NSF grant je jednou z několika iniciativ v rámci Malé Programy Podnikání, která podporuje unikátní startups a malé a střední podniky s roční financování ve výši 200 milionů$.

SimplyVital poskytne grant na výzkum, vývoj a integrace Grafenu protokolu do jeho blockchain protokolu, Nexus, který tvrdí, kompatibilita s Zdravotního Pojištění Přenosnost a Accountability Act. Grafenu protokol je navržen tak, aby snížení šířky pásma pro distribuci bloky, aby ostatní uzly v zájmu zlepšení blockchain výkon a snížit náklady ve stejnou dobu.

Zejména, SimplyVital Zdraví hledá možnosti, aby se minimalizovalo zdravotní péče výdaje, tím dláždí cestu pro přístup k datům přes blockchain technologie. Andrea Belz, ředitel divize divize průmyslové inovace a partnerství v NSF, vysvětlil, jak organizace pomáhá v tvorbě inovativních řešení: "NSF je hrdý na to, podporovat technologie budoucnosti financování nejvíce kreativní, působivých nápadů. S naší podporou, hluboké technologických firem může vést základní vědy do smysluplných řešení, které řeší obrovské potřeby."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Alfa-Bank a další zkušebně poukazování na Marco Polo sítě

Alfa-Bank a Společnosti Novolipetsk Steel (NLMK), ve spolupráci s Commerzbank a Vesuvius GmbH, provádějí zkušební plateb mezi Ruskem a Německem na R3 je Marco Polo sítě. Konkrétně, Alfa-Bank uvedl, že je vedení procesu zámořské financování obchodu transakce s využitím R3 je Corda-založené Marco Polo Sítě, spolupráce s od Commerzbank, NLMK, a Vesuvius GmbH.

Alfa-Banka tvrdí, že je největší ruské finanční instituce podle celkového kapitálu, celkových aktiv, půjček a vkladů portfolia. Přeshraniční platební soud má v úmyslu vytvořit digitální end-to-end financování obchodu a financí dodavatelského řetězce systém na blockchain-poháněl platforma.

Marco Polo sítě, který byl vytvořen prostřednictvím partnerství mezi technologické firmy TradeIX a R3, má v úmyslu předložit širokou škálu global trade finance řešení.

Vedoucí Financování Obchodu v Alfa-Bank, Dina Merkulova, podrobné banky pokroku s ohledem na provádění blockchain-napájené systémy. "Spustili jsme náš první distribuované účetní knihy technologie v oblasti financování obchodu již v roce 2017. Od té doby, firemní blockchain řešení byly výrazně rozpracovány, a získal našich klientů důvěru a prokázal svou použitelnost v reálné obchodní procesy. Projekty jako Marco Polo vytvořit přidanou hodnotu pro klienty zajistit větší mezinárodní obchodní transparentnosti a ovladatelnost díky integrované bankovní platby, finance, a diskontní nástroje."

Minulý měsíc, Bank of America se stal členem R3 je Marco Polo Sítě k řízení obchodu finanční problémy.

 

IBM uvádí na trh Sterling Dodavatelského Řetězce Apartmá

Mezinárodní software behemoth IBM představila nové integrované dodavatelského řetězce řešení založené na jeho vlastní blockchain a Watson AI. Daboval Sterling Supply Chain Suite, nejnovější IBM řešení umožňuje hybridní cloudové integrace informací mezi výrobci, účastníci a dodavatelé, nabízející lepší spolehlivost, bezpečnost a transparentnost. IBM je jedna z tech gigantů podílejí na procesu blockchain-založené systémy pro manipulaci dodavatelského řetězce a logistiky.

Zejména míry integrace, flexibility, které nabízí systém umožňuje společnosti přepracovat a zlepšit jejich dodavatelské řetězce systémů dle jejich požadavků.

IBM má poukázal na to, že otevřená architektura schopnosti Sterling Dodavatelského Řetězce Suite služby jsou obohacené společností je nedávné převzetí společnosti Red Hat enterprise-level open-source řešení poskytovatele. IBM koupil Red Hat v. července 2019 za $34 miliard.

Zejména klienti si mohou vybrat, kde pracovní vytížení spustit a integrovat je s dalšími služeb s přidanou hodnotou v IBM Sterling Dodavatelského Řetězce Suite. Například, po certifikaci, IBM Sterling Order Management moduly pro Red Hat OpenShift umožní zákazníkům, aby i nadále běží jejich software v jakékoli cloud zařízení nebo v jejich vlastních datacenter.

 

Různé

IRS obsahuje dotaz na crypto vlastnictví na 1040 formulář

USA Internal Revenue Service (IRS) přidal dotaz na crypto vlastnictví v pravidelné 1040 daňové přiznání formulář pro nadcházející daňové období.

Formát "Další Příjmy a Úpravy Příjmů" sekce nejnovější 1040 formulář propuštěn na 10. října zařazeny změnu. Nejnovější 1040 formulář obsahuje následující další dotaz: "kdykoli během roku 2019, dostal jste, prodat, odesílat, exchange, nebo jinak získat jakékoliv finanční zájmy v jakékoliv virtuální měny?"

Dotazu předjímá prostého " ano "nebo" ne, " a žádné další informace, které je požadováno. IRS měl zveřejněna nová pravidla pro podání přiznání těch, kteří jsou příjemci kryptoměna obsah a těžké vidličky.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: