Logistické Firmy společnost panalpina Studiích Blockchain v Dodavatelském Řetězci

 

Kryptoměna trhu nabírá na síle s velkou altcoins zůstat v zelené za poslední dva dny. Bitcoin (BTC) má opět rozbité nad 8000 úrovní. To získala 2,5% v posledních 24 hodinách do obchodu na $8,110. Litecoin (LTC), která získala téměř 30%, v minulém týdnu jako den polovinu těžby odměnu přístupy, ztratil 3,5% v posledních 24 hodinách do obchodu na $134.40. Nicméně, Ethereum (ETH) získala 4,2% v poslední den obchodování na $258.75. Další altcoins, které jsou obchodování s denní zisky zahrnují IOTA (MIOTA-$0.4342, 0.4%), Binance Mince (BNB-$34.90, 4.1%), Ripple (XRP-$0.4028, 0.5%), Stellar (XLM-$0.1267, 2.4%), Cardano (ADA-$0.0939, 5.5%), Bitcoin Hotovosti ($396.65, 1%), Tron (TRX-$0.0332, 4,7%) a EOS (EOS-$6.5, 1.6%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Fuzhou poskytování dotací na blockchain firem

Čínské provincii Fuzhou je podpora začínajících související s blockchain technologie tím, že nabízí pronájem dotace. Odměna je jeden ze tří kroků k urychlení růstu. Blockchain začínajících obdrží maximálně 600.000 juanů ($86,800) jako slevu na nájemné, účty za tři po sobě jdoucí roky. Tradiční podniky jsou také vyzývají, aby přijaly blockchain, s 20% vývoj a realizace náklady, na něž v rámci propagační schéma. Úsilí, které obdrží ocenění za inovace nebo způsobit path-lámání transformace v Fuzhou obdrží finanční odměnu ve výši až 600.000 juanů.

Tech laboratoří a výzkumných center, které se vyvíjejí průmyslové blockchain platformy budou mít nárok na peněžní odměnu ve výši dvou milionů juanů ($289,000) pokud bude schválen Čínskými úřady. Pokud inovace inspiruje top-level setkání, na "mezinárodní, národní a provinční úrovni," pak organizace zapojené do projektu budou považovány za peněžní odměnu jeden milion juanů ($144,500).

 

Iniciativy soukromého sektoru

Amazon spojuje s Legal & General důchody blockchain jednat

E-commerce obra Amazon spolupracuje s UK-založené pojišťovna Legal & General vybudovat blockchain systém pro zpracování podnikových penzijních související procesy. Legal & General hodlá využít Amazon podáván blockchain pro zpracování sypkých renty, které přicházejí, když podniky přesunout své důchodové systémy, aby Legal & General insurance.

Článek publikoval ve Financial Times poukázal na to, že podniky vstoupit do hromadné anuity transakcí s pojišťovnami, jak je popsáno výše, aby se zabránilo odpovědnost individuálně placení důchodů zaměstnancům.

Thomas Olunloyo, generální ŘEDITEL společnosti Legal & General Reinsurance, vypracoval, jak blockchain platforma je dokonale vhodný pro zpracování renty vzhledem ke své dlouhověkosti.

"... umožňuje data a transakce, které mají být podepsány, byly zaznamenány a udržovány ve stálé a bezpečné povahy, po dobu platnosti těchto smluv, který může zahrnovat více než 50 let."

 

Společnost panalpina iniciuje blockchain projekty pro zlepšení efektivity dodavatelského řetězce

Společnost panalpina, Švýcarský spediční a logistické služby firma, zahájila blockchain zkušební projekty, které mají zlepšit efektivitu dodavatelského řetězce. Společnost panalpina, která je jednou z největších dopravních a logistických firem na světě, vykázala zisk $76.30 milionů ve fiskálním roce 2018. Firma se stala členem Blockchain v Dopravě Aliance (BiTA) v Květnu a představila dva blockchain zkušební verze programů, jeden každý v letecké a námořní nákladní domény, s vybranými klienty. Zatímco jeden zkušební program bude studovat blockchain provádění v high-tech průmyslových výrobků, ostatní se zaměří na kancelářské potřeby.

Společnost panalpina hodlá digitalizovat obchodní záznamy, držet je v cloudu, a zaměstnávají blockchain technologií ke zlepšení procesů a minimalizaci nákladů v dlouhodobém horizontu. Zejména, společnost panalpina se využít blockchain-based monitorovací systém pro ukládání dat vztahující se k pohybu zboží z Asie do Evropy, vedle skutečné zásilky a bez vměšování převažující procesy.

Pokud jde blockchain projektů, Cedric Rutishauser, senior venture development manager na společnost panalpina Digitální Hub, řekl: "Tyto rané fázi projektů jsou 85 procent o digitalizaci a 15 procent o blockchain – začínáme vidět jasné výhody v úspoře nákladů pomocí zjednodušené a rychlejší postupy, a nižší dokumentu kurýrní náklady. Ale skutečnou výhodou blockchain spočívá v jednotný zdroj pravdy'. Vylepšené sdílení dat mezi obchodními partnery vytváří větší transparentnosti, jasné vlastnické právo a odpovědnost pro každého zdokumentované krok v dodavatelském řetězci."

 

Blockchain vzdělávací iniciativy

UBC zahajuje blockchain vzdělávací program

University of British Columbia (UBC), který se nachází v Kanadě, představila blockchain a distribuovány ledger technologie tréninkový program speciálně pro magisterské a Ph.d. studentů.

Vzdělávací program byl strukturován tak, aby umožnit studentům získat důkladné znalosti z blockchain technologie, zatímco se soustředí na čtyři klíčové sektory, které by měly prospěch veřejnosti. Jsou to čisté energie, zdraví a wellness, domácí problémy, a regulační techniky.

UBC má v úmyslu poskytnout školení 139 studentů v šesti letech. Absolventi, kteří absolvují školení, budou mít všechny nástroje potřebné k vytvoření a posouzení blockchain systémů a také objevovat příležitosti pro provádění blockchain.

Mitacs, Kanada založené neziskové výzkumné organizace, a 15 průmysl associates bude nabídka CA$2,44 milionu za 156 stáže a post-doktorské vzdělávání ventures.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: