JP Morgan Omráčí Trhu S Pevnými 1Q19 Zisk Porazil

 

Výsledková sezóna v USA začala a hodně očekávaný 1Q19 zisk zpráva z největší americká banka podle aktiv JPMorgan Chase & Co. (NYSE: JPM), byl propuštěn. Hlavní věřitel oznámil rekordní 1Q19 zisk a příjmy, které překonala očekávání analytiků očekávání, jak banka vydělával na vyšší úrokové sazby. Zejména, banky nesplnily očekávání v předchozím čtvrtletí překonal odhady analytiků po dobu 15 po sobě jdoucích čtvrtletích v řadě. Akcie uzavřely na $111.21 až $4.98 4,69% od předchozího blízko.

New York-based banka oznámila, 1Q19 příjmy ve výši 29.8510$, až 5% z $28.520 miliardy ve stejném období loňského roku. Analytici očekávali investiční bankovnictví obří post příjmy $28.40$, dolů o 0,3% z předchozího čtvrtletí. 8% růst čistého úrokového výnosu na $14.60 miliard eur, především v důsledku vyšší úrokové sazby, které pomáhal nárůst tržeb.

Za čtvrtletí končící 31. Března 2019, JP Morgan vykázala zisk $9.179 miliard, nebo 2,65 dolarů na akcii, což představuje nárůst o 5% od $8.712 miliard, nebo $2.37 na akcii v prvním čtvrtletí roku 2018. Analytici předpovídali zisk ve výši $2.35 na akcii za poslední čtvrtletí.

Segment moudrý

  • Spotřebitelské a Komunitní Bankovnictví příjmy – $13.751 miliard, a to až o 9% y-o-y
    • Konkrétně, Consumer & Business Banking – $6.568 miliard, což představuje nárůst o 15% od $5.722 miliard.

Banky retailových úvěrů podnikání vykázala zisk $3.96 miliardy až 19% z minulého roku. Navýšení půjčky přes auto a kreditní karty podnikání byl podpořen stabilní nárůst marže z vkladů. Zejména, rezervy na úvěrové ztráty zůstal nezměněn od loňského roku na 1,3 miliardy dolarů.

  • Corporate & Investment Bank – $9.848 miliard, dolů o 6% od $10.483 miliard.
    • Bankovnictví – 3,23 miliardy, což představuje nárůst o 8% od $3.005 miliard.

Trhy & investor services – $6.616 mld$, až 12% z $7.478 miliardy.

Pevné obchodování poklesly o 8% y-o-y $3.70$. Nižší příjmy z měny a na rozvíjejících se trzích byl hlavní důvod pro pokles. Podobně i akciové trhy příjmy klesly o 13% na $1,70 miliardy. Nižší klienta aktivita na trhu s deriváty byl zodpovědný za špatný výkon. Nicméně, Investičního bankovnictví příjmy se zvýšily o 10% y-o-y $1.70$, vedená silným výkonem dluhu upisování oddělení.

V únoru, největší vydavatel kreditních karet v USA upozorňují, že 1Q19 obchodování příjmy by mohly zaznamenat "high-mládež" procentní pokles z předchozího období jako oba akcie a pevné výnosy stoly čelila potížím v důsledku slabého činnosti klienta.

Tato opatrnost se ukázalo být pravda. J. P. Morgan je investiční banka, je největší na světě podle tržeb, byl zaznamenán 17% pokles v prvním čtvrtletí obchodu tržby na 5,5 miliardy dolarů. Obchodování s dluhopisy klesly o 8%, a obchodování příjmy klesly o 13%, s výjimkou účinků předchozí účetní změnit. Bankovní výnosy vzrostly o 8% na 3,2 miliardy dolarů s nárůstem dluhu upisování a poradenské poplatky. Rozdělení celkem zisk ve výši 3,25 miliardy byl o 18% nižší ve srovnání s loňským rokem.

  • Komerční Bankovnictví – $2.338 miliard, což představuje nárůst o 8% y-o-y základ.
  • Asset & Wealth Management – $3.489 miliard, mírně dolů z $3.506 miliard eur v období minulého roku.

V komentáři k výsledkům generální ŘEDITEL Jamie Dimon řekl: "měli Jsme rekordní tržby a čistý zisk, silný výkon napříč každé z našich hlavních podniků a konstruktivní prostředí. Dokonce i uprostřed globální geopolitické nejistoty, AMERICKÁ ekonomika nadále růst, zaměstnanost a mzdy rostou, inflace je mírná, finanční trhy jsou zdravé a spotřebitelské a podnikatelské důvěry zůstaly silné."

Působivé výsledky může odstranit obavy o průmyslu poté, co fed naznačil, že nepředpokládá žádné zvýšení sazeb po zbytek roku. V kombinaci s náznaky globálního poklesu, rozhodnutí Centrální Banky mají dát akcie bank v potížích, jako inverzní výnosová křivka padá hrubé marže v odvětví a indikuje pravděpodobný kontrakce na obzoru. Nicméně, výsledky JP Morgan ukázaly, že i nadále generovat zisky i po čtvrtém zvýšení úrokových sazeb, které bylo oznámeno v prosinci 2018 Fed.

Nicméně, banka neměla zdržet dlouho-horizontu investice na podporu růstu. Do roku 2022, JP Morgan očekává, že mají větve tak daleko, aby pokrytí celé délce a šíři na celé USA. V poslední době, JP Morgan také zahájila první banka v USA je krypto-měna a spáchal 350 milionů dolarů posílit vyhlídky na zaměstnání v rámci privilegované společenství.

V reakci na výsledky, KBW analytik Brian Kleinhanzl řekl: "JPMorgan měla pozitivní read-across za obchodní výsledky v prvním čtvrtletí. Věříme, že FICC (s pevným výnosem, komodity a měny) obchodování by mělo být pozitivní analogický Goldman Sachs a Morgan Stanley."

Ohromně pozitivní výsledky se očekává, že držet akcie optimistický v krátkodobém horizontu.

Cena graf ukazuje, že zásoby překročil nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, indikátor MACD má pozitivní čtení. Akcie má také pevnou podporu na 106 úrovně. Jako výsledek, můžeme očekávat rally začne v nadcházejících dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: