ECB Studovat Off-Řetězce Dat V Crypto Dozoru

 

Kryptoměna trh nadále obchodovat v zelené s Bitcoin (BTC), vznášející se kolem $12,000 úrovni. V době psaní tohoto článku Bitcoin obchodování na $11,942.89, a to až 3,3% z předchozího blízko. Existují tři důvody, které analytici pro silný růst Bitcoinu. Za prvé, akciové trhy po celém světě jsou omílání, vzhledem k US-Čína obchodní války. Zadruhé, Bitcoin je nyní vnímáno jako zajištění proti globální nejistotě. Za třetí, označující Čínu jako měnového manipulátora, které NÁS vyzývají, Bank of China, aby otevřeně podporují slabý juanů. Překvapivě, Ethereum (ETH) i nadále zůstat téměř plochá na $225.27, což představuje 0,1% poklesu v posledních 24 hodinách.

Další altcoins, které shromáždili během posledních 24 hodin patří Leo (LEO-$1.26, což je o 0,3%), (LTC-$95.42, 0.6%), EOS (EOS-$4.22, 0.4%), Monero (XMR-$95.46, 5.1%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$336.76 1.1%), Huobi (HT-$4.95, 0.8%), a OKB (OKB-$3.54, 1.3%). Některé z hlavních altcoins, které se obchodují v červených jsou Ripple (XRP-0.3094, -1.1%), Cardano (ADA-$0.0508, -5.7%) a Stellar (XLM-$0.0783, -1.3%). Tron (TRX-$0.0216, na -1,2%), Cosmos (ATOM-$3.46, 4.5%), Dash (DASH-$106.77, -0.5%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Finanční zpravodajská jednotka v úmyslu, aby crypto výměny pod jeho přímočaré ovládání

Finanční Zpravodajské Jednotky (FIU), které dohlíží Jižní Korea Finanční Služby Komise, zveřejnil svůj záměr přinést kryptoměna výměny pod jeho přímočaré ovládání. Business Korea uvedla, že finanční zpravodajská jednotka je hodlá vzdálit od své převažující vlastní regulace cryptocurrency výměna circumlocutorily tím, že nabízí manažerské návrhy na místní banky.

Zahrnout kryptoměna výměny do Jižní Koreje regulační mechanismus, podle RPF oficiální, jihokorejská vláda přinese crypto exchange licenční rámec, jak navrhl Financial Action Task Force (FATF). To bude údajně zlepšit otevřenost kryptoměna obchodů.

Lee Tae-hoon, ředitel správy a plánování na zpravodajské jednotky, a to na veřejném slyšení v Národním Shromáždění Členské Kanceláře v Soulu, vydala následující prohlášení: "Pokud novelu Zákona o podávání Zpráv a Používání Některých Finančních Transakcí Informace, které odráží FATF je mezinárodní standardy pro cryptocurrencies, projde Národní Shromáždění, bude možné, aby se zabránilo praní špinavých peněz prostřednictvím kryptoměny."

Lee dále uvedl, že zákonodárce měl kladně reagovala na rozhodnutí vzdálit se od "nepřímé regulace prostřednictvím komerčních bank na přímé nařízení."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Samsung uvádí na trh svůj DApp kit – Jupiter, a heslo peněženka – Mars

Samsung, z Jižní koreje spotřební elektroniky společnost, nabízí dvě nové služby související s blockchain a decentralizované aplikace (DApp) Software Development Kit. Společnost představila svůj DApp kit minulý měsíc, ukázal, že povolení pro účet správy a zálohy, digitální podpis usnadnění a platby, Samsung Keystore a dokonce i podporu pro další studená peněženky.

Samsung má začleněny digitální analytics DApp jménem "Jupiter" a heslo peněženka "Mars", který používá QR kód, do Galaxy S10 a nejnovější verze Samsung smartphony.

Jupiter využívá umělé inteligence na bázi cenové prognózy a analýzy systému vytvořeného TrustVerse na Microsoft Azure architektury. Na DApp umožňuje uživatelům sledovat volatilitu digitální aktiva, jako je Bitcoin (BTC) a Ether (ETH), mimo jiné, tím, že studuje minulosti záznamy o pohyby na trhu.

Zařízení tak nabízí předpověď na crypto ceny trend v příštích několika hodin. Samsung je zákazníci budou pravděpodobně moci získat in-hloubkové studie zprávy o blockchain token trhu a kryptoměna ceny. Další aplikace, Mars, umožňuje uživatelům provádět peer-to-peer kryptoměna platbu přes QR kód. Dokument zveřejněna spolu s vydáním nástroj zpracovává takto: "Komplex zadávání adresy se lze vyhnout jen tím, kliknutím na QR kód, a proto, překlep, chyba nebo zadáním nesprávné adresy se lze vyhnout."

 

Standardní Mapoval Banka dokončí první blockchain-poháněl finance dodavatelského řetězce jednat

Londýn-podle Standard Chartered bank úspěšně dokončila svůj první blockchain-poháněl financování dodavatelského řetězce jednat. Finanční instituce vyplynulo, že transakce byla provedena ve spolupráci s Čínou, se sídlem financování dodavatelského řetězce firmy Linklogis. To může být na paměti, že Memoranda o porozumění (memorandum of understanding), které bylo napuštěné mezi Standard Chartered a Linklogis v únoru 2019. Dohoda zajišťuje rozšíření dodavatelského řetězce viditelnost banky při pomoci v pokračování růstu Čínské ekonomiky a inovací.

Zejména poslední použitými Linklogis platformu s názvem WeQChain, která byla vytvořena Čínská internetová firma Tencent. Blockchain technologie založené na platformě zlepšuje průhlednost a minimalizuje poplatků spojených s úvěry pro dodavatele, kteří jsou součástí Číny, založil podnik s názvem Digitální Guangdong.

 

Různé

ECB při pohledu na zlepšení studia z cryptocurrencies

Evropská Centrální Banka (ECB) uvedla, že "centrální bankovnictví" zlepší jeho sledování a to jak on - a off-řetěz kryptoměna obchodů. Ve zprávě nazvané "Pochopení crypto-asset jev, jeho rizika, a měření problémy," tvrdí ECB, že "uzavření chybějící údaje spojené s crypto-aktiva" zůstává velkou výzvou pro finanční instituce a kontrolními orgány.

Jako hrozby a další dopad cryptocurrencies do ekonomiky nemůže být kartáčovaný stranou, ECB chce zlepšit své kvantitativní a kvalitativní výzkum cryptocurrencies.

I když distribuované hlavní knihy založené na technologii kryptoměny mají vlastnosti, jako je transparentnost, transakce související s cryptocurrencies, aby systematický sběr dat náročný úkol.

To je způsobeno především nedostatek spolehlivých obchodních informací, zahrnující jak off - a on-řetězce jednání, což vede jen zkreslený pohled na kryptoměna trhu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: