Pokles Halifax Bydlení Index Změní Libra Medvědí

 
Mexiko získává významnou část svých příjmů z vývozu ropy. Nicméně, obrat v ceně ropy na 48 dolarů za barel není pomoci posílení Mexické Peso proti nejvíce obchodovaných měn, včetně Útulku. Hlavním důvodem pro to je předběžnou zprávu, ve které uvede 0,3% q-o-q kontrakce Mexické ekonomiky.

Uptrend, v GBPMXN dvojice, z nízké 23.157 na vysoké 24,50 kč, byl také podporovaný UK je lepší, než se očekávalo CPI (Index Spotřebitelských Cen) a maloobchodní údaje o prodeji. Nicméně, býčí sentiment vůči Libře může ustupovat v týdnech vzhledem k řadě smíšených ekonomických údajů z velké BRITÁNIE. Kromě toho, pozitivní zaměstnanost a inflační data z Mexika, jak je uvedeno níže, může také pomoci obrácení brzy.

Poslední HDP ekonomické údaje naznačují, že Mexická ekonomika klesla o 0,2%, namísto 0.3% kontrakce odhaduje dříve. Na y-o-y základ, ekonomika rostla o 2,5% ve druhém čtvrtletí roku 2016, ve srovnání s předchozí odhady o 2,4% růst. Míra nezaměstnanosti v Mexiku klesl na 3,9% v červnu, a to ze 4% v Květnu. Ve stejném období loňského roku, míra nezaměstnanosti činila 4.4%.

V případě velké BRITÁNIE, obchodní deficit se zvýšil na £5,1 miliard v červnu, od £4,2 miliardy v Květnu. Podobně, Konfederace Britského Průmyslu, aby kniha bilance klesl na -4 v červenci, od -2 o měsíc dříve. Důvěra spotřebitelů čtení také vrhl na -12 v červenci, od -1 v červnu, analytici očekávají čtení -8.

Konečně, Halifax Bydlení Index čtení také odmítl 694.80 bodů v červenci, od 701.70 bodů v červnu. Jak to může být zřejmé, hospodářské klima není příznivé v UK a to by udrželo Libru pod obrovským tlakem proti všem měnám včetně Mexické Peso. Takže, máme krátkodobý medvědí pohled na GBPMXN pár.

Na GBPMXN dvojice se očekává, že čelit tuhý odpor na 24.90. Stochastický indikátor odráží překoupené scénář. Můžeme tedy očekávat, že kříž k poklesu na další hlavní podporu na 24.05.

Měna obchodník může využít této příležitosti a jít krátký v GBPMXN pár na 24.90 úrovně. Příkaz stop loss může být použit výše 25.18, jak snížit ztráty. Krátká pozice může být uzavřena v blízkosti 24.10.

Zisk mohou být generovány z pravděpodobných snímek v GBPMXN spárovat prostřednictvím nákupu one touch opce z vhodného binární broker. Realizační cenu put opce smlouva by měla být vyšší než 24.05. Po uplynutí období pro smlouvu by mělo být nejlépe v třetím týdnu září.

Nejnovější články: