Útoky v Paříži a Účinky na Hlavním Měnám

 
Tento týden začal s tragickou poznámku jako události v Paříži byly připraveny ovlivnit obchodování. Trhy otevřely s mezerou, který byl rychle naplněn, ale od té chvíle, směr byl jasný: nákup AMERICKÉHO dolaru.

Existuje několik důvodů, proč trh začal nakupovat americký dolar. První důvod souvisí s tím, že vždy, když je konflikt v nedohlednu, "útěk do bezpečí" posílá investorům do nákupu světové rezervní měny: AMERICKÝ dolar. Jako výsledek, dolar a akcie aktivní ve vojenském průmyslu stoupají v okamžiku, kdy.

Druhý důvod souvisí s celkový postoj AMERICKÉ měnové politiky. Federální Rezervní systém Spojených Států je o uvolňování FOMC (Federální Výbor pro volný Trh) minut dnes–, který odkazuje zpět na setkání, které se uskutečnilo před třemi týdny. Tyto zápisy jsou důležité jako prohlášení, které následovalo, že setkání uvedla, že v prosinci bude pravděpodobně, když zvýšení sazeb bude doručena. Dnes máme možnost vidět, jestli to je skutečně správné a, pokud je to pravda, výsledek by měl být býčí pro dolar.

Navíc, non-farm payrolls ve Spojených Státech vyjde na začátku měsíce jsou povzbudivé pro AMERICKÝ dolar zůstane býčí. Takže znovu, není divu, že na trhu je nákup amerického dolaru.

Na druhé straně Atlantiku, ve velké BRITÁNII byl jeho druhý po sobě jdoucí měsíc negativní inflační čísla. Tisk včera bylo -0,1%, což je poprvé od údajů bylo zaznamenáno, že deflace vliv na britské hospodářství na dvou po sobě jdoucích měsíců. Je těžké vidět, Bank of England působící na sazby s tímto druhem prostředí a reakce, které na trhu měl na libru byl prakticky irelevantní.

Ekonomika Eurozóny nevypadá, že skvěle. Známky deflace může být vidět všude. Migrační náklady rostou, a ECB hrozí, zvýšit svůj program nákupu dluhopisů. Jako důsledek, Euro klesla vůči všem ostatním hlavním měnám tento týden, a tam je žádné pozitivní znamení, je v nedohlednu za společné měny, dokud prosincovém zasedání ECB. To bude snad jasné, že některé věci a nabízet záchranné lano pro EUR.

Zabalit věci na týden začal na negativní tón z fundamentálního hlediska. Nebudu očekávat velké pohyby až do pátku zavírá bez ohledu na to, co FOMC minutes říkají, protože, jako obvykle, jsou zaostává, v tom smyslu, že odkazují na události, které uplynuly tři týdny a už může být cena za účastníky trhu.

Nejnovější články: