Zklamáním NFP Data a USD

 
Minulý pátek viděl NFP (Non-Farm Payrolls) čísla ve Spojených Státech přišel na způsob, nižší než očekávání, nebo být přesnější, to bylo nejhorší od roku 2009.

Jsme i v roce 2015 nyní, s Federální Rezervní systém se snaží najít perfektní načasování zvýšení sazeb pouze o 0,25 bazických bodů, a všechny tyto po třech kolech kvantitativní údaje.

Tak daleko, Paní Yellen a dalších členů FOMC (Federální Výbor pro volný Trh) uvedli, že případné zvýšení sazeb je vysoce data závislá. Pouze údaje, které jsou důležité pro FOMC se týká pracovních míst a inflace, a ani jeden z nich vykazují zlepšení.

To přináší na stůl na téma zvýšení sazeb, jak to bylo naplánováno na červen. Nicméně, NFP data dává, že na otázku, a navíc zpochybňuje celou myšlenku zvýšení úrokových sazeb v prostředí, ve kterém zaměstnanost nebo inflace je stále nestabilní.

Federální Rezervní systém ve Spojených Státech má dvojí mandát ve smyslu, že se pohybuje na sazby/měnové politiky založené na dvou faktorech: vytváření pracovních míst a inflačních očekávání.

To je poměrně obtížný úkol pro nastavení měnové politiky s cílem přinést to nejlepší z obou, a přesto je to, co Fed má dělat.

Jako NFP vyšel na slabé straně, americký dolar vzal skoku přes palubu.

V tom, že EURUSD pohybuje nad 1.10 skákání více, že velký obrázek, než prodejci šlápnutí. Na AUDUSD a NZDUSD páry byly také dobře příhoz dobře, než skutečný počet byl propuštěn, a to může byly způsobeny ADP (private payrolls) čísla ve středu, to byla slečna.

Od té chvíle, americký dolar začal ztrácet půdu pod nohama, pouze odpisy získat nějaké rychlosti s NFP vydala.

Kupředu do tohoto týdne, jsem stále na býčí stranu pro americký dolar jako na středeční zápis z posledního zasedání FOMC bude odhaleno a Fed by měl mluvit americkému dolaru, jako v té chvíli času, data byla opravdu dobrá.

Tento týden je nabitý ekonomickými událostmi, z Bank of England ve čtvrtek a Reserve Bank of Australia v úterý a Bank of Japan později v den, a tak jsme měli možnost vidět docela slušné akční cena.

Americký dolar by měl nabídnout dobrým vstupem na krátkou stranu když EURUSD dosáhne 1.07 znovu, NZDUSD 0.7400 a USDJPY 124.

Nejnovější články: