HTC Přijímá Předběžné objednávky Na Blockchain Powered Chytrý Telefon

 

Kryptoměna trhu zůstává téměř bez pohnutí tento týden. Bitcoin (BTC) se stále drží kolem $6,500 úrovně, zatímco altcoins obchod mezi +3% a -3%. Jednou z otázek, často zmínil se o crypto skeptiky je nekompatibilita mezi jednu blockchain a další, což znamená, interoperability a cross-řetězce operace jsou nemožné. To nutí crypto investoři použít jiné prostředky, například, stabilní mince nebo fiat měny k odchodu zákazníků jejich portfolia. Jako první krok chcete-li tento problém vyřešit, vývojáři vytvořili nový protokol, který umožní uživatelům provádět cross-řetězce transakcí. To znamená, že uživatelé mohou přenášet hodnoty mezi Bitcoin a Ethereum blockchain. Open-source technologie, známý jako Open Federované Gateway Protocol, nebo OFGP pro krátké, byl vyvinut iBitcome a DEx.top.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Rizikového kapitálu divize oficiální bulvární Komunistické Strany Číny (ČKS), lidové Denní Online, uzavřela dohodu s Shenzhen-technologie založená společnost, Xunlei Limited, za kterým se blockchain laboratoři.

Podle podmínek dohody, obě firmy budou budovat laboratoř pro "technologické inovace" na Lidi Kapitálu je Blockchain Výzkumný Ústav. Jiné, než zkoumání nasazení blockchain v různých případech, partnery, bude také vytvořit "high-level průmyslové platformy služeb" pro spuštění soutěží, seminářů, workshopů, a propagovat a rozpoznat startech v blockchain průmyslu.

Lidové Daily Online je webová verze lidové Daily, která byla založena v roce 1948. Hlavní orgán ústřední PROTISTRANY ovládá Lidí Denně.

Vrchol Ventures, dceřiné společnosti Singapur-založené státní investiční společnosti Temasek Holdings, je investice do Binance, největší cryptocurrency exchange tím, že objem obchodů, aby se usnadnilo jeho Singapur plány na expanzi.

Vrchol Ventures, která spravuje 223 miliard dolarů v aktivech, byla založena v roce 2015 jako globální síť investorů, kteří spravují portfolia v USA, Izraeli, Indii, Číně a Jihovýchodní Asii. Společnost v současné době spravuje $2.50 miliard za investice a je zaměřený na early-stage investice.

Koordinovaný investiční úsilí mezi Vertex Ventures v Číně a Vertex Ventures Jihovýchodní Asie a Indie se snaží tlačit dopředu Binance je plán na zřízení kryptoměna-fiat burze v Singapuru, kromě jiných crypto-fiat služby v celé Jižní Asii.

 

Iniciativy soukromého sektoru

HTC představila jako první na světě blockchain na mobilní telefon s názvem Exodus 1, za cenu v Bitcoinech (BTC). Společnost je nyní přijímá předobjednávky, s dopravou začít letos v prosinci. Mobilní telefon se bude prodávat za BTC 0.15 nebo ETH 4.78. Zejména, je možné zakoupit pouze s kryptoměna, takže HTC první hlavní smartphone výrobce přijmout cryptocurrencies jako platby.

Zpět v Květnu 2018, HTC zveřejnit svůj záměr vyrábět blockchain na mobilní telefon. V té době, HTC uvedla, že bude obsahovat digitální krypto-peněženky pro skladování a obchodování cryptocurrencies. HTC uvedl, že to by být zaveden jako alternativa k hardwarové peněženky, které investoři používají k ukládání jejich cryptocurrencies.

Národní Bank of Canada (NBC), Kanada je hlavní komerční banky, má v úmyslu využít blockchain pro usnadnění procesu sjednávání bankovních nástrojů, jako jsou záruky a standby akreditivy. V tomto ohledu, NBC uzavřela partnerství s IT a business consulting services firmy CGI a blockchain spuštění Skuchain. Projekt spočívá v nahrazení současného e-mailovou proces s inteligentní smlouvy.

Řešení využívá kombinaci CGI Trade360 trade finance platformy a Skuchain je chytrý zakázky, tvorba software, postavený s použitím jeho blockchain platforma Závorkách. Blockchain řešení, se očekává, že "zlepšení doby zpracování, snížení rizika a pomoci posílit banky vztahů se zákazníky." Zejména, NBC začal testovat JPMorgan je Usnášeníschopná blockchain platformy, se zaměřením na vydávání finančních nástrojů, v dubnu.

Medici Ventures, dceřiné společnosti Přecpat je rizikový kapitál, investovala do sociální sítě, Mysl, Inc., decentralizované sociální sítě platformu, která nabízí cryptocurrencies jako odměnu uživatelům za to, že jejich online aktivity. Mysl nedávno zahájila své vlastní kryptoměna token s názvem $MYSL na Ethereum (ETH) mainnet. Firma získala nezveřejněnou sumu jako Série investice od Medici Ventures. Investiční opravňuje Patrick Byrne, generální ŘEDITEL Overstock.com, aby se stal členem Mysl je představenstvo.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: