Vedoucí Kryptoměna Příběhů pro 9. dubna 2018

Minulý čtvrtek, Reserve Bank of India objednat Indie bank a jiných finančních institucí v zemi, přestat obchodovat se subjekty zabývající se cryptocurrencies. Na trhu klesl na druhý den, ale odrazil zpět prudce přes víkend. Mnozí obchodníci se domnívají, že to je téměř nemožné pro RBI ke kontrole občanů Indie z investice do kryptoměn. V Japonsku, Coincheck, Japonské burze, který prohrál $533 milionů NEM (XEM) mince hackery v lednu, přijali 33 milionů dolarů převzetí návrhu on-line broker Monex. Po akvizici, Coincheck generální ŘEDITEL Koichiro Wada a COO Yusuke Otsuka bude krok dolů a nahrazeny Monex generální ŘEDITEL Toshihiko Katsuya. Zatímco cryptocommunity naděje na návrat býčí trend ve druhém čtvrtletí, Fundstrat je na Tom Lee očekává masivní prodat, neboť se odhaduje, že AMERICKÉ domácnosti vlastní odhadem 25 miliard dolarů daní z kapitálových zisků vzhledem k jejich crypto podniků. Zatímco cryptospecialists a tržní guru dávají své prognózy, Soros Fund Management plánuje podnik do cryptocurrency trading. Zejména, George Soros, šéf investiční firmy, kdysi prohlásil, že Bitcoin je "bublina" a nemá žádnou vnitřní hodnotu.

Nyní, pojďme se podívat na top příběhy vztahující se k nejdůležitější mince tento týden:

 

Bitcoin (BTC): Bitcoin nadále držet poblíž 7000 dolarů, i přes řadu negativních zpráv, které ji obklopují. Analytici v Londýně-založené investiční výzkumné společnosti Capital Economics se domnívá, že Bitcoin bude pokračovat i nadále klesat v příštích měsících, jak to postrádá hodnotu vzhledem k tradiční měny. Zatímco analytici jsou práce s tím, že jejich pesimistické názory, crypto výměny jsou práce zavádění nových zařízení. Coinbase, například, oznámila, že bude podporovat odstoupení Bitcoin vidličky v příštím měsíci. Nicméně, výměny bylo jasné, že to nebude nabízet obchodování podporu altcoins vytvořené pomocí vidličky. Čtěte více zde a zde.

 

Ethereum (ETH): Chile Národní Energetické Komise zahájila blockchain pilotní projekt, jehož cílem je zvýšit přesnost, transparentnost a zabezpečení dat týkající se energetického sektoru země. Chile je jedním z předních běžců v prováděcí blockchain souvisejících projektů v latinské Americe. V první fázi, všechny údaje týkající se vnitrostátní distribuční kapacity, rezidenční energie-zařízení pro výrobu, průměrné tržní ceny, a další témata budou zaznamenány na blockchain. Justin Slunce, zakladatel Tron (TRX), který je v současné době ERC20 token, vzbudil kontroverze, když se ve srovnání s crypto Ethereum minulý týden. Tron zahájila svou testnet úspěšně minulý týden a plánuje zahájit mainnet do konce Května. Justin Slunce tweeted následující zpráva a nebyla přijata dobře Vitalik Buterin, tvůrce Ethereum.

"10000TPS vs. 25TPS

Nulový poplatek vs. vysoký poplatek

V souladu Coinburn vs. Ne Coinburn

Java vs. Pevnost

Silné rozšiřitelnost vs. ex.

1 miliardy USD vývojáři odměny vs. žádný plán

100 milionů uživatelů vs. malý počet".

Buterin odpověděl sarkastický příspěvek připomene mu Tron je bílý papír, který obsahuje části, které jsou věřil k byli zkopírován z bílého papíru jiných cryptocurrencies.

"Lepší bílý papír psaní schopnosti (Ctrl+C + Ctrl+V mnohem vyšší účinnost než klávesnice psát nový obsah)"

Čtěte více zde a zde.

 

Ripple (XRP): V další velké uznání pro Zvlnění, Apple se rozhodla použít W3C Interledger pro Žádost o Platbu API pro Apple Pay na prohlížeč Safari. Zejména, Ripple (XRP), je co-předseda World Wide Web Consortium (W3C). Kromě toho, XRP je nejlevnější likvidity dostupné pro interledger provoz. Proto, Apple by mohl brzy začít používat Zvlnění nepřímo. Přečtěte si více zde.
 
 

Naše Forex Obchodování, Plán

Bitcoin. Bitcoin (BTC) je vzdorovitý k pobytu nad 6,600. Na těchto úrovních, všechny prodejní příkazy se rychle vstřebává a kryptoměna odrazí zpět. Technicky, dvojité dno pattern je také vidět v grafu. Stochastický oscilátor je také v přeprodané oblasti. Proto, odrazit se očekává.

Získat od uptrend, plánujeme otevřít dlouhou pozici v BTCUSD dvojice blízkosti 6,900. V případě otevřeme dlouhou pozici, příkaz stop loss bude umístěn pod 6,600. Pak budeme čekat na Bitcoin dosáhnout úrovně 7500 k účetní zisk.
 

 
 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Litecoin. Litecoin (LTC), který byl vytvořen fork Bitcoin blockchain, je naše volba aktiva k obchodování v binárním trhu. Jako Litecoin sleduje pohyb Bitcoin, jsme raději jít dlouho v Litecoin stejně. Podobný Bitcoin, Litecoin má také vytvořila dvojité dno v grafu. Klouzavý průměr oscilátoru má také překročili čtení nula. Proto očekáváme rally začít brzy.

Získat z blížící se rally, máme v plánu získat možnost volání, které je platné po dobu jednoho týdne. Možností může být koupil, jen když Litecoin je obchodování v blízkosti 110 dolarů v kryptoměna trhu.

 

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: