Teva Naznačuje Býčí Zvrat na Atraktivní Ocenění

 
Akcie Copaxone drug výrobce Teva Pharmaceutical Industries Limited (NYSE:TEVA), který uzavřel na $50.34 v pondělí, je jen $3 od 12-měsíční minimum 48.01. Cena akcií Teva shromáždil 10% na $56 v polovině července, kdy společnost prochodil své druhé čtvrtletí zisk a příjmy pohled. Uptrend, byl také podporovaný řízení prohlášení říká, že jeho 40 miliard dolarů akvizici Actavis, generický lék podnikání Allergan (AGN), je na trati. Nicméně, zprávy o zrušení dvou patentů (související s Copaxone) US patent office tlačil cenu akcií nižší, opět. Z důvodů uvedených níže, očekáváme, že cena akcií se zvýší brzy.

Zneplatnění patentů je jistě krokem zpět pro Teva. Nicméně, to není očekává, že vliv na hřbetní linie, jako nyní. Mylan NV, společnost, která zažádala o zneplatnění tři patenty, má počkat na výsledek na třetí z NÁS Patent Zkušební a Odvolací komise. Mylan je návrh na neplatnost čtvrtý návrh byl odmítnut radou. Pátý patent na lék Copaxone byl vydán na začátku srpna.

Teva uvedla, že odvolání proti neplatnosti patentů. To je jen začátek táhlý boj. Občanská případě podané Teva bude projednávat okresní soud ve Wilmingtonu, Delaware. Rozsudek se očekává na začátku příštího roku. V další fázi, odvolací soud ve Washingtonu, který se specializuje na AMERICKÉ patentové právo, bude slyšet případ. Generický výrobce by dále měli obdržet schválení od FDA před tím, než začnete prodávat na trhu.

I když Teva uspěje v zachování jeden patent, to by mělo stačit, aby blokovat konkurenci ze strany generických výrobců léčiv. Tak, to je bezpečné říkat, že Teva vám nesmí být ovlivněna zneplatnění patentu pro nadcházející roky.

Izrael založená společnost oznámila, Q2 2016 čistý zisk ve výši 1.228 miliard nebo $1,25 na akcii na příjmy ve výši $5.04 miliardy dolarů. Zisk odhad analytiků z Wall Streetu byl 1,18 dolaru na akcii na příjmy 4,8 miliardy dolarů.

Pro fiskální rok 2016, výrobce přípravku Azilect (Parkinsonova choroba) lék předpokládá se hlásit příjmy ve výši 22 miliard dolarů na 22,5 miliardy. Teva očekává, že za celý rok 2016 zisk na akcii mezi $5.20 $a $ 5.40 na akcii. Na Zacks analytici očekávají, že společnost hlásí zisk $5.16 na akcii na příjmy ve výši $22.29 miliard.

Během čtvrtletí společnost také oznámila, že získá Anda Inc., další dceřiná společnost Allergan a čtvrtý největší distributor generických léků v USA za $500 milionů. Proto, s ohledem na pozitiva, jsme přesvědčeni, že cena akcií by se začít trendů směrem nahoru v nejbližší budoucnosti.

Technicky vzato, akciový má velmi silnou podporu na 50. S čtení pod 15, stochastický oscilátor ukazuje na možnost silný obrat na akciovém cenu.

Binární obchodník zvážit investice do one touch opce. Realizační cenu call opce by měla být menší než nebo rovno 56, kde další významný odpor existuje. Pro doporučené binární možnosti, obchod, smlouva by měla být platná až do 22. října.

Nejnovější články: