Jak Bude ECB Úroková Sazba Oznámení Efekt, EURUSD?

Tam je hodně spekulace o tom, co ECB udělá s úrokovými sazbami, a ne dva ekonomové se mohou dohodnout na jednom výsledku, nicméně, čas na řešení je tady. ECB (Evropská Centrální Banka) bude konečně oznámit své rozhodnutí úrokových sazeb dnes. Akce vyvrcholí dnes se všechny důležité tiskové konferenci.

Tam je nějaká debata, zda by ECB měla zapojit do přímého nákupu státních dluhopisů ve snaze zoufale bojovat nedostatek inflace v Eurozóně oblastech, a pokud to je nejvíce efektivní způsob, jak pro ECB, aby dělat to, co ostatní významné centrální banky: Kvantitativní Uvolňování. Také stojí za úvahu, Vedle polemiky o samotné opatření, je, že neexistuje žádný právní rámec pro takový program bude zahájen v Evropě, a to je také překážkou.
 

 
To není tak snadné, pro EU k zahájení QE strategie, jak je pro mezinárodní banky, jako Federální Rezervní systém ve Spojených Státech, Japonská centrální Banka a ostatní banky, které mají pouze jednu vládu uspokojit. S těmi jednotné vlády zemí, dluhopisy může být jednoduše koupil. V Evropě, řadu různých vlád musí být v souladu, a nákupem dluhopisů, výnosy jdou dolů, což může způsobit problémy se zeměmi v rámci unie, které mají silnější ekonomika. Otázka, kdy dojde na kvantitativní uvolňování v Evropě je, že existuje několik vlád, tedy více hlasů a řadu různých cílů a požadavků uspokojit.

Takže co je velký problém, někdo by se mohl zeptat? No, aby na tuto otázku odpovědět, měl by se podívat jen na EURUSD, jak to klesne jako kámen celý týden a neviděl žádnou odrazí vůbec. V okamžiku, kdy tento článek, pár sedí na 1.2300 úrovni s absolutně žádné známky dno může být na místě.

I když Draghi nemá zahájí kvantitativní uvolňování program, trh může stále tlačit dvojice ještě více směrem dolů. Existuje riziko, silné rally pro zbytek roku 2014 v případě, že centrální banka nezklame. Soudě podle nejnovějších ekonomických údajů, to může dokonce mít pozitivní jazyk v úvodní prohlášení následuje méně holubičí Draghi na tiskové konferenci. Pokud je to případ, pak páru EURUSD by měla vstoupit v pátek Non-farm výplatní pásce nad 1.24 úrovni a, v závislosti na Americká data, a to může dokonce obnovit některé více.

Řekl bych cestou nejmenšího odporu ze současných 1.23 úrovni pro EURUSD, je vzhůru. Odhadujeme, skok celou cestu zpět nad 1.26 oblasti. To zbývá být viděn jestliže trh bude potvrdit tento scénář.

 

Máte on-line obchodní účet? Pokud ne, měny obchodníci všech úrovní můžete najít seznam našich pre-zkontrolovat a schválených makléři kliknutím zde.

Nejnovější články: